• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Etiudy Rewolucyjnej

    Warszawa » Mokotów » ul. Etiudy Rewolucyjnej

    • 849 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie - Mokotów, ul. Etiudy Rewolucyjnej 15/17 (osiedle Wyględów).Powierzchnia: 56,10 m²Piętro: 3/4 (budynek bez windy)Balkon: loggiaPiwnica: 3 m²Układ...

  • Przestronne | 3 pokoje |69 m² | duży balkon

    Żyrardów » ul. Nietrzebki

    • 599 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 682 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie 69 m² – gotowe do wprowadzenia. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m², położone na ostatnim, 4. piętrze w czteropięt...

  • 2 pokoje | Park Żeromskiego | Przy galaxy

    Szczecin » Śródmieście » ul. Szarotki

    • 549 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,7 m², położone na ostatnim piętrze kamienicy w ścisłym centrum Szczecina – tuż przy Parku Żeromskiego i w sąsiedztwie Galaxy. Id...

  • Przestronne M-2 do remontu
    1 / 12
    Przestronne M-2 do remontu

    Jelenia Góra

    • 285 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 378 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego w Jeleniej Górze blisko centrum o pow użytkowej 53,40 m2 usytuowanego na pierwszym piętrze w kamienicy ki...

  • Apartament C8| Apartamenty Złota
    1 / 7
    Apartament C8| Apartamenty Złota

    Katowice

    • 733 639 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    APARTAMENTY ZŁOTA ul. Złota 69, 40-103 Katowice Nowoczesne mieszkania 350 m od Parku Śląskiego Apartamenty Złota to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana przy ul. Złot...

  • Apartament C9 - Stan deweloperski | Apartamenty Złota
    1 / 7
    Apartament C9 - Stan deweloperski | Apartamenty Złota

    Katowice

    • 458 559 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oczywiście — poniżej masz drugą wersję opisu, bardziej sprzedażową, bez informacji o gwarantowanym miejscu parkingowym i bez rozbudowanego opisu Parku Śląskiego, z wyraźnym zaznacz...

  • Apartament C10| Apartamenty Złota
    1 / 5
    Apartament C10| Apartamenty Złota

    Katowice

    • 603 758 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Apartament C5| Apartamenty Złota
    1 / 5
    Apartament C5| Apartamenty Złota

    Katowice

    • 593 376 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Apartament B17 | Apartamenty Złota
    1 / 8
    Apartament B17 | Apartamenty Złota

    Katowice

    • 960 595 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 12 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Spacerowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Spacerowa

    Kołobrzeg

    • 595 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 16 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjny apartament z widokiem na park nadmorski tylko 300 m od morza ! Kołobrzeg ulica Spacerowa Polecam komfortowy apartament 1-pokojowy położony w prestiżowej dzi...

  • 3 pokojowy apartament przy Jana Kazimierza
    1 / 8
    3 pokojowy apartament przy Jana Kazimierza

    Warszawa

    • 1 880 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 22 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania przestronne mieszkanie położone na warszawskiej Woli, przy ul. Jana Kazimierza. Klimatycznie wykończone mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu z wyjściem na balk...

  • Sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 48 m² parter Rembielińskiego
    1 / 16
    Sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 48 m² parter Rembielińskiego

    Płock

    • 382 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż! 3- pokojowe mieszkanie 48,2 m² – parter – Płock, ul. Rembielińskiego Idealne pod inwestycję lub dla rodziny Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z ogromnym potencja...

  • Mieszkanie Racot gm. Kościan,
    1 / 13
    Mieszkanie Racot gm. Kościan,

    Racot

    • 112 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferta mieszkania w Racocie Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania położonego w malowniczym Racocie, w bezpośrednim sąsiedztwie...

  • Mieszkanie Chełm  gm. Chelm, Oblońska
    1 / 9
    Mieszkanie Chełm gm. Chelm, Oblońska

    Chełm

    • 299 009 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 751 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Promocja do końca marca ! WYJĄTKOWA OKAZJA: Bezczynszowe 2 pokoje po remoncie - ul. Obłońska 10 z garażem w CENIE !! Szukasz mieszkania, które nie generuje co miesiąc wysokich kos...

  • Mieszkanie Tarnów, Adama Mickiewicza
    1 / 15
    Mieszkanie Tarnów, Adama Mickiewicza

    Tarnów

    • 389 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Tarnowa Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Adama Mickiewicza 19 w Tarnowie, w jednej z najbardziej ceni...

  • Mieszkanie Koszalin, Zwycięstwa
    1 / 7
    Mieszkanie Koszalin, Zwycięstwa

    Koszalin

    • 319 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecamy dwupokojowe, przestronne mieszkanie położone na 1 piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Zwycięstwa. Mieszkanie do własnej aranżacji. Idealne d...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 5
    Sprzedam mieszkanie

    Zabrze

    • 405 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Cicha spokojna okolica Zabrze Zaborze Kalinowa ,balkon,komórka lokatorska mieszkanie z wyposażeniem cena 405 000 pełna własność, księga wieczysta ,biura nieruchomości i pośrednicy...

  • Atrakcyjne 3- pokojowe mieszkanie na sprzedaż – Płock, ul. Rembie...

    Płock

    • 395 240 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3- pokojowego mieszkania o powierzchni 48,2 m², położonego na parterze czteropiętrowego bloku w jednej z najbardziej cenio...

  • Mieszkanie Gdynia Karwiny ul. Górnicza

    Gdynia » Karwiny » ul. Górnicza

    • 765 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Górniczej, Gdynia - Karwiny.LOKALIZACJA:Ulica Górnicza znajduje się w gdyńskiej dzielnicy Karwiny, w s...

  • Mieszkanie Pionki ul. Leśna

    Pionki » ul. Leśna

    • 375 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 860 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z loggią oraz dwustronną ekspozycją - ul. Leśna, Os. Podgóry, Pionki (woj. mazowieckie)Mieszkanie o powierzchni 64,35 m², położone na 4. piętrze...