• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdynia » Śródmieście » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 559 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Ulica Obrońców Wybrzeża to adres, który funkcjonuje w samym sercu miasta - w bezpośrednim sąsiedztwie nowych inwestycji miejskich oraz projektó...

  • 2 mieszkania w 1 parter centrum Ełku

    Ełk » ul. Maja

    • 650 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż mieszkanie usytuowane na parterze i pierwszym piętrze kamienicy w ścisłym centrum Ełku.Lokal mieszkalny położony w kamienicy przy ul...

  • 2-pokojowe mieszkanie, ul. Narutowicza

    Szczecin » ul. Narutowicza

    • 412 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 957 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: dochodowe, 2-pokojowe mieszkanie Szczecina – ul. Gabriela Narutowicza, Nowe Miasto.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyremontowanego, w pełni wyposażonego mieszkan...

  • Niższa cena tylko teraz DOLINA CISÓW

    Wasilków » ul. Dereniowa

    • 599 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta objęta klauzulą wyłącznościWyjątkowe, słoneczne mieszkanie 56,6 m2 – Wasilków, ul. Dereniowa Na sprzedaż oferuję nowoczesne i niezwykle przytulne mieszkanie o powierzchni 5...

  • Poniatowa - ul. Słoneczna - 2-pokoje blisko Zalewu

    Poniatowa

    • 200 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    M2 z potencjałem nad Zalewem - Poniatowa, ul. SłonecznaSpokój, cisza i doskonałe położenie: blisko wody, a zatem w pobliżu terenów rekreacyjnych i spacerowych, a także punktów usłu...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany

    Warszawa » Bielany

    • 3 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Polecamy na wynajem mieszkanie o pow. 46,80 m 2 położone przy ulicy Rudnickiego na warszawskich Bielanach. Najbliższy przystanek autobusowy "Obrońców Tobruku" znajd...

  • Centrum Ełku – mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym!
    1 / 10
    Centrum Ełku – mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym!

    Ełk

    • 210 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,73 m2, położone na IV piętrze budynku przy ul. Wojska Polskiego 24 w Ełku. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta, co czyni ją a...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole
    1 / 6
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole

    Wrocław

    • 595 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 513 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji m...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole
    1 / 6
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole

    Wrocław

    • 792 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 12 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Białystok, Józefa Ignacego Kraszewskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Białystok, Józefa Ignacego Kraszewskiego

    Białystok

    • 895 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 14 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i klimatyzacją - Nowe Bojary. Na sprzedaż świeżo wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,86 m², zlokalizowane w pożądanej dz...

  • Ustronie, ul. Osiedlowa, 3 pokoje z balkonem.
    1 / 10
    Ustronie, ul. Osiedlowa, 3 pokoje z balkonem.

    Radom

    • 329 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 093 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 53,60 m2, położone na trzecim piętrze w bloku przy ul. Osiedlowej na osiedlu Ustronie. Składa się z trzech niezależnych pokoi, dużej kuchni, łazienki, WC...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sarmacka
    1 / 16
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sarmacka

    Warszawa

    • 1 500 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży dwustronne i komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2 wraz z klimatyzacją i dwiema łazienkami + duży balkon, położone na pierwszym piętrze w apartamentowcu przy...

  • Mieszkanie M-3
    Mieszkanie M-3

    Poręba

    • 150 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Jestem zainteresowany mieszkaniem 1 lub 2 pokojowym, piętro nie ma znaczenia, raczej interesują mnie lokale do remontu. Szybka decyzja

  • Mieszkanie (pokój) sprzedam
    1 / 6
    Mieszkanie (pokój) sprzedam

    Szczytna

    • 650 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 54 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam lub wynajmę mieszkanie składające się z jednego pokoju,WC własne na korytarzu ,komorka murowana i piwnica.Brak kuchni i łazienki. W pokoju jest woda , prąd,umywalka i zlew...

  • Mieszkanie Tarnów
    1 / 15
    Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 455 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    NOWY, BEZCZYNSZOWY LOKAL MIESZKALNY Z POMIESZCZENIEM GOSPODARCZYM ŚCISŁE CENTRUM TARNOWA, BEZCZYNSZOWY Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, samodzielny lokal mieszkalny o łącznej powi...

  • Mieszkanie Tychy P, Poziomkowa
    1 / 8
    Mieszkanie Tychy P, Poziomkowa

    Tychy

    • 584 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m² , położone na parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Poziomkowej 42 w Tychach . W skład, którego wchodzą: - tr...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 13
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 650 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79 m, położone na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia i jest g...

  • Mieszkanie Dąbrówno, Dworcowa
    1 / 13
    Mieszkanie Dąbrówno, Dworcowa

    Dąbrówno

    • 195 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 4 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !!! OKAZJA DO ZAKUPU W NOWEJ CENIE !!! Mieszkanie w sercu malowniczego Dąbrówna - 2 pokoje, kominek, garaż i własne działki Na sprzedaż przytulne i odświeżone mieszkani...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 15
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 349 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu miasta - ul. Grunwaldzka Szukasz miejsca, do którego wprowadzisz się bez stresu i dodat...

  • Mieszkanie Kielce Baranówek, Petyhorska
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce Baranówek, Petyhorska

    Kielce

    • 499 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,6 m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Petyhorskiej (os. Baranówek). Mieszkanie składa się...