• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Komfortowe mieszkanie na sprzedaż. Rzeszów Langiewicza
    1 / 2
    Komfortowe mieszkanie na sprzedaż. Rzeszów Langiewicza

    Rzeszów

    • 599 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Langiewicza. Lokal usytuowany w bloku o czterech kondygnacjach na drugim piętrze. Wokół budynku dużo zieleni, drzew krz...

  • Dwupoziomowe z antresolą Nowe Miasto *
    1 / 16
    Dwupoziomowe z antresolą Nowe Miasto *

    Białystok

    • 710 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 7 172 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż proponujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą o łącznej powierzchni całkowitej ok. 99 m² oraz powierzchni użytkowej 76,95 m² (bez skosów), położone na jedn...

  • Studio Al. Ujazdowskie Trakt Królewski, kamienica, kawalerka
    1 / 16
    Studio Al. Ujazdowskie Trakt Królewski, kamienica, kawalerka

    Warszawa

    • 880 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 35 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    BEZPOŚREDNIO! Agencjom i Pośrednikom dziękuję za współpracę, proszę nie dzwonić i nie pisać. Okazja, która pojawia się raz na pół wieku. Na sprzedaż studio w klimacie przedwojenne...

  • Nowy apartament Gdańsk Stare Miasto widok na Motławe.
    1 / 16
    Nowy apartament Gdańsk Stare Miasto widok na Motławe.

    Gdańsk

    • 1 380 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 28 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Gdańsk to nie tylko ośrodek biznesowy, ale jeden z najważniejszych ośrodków turystycznych i kulturalnych w Polsce.Warto tu również mieszkać. Ofertą jest wyjątkowy Apartament w serc...

  • Mieszkanie na sprzedaż.
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż.

    Łódź

    • 370 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry, na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w standardowym układzie rozkładowym. Korytarz w kształcie litery L, z którego są wejścia do łazienki, kuchni oraz osobne do dwóch po...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 265 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego, w jednej z najbardziej pożądanych części miasta blisko pełnej infrastruktury handlowo - usługowej,...

  • Atrakcyjne mieszkanie na Woli
    1 / 11
    Atrakcyjne mieszkanie na Woli

    Warszawa

    • 925 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 19 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Stylowe, 3-pokojowe mieszkanie 47 m² przy ul. Okopowej (Wola), wykończone dobrej jakości materiałami , klimatyzowane i gotowe do zamieszkania od zaraz. Najważniejsze atuty: 8. pi...

  • Mieszkanie rozkładowe - Gliwice Trynek
    1 / 16
    Mieszkanie rozkładowe - Gliwice Trynek

    Gliwice

    • 380 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkaniem zajmuje się: Biuro Nieruchomości DUBROWSKA Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na rodzinnym osiedlu Trynek w Gliwicach przy ul. Młodych Patriotów....

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Widzew Widzew, Lawinowa
    1 / 9
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Widzew Widzew, Lawinowa

    Łódź

    • 739 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    KAMERALNE OSIEDLE w spokojnej okolicy, otoczone zielenią Łódzkich Stoków. To doskonały wybór i wyjątkowe miejsce do zamieszkania. Możesz tu cieszyć się urokami otaczającej Cię przy...

  • NOWOCZESNE mieszkanie 49m2 / blisko METRA
    1 / 5
    NOWOCZESNE mieszkanie 49m2 / blisko METRA

    Warszawa

    • 635 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie 2 – pokojowe przy ul. Kartograficzna 84C / blisko ul. GŁĘBOCKIEJ - mieszkanie dwustronne. Mieszkanie w stanie developerskim do własnej aranżacji, usytuowane na pi...

  • Mieszkanie Prusy ul. Pocztowa

    Prusy » ul. Pocztowa

    • 149 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 3 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju.Takie, gdzie poranek zaczyna się ciszą, a wieczór kończy spokojem.Na sprzedaż przytulne, w...

  • Słoneczne 2 pokoje | Taras 12m²| Wyposażone | 2023

    Kraków » Nowa Huta » ul. Woźniców

    • 630 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 18 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,51 m², usytuowane na 3. piętrze w nowym, kameralnym apartamentowcu przy ulicy Woźniców (inwestycja...

  • Mieszkanie 3 pokoje 52 m² | Parter | Kusocińskiego

    Radom » ul. Kusocińskiego

    • 418 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,31 m², położone na parterze w bloku przy ul. Kusocińskiego w dobrze skomunikowanej części osiedla XV-lecia.Mieszkanie...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Szeroka

    Gdańsk » ul. Szeroka

    • 949 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    BUDYNEK: mieszkanie mieści się na 4 piętrze w kamienicy wzniesionej w 1953 roku. Wybudowano ją z cegły, a dach pokryto dachówką ceramiczną. Ogólny stan całej nieruchomości jest dob...

  • Mieszkanie Szydłowiec ul. Iłżecka

    Szydłowiec » ul. Iłżecka

    • 245 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z nowym balkonem - ul. Iłżecka, Os. Kolejowa, Szydłowiec (woj. mazowieckie)Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,8 m², położone na 4. piętrze...

  • Mieszkanie Sopot ul. 23 Marca

    Sopot » ul. Marca

    • 799 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: Na sprzedaż dwustronne, słoneczne i ciepłe, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni użytkowej wynoszącej 47.89 m2. W jego skład wchodzą:- salon (15.60 m...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Niepołomicka

    Gdańsk » ul. Niepołomicka

    • 819 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU DWÓCH MIEJSC POSTOJOWYCH!DO MIESZKANIA PRZYNALEŻY KOMÓRKA LOKATORSKA O POWIERZCHNI  5,83m2! Przestronne, trzypokojowe mieszkanie to doskonała propozycja dla osób s...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki ul. al. Pokoju

    Kraków » al. Pokoju

    • 399 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 17 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu al. Pokoju. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kra...

  • Mieszkanie Częstochowa Północ ul. Stefana Starzyńskiego

    Częstochowa » Północ » ul. Starzyńskiego

    • 1 600 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Locatus pragnie przedstawić do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Północ przy ulicy Starzyńskiego.Atuty :- To przepiękne , eleganckie mieszkanie po kapitalnym rem...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Czarna Wieś ul. Czarnowiejska

    Kraków » Krowodrza » ul. Czarnowiejska

    • 970 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 14 058 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Urzędniczej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-...