• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 287)
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Chmielna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chmielna

    • 4 799 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na wynajem luksusowy apartament o powierzchni 45 m² (faktycznie odczuwalnie większy dzięki antresolom), położony przy ul. Chmielnej (róg ul. Żelaznej) w samym sercu Warszaw...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Konstantego Ciołkowskiego

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Ciołkowskiego

    • 979 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 15 791 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w mieszkaniu położonym w Gdańsku na Zaspie, przy ul. Ciołkowskiego.KLUCZOWE ATUTY♦ 3 pokoje 61,70 m² z czytelnym podzia...

  • Ścisłe centrum, tuż przy Placu Litewskim.

    Lublin » ul. Niecała

    • 282 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    LUBLIN ul. Niecała: do sprzedania mieszkanie/lokal zlokalizowane w ścisłym centrum miasta tylko 220 m od Placu Litewskiego. Mieszkanie o pow. 47,29 m² jest w trakcie generalnego re...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki ul. Ks. Czesława Klimasa

    Wrocław » Krzyki » ul. Klimasa

    • 2 600 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZEŚlężańskie Biuro AP Nieruchomości Aleksandra Powierska z siedzibą w Sobótce przy ul. Rynek 9 prezentuje na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z b...

  • Mieszkanie 46,16 m2, 2 pokoje, Sprzedaż, Przasnysz

    Przasnysz » ul. Kacza

    • 239 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze o powierzchni 46,16 m2 na drugim (ostatnim) piętrze w centrum Przasnysza, ul. Kacza 4. W SKŁAD MIESZKANIA WCHODZĄ: 2 pokoje + kuchnia...

  • Mieszkanie Gdynia Pustki Cisowskie ul.

    Gdynia » Pustki Cisowskie-Demptowo

    • 529 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zdjęcia nie ukazują jednego z pokoi.LOKALIZACJA:Pustki Cisowskie to osiedle mieszkaniowe w Gdyni. Teren ten położony jest blisko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i dużych komple...

  • Mieszkanie Gdańsk Żabianka ul. Jakuba Wejhera

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Wejhera

    • 685 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 19 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej lubianych i poszukiwanych dzielnic Gdańska - Żabiance. To miejsce cenione za wyjątkową wygodę codziennego życia: w najbl...

  • Mieszkanie Bytom Łagiewniki

    Bytom » Łagiewniki

    • 299 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży! Mieszkanie o powierzchni 39,91 m² w Bytomiu, w dzielnicy Łagiewniki, przy ulicy Górnośląskiej . To idealne mi...

  • Mieszkanie Rybnik Maroko-Nowiny

    Rybnik » Maroko-Nowiny

    • 359 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Prezentujemy Nową Ofertę - Mieszkanie typu M3 o powierzchni 46,20 m2 na 4 Piętrze Nieruchomość położona w Dzielnicy Maroko - Nowiny zlokalizowane w wysokim...

  • Mieszkanie Łódź Stare Bałuty ul. Kościelna

    Łódź » Bałuty » ul. Kościelna

    • 338 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    To mieszkanie robi wrażenie od pierwszej chwili, ale jego największą siłą jest miejsce, w którym się znajduje.Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,28 m², położone na...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Rumia rynek pierwotny ul. Torfowa

    Rumia » ul. Torfowa

    • 420 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m² to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w spokojnej, a jednocześnie dynamicznie rozw...

  • Dwupoziomowe mieszkanie w sercu Ząbek z tarasem
    1 / 12
    Dwupoziomowe mieszkanie w sercu Ząbek z tarasem

    Ząbki

    • 1 090 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 11 011 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w Ząbkach przy ulicy Skrajnej 32E znajdujące się na 3 i 4 piętrze ogrodzonego, zielonego osiedla "Garden Plaza"z 2008 roku. Mieszkanie skła...

  • 4-pokojowe mieszkania w Hoczwi, pow. Leski, Bieszczady
    1 / 14
    4-pokojowe mieszkania w Hoczwi, pow. Leski, Bieszczady

    Hoczew

    • 389 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    MM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2 nowoczesne, bezczy​nszowe mieszkania dwupoziomowe, 4-pokojowe z dwoma balkonami oraz dwoma łazienkami, zlokalizowane w miejscowości Hoczew...

  • Mieszkanie Radlin
    1 / 7
    Mieszkanie Radlin

    Radlin

    • 203 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 8 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Gotowiec inwestycyjny w tej chwili wynajmowany. 7,5 % zwrotu. Do sprzedania mieszkanie położone w Radlinie przy ul. Korfantego znajdujące się na 3 piętrze bloku po termomoderniza...

  • nowy apartament bezczynszowy w Dabrowie G
    1 / 16
    nowy apartament bezczynszowy w Dabrowie G

    Dąbrowa Górnicza

    • 899 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 7 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Bezczynszowe, 2-poziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim na sprzedaż Budynek kameralny składający się tylko z 6 mieszkań. Oddany do użytkowania w 2025r. Przed budynkiem 2 miejsc...

  • OKAZJA, KTÓRA ZNIKA BŁYSKAWICZNIE! 2-pokojowe mieszkanie
    1 / 8
    OKAZJA, KTÓRA ZNIKA BŁYSKAWICZNIE! 2-pokojowe mieszkanie

    Sosnowiec

    • 249 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OKAZJA, KTÓRA ZNIKA BŁYSKAWICZNIE! 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem – parter, gotowe do zamieszkania! Wyobraź sobie miejsce, gdzie wszystko masz pod ręką. Gdzie wchod...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie w Krakowie z garażem i komórką lok
    1 / 5
    Syndyk sprzeda mieszkanie w Krakowie z garażem i komórką lok

    Kraków

    • 621 720 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 193 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    KONKURS OFERT Syndyk masy upadłości Justyny Pacholik - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza konkurs ofert na sprzedaż wchodzących w skład masy upadłości...

  • Mieszkanie Rybnik Nowiny
    1 / 12
    Mieszkanie Rybnik Nowiny

    Rybnik

    • 399 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55.27 m2 położone na dziesiątym piętrze w ocieplonym bloku z windą przy ulicy Chabrowej...

  • Mieszkanie sprzedam
    1 / 6
    Mieszkanie sprzedam

    Kraków

    • 850 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 19 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie w centrum Krakowa, duza garsoniera z możliwością wydzielania sypialni. Powierzchnia 66m, uzytkowa 44,Nowa kuchnia, Mieszkanie piekne z widokiem na Stare Miasto do wejśc...

  • 3 pokoje bezczynszowe z ogródkiem Sosnowiec Czeladzka
    1 / 15
    3 pokoje bezczynszowe z ogródkiem Sosnowiec Czeladzka

    Sosnowiec

    • 419 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 4 506 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bezczynszowe duże mieszkanie z ogródkiem i garażem położone w budynku dwurodzinnym w dzielnicy Pogoń, w części zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnych z dużą ilością zieleni. W sąsi...