• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 287)
  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 15
    Sprzedam mieszkanie

    Skierniewice

    • 390 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 2. piętrze w bloku z domofonem. ​Powierzchnia: 63 m² ​Układ: 2 ustawne pokoje, duża widna kuchnia...

  • Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z garażem
    1 / 5
    Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z garażem

    Kalisz

    • 420 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 w Kaliszu. Mieszkanie zlokalizowane jest na II piętrze bloku na ul. Hożej. Składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym i wy...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Sobótki
    1 / 12
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Sobótki

    Łódź

    • 469 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] Mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym! Przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64,30 m2, położone na parterze blo...

  • Apartament z ogrodem tuż nad Motławą!
    1 / 6
    Apartament z ogrodem tuż nad Motławą!

    Gdańsk

    • 1 574 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 22 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Oferta sprzedaży apartamentu z ogrodem w prestiżowej lokalizacji w Gdańsku Z przyjemnością przedstawiam Państwu...

  • dwupokojowe z balkonem na parterze
    1 / 13
    dwupokojowe z balkonem na parterze

    Lidzbark

    • 209 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,9 m² położone na parterze w zadbanym, trzypiętrowym bloku po termomodernizacji. Lokal posiada bardzo wygodny i prakt...

  • Mieszkanie z widokiem na j. Czos
    1 / 12
    Mieszkanie z widokiem na j. Czos

    Mrągowo

    • 420 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, którego niewątpliwym atutem jest bezpośredni z salonu widok na jezioro Czos. Mieszkanie o przestronnym i funkcjonalnym układzie po...

  • Świetne mieszkania na Szekspira, Bielany
    1 / 14
    Świetne mieszkania na Szekspira, Bielany

    Warszawa

    • 695 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie do remontu z możliwością własnej aranżacji, idealna inwestycja!!! Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 50,7m², położone w Warszawie przy ul. Szek...

  • mieszkanie nad jeziorem
    1 / 14
    mieszkanie nad jeziorem

    Rybno

    • 379 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na jeziorem w miejscowości Rybno, w odległości 400 m znajduje się ładna plaża i kąpielisko przy jeziorze Zarybińskim w pobliżu którego jest restaur...

  • Baltic Twins - mieszkania nad Morzem Bałtyckim
    1 / 14
    Baltic Twins - mieszkania nad Morzem Bałtyckim

    Sztutowo

    • 423 125 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sztutowo to jedna z piękniejszych miejscowości na Mierzei Wiślanej. Stąd niedaleko do słynnego na cały świat przekopu i popularnej Krynicy Morskiej, ale również do wielu atrakcji t...

  • Marki - mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem
    1 / 10
    Marki - mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem

    Marki

    • 726 731 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z nami oszczędzasz: 0,00 PLN podatku PCC 0% prowizji od klienta Kupującego   Oferta sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim - Marki Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w now...

  • 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji
    1 / 10
    2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji

    Warszawa

    • 695 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 19 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie usytuowane jest na 1 z 4 pięter, w bloku z odnowioną elewacja i zadbanymi klatkami schodowymi. Wokół jest dużo zieleni oraz w bliskiej odległości plac zabaw dla dzieci....

  • Mieszkanie 4 pokoje, balkon, Karczew, Ługi
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokoje, balkon, Karczew, Ługi

    Karczew

    • 555 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam rozkładowe mieszkanie na 3 piętrze w kameralnym 3 piętrowym bloku. Lokal o powierzchni 71,29 m2, posiada księgę wieczystą. Salon z dużym balkonem i sypialnią od strony poł...

  • Marki - trzypokojowe mieszkanie od dewelopera
    1 / 10
    Marki - trzypokojowe mieszkanie od dewelopera

    Marki

    • 681 980 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 826 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Z nami oszczędzasz: 0,00 PLN podatku PCC 0% prowizji od klienta Kupującego   Oferta sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim - Marki Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w no...

  • 2 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe
    1 / 10
    2 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe

    Warszawa

    • 719 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 19 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Pradze Południe, przy ul. Paca. Mieszkanie dwustronne, usytuowane na 1 z 4 pięter, bardzo nasłonecznione (posiada nowe duże okna) i...

  • Powierzchnia mieszkalna na Górnym Mokotowie 350 m2
    Powierzchnia mieszkalna na Górnym Mokotowie 350 m2

    Warszawa

    • 6 818 000 zł cena
    • 352 m2 powierzchnia
    • 19 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny, w samym sercu Górnego Mokotowa, w otoczeniu zieleni Parku Morskie Oko. To kameralny budynek mieszkalno- biurowy, który łączy doskonałą lokalizację z n...

  • Lokal mieszkalny 145 mkw na Górnym Mokotowie
    1 / 16
    Lokal mieszkalny 145 mkw na Górnym Mokotowie

    Warszawa

    • 2 812 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 19 394 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany przy ul. Belgijskiej 11, w samym sercu Górnego Mokotowa, w otoczeniu zieleni Parku Morskie Oko. To kameralny budynek biurowo- mieszkalny,...

  • Stan Deweloperski zielona okolica!!!
    1 / 3
    Stan Deweloperski zielona okolica!!!

    Szczecin

    • 637 908 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zaprojektuj według własnego projektu odbierz klucze już i na wiosnę zamieszkaj u siebie! Nowoczesne osiedle z placem zabaw ,jeziorko ,niska zabudowa dookoła zieleń ,cisza, spokój....

  • Mieszkanie sprzedam
    1 / 16
    Mieszkanie sprzedam

    Mogilno

    • 485 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 644 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam apartament 73m bezczynszowe-nowe , gotowe do zamieszkania. Znajduje się na piętrze nowego szeregowca. Trzy pokoje. Osobna kuchnia. Łazienka. Przestronny korytarz. Spiża...

  • Mieszkanie Wrocław gm. Wrocław-Psie Pole Różanka, Chorwacka
    1 / 10
    Mieszkanie Wrocław gm. Wrocław-Psie Pole Różanka, Chorwacka

    Wrocław

    • 570 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Opis mieszkania: Mieszkanie 3 pokojowe, 57,1 mkw, wysoki parter, piwnica ok. 4,5 mkw, loggia, Różanka, ul. Chorwacka Mieszkanie: - 3 pokoje o wielkości ok....

  • 69 m2 3 pokoje Plewiska na sprzedaż!
    1 / 9
    69 m2 3 pokoje Plewiska na sprzedaż!

    Poznań

    • 690 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż – Plewiska, ul. Fabianowska | blisko Poznania | balkon | parking | monitoring Na sprzedaż mam mieszkanie położone w Plewiskach przy ul. Fabianowskiej – zal...