• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Sprzedam mieszkanie| Wrocław- centrum
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie| Wrocław- centrum

    Kraków

    • 520 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,13 m², położone w klimatycznej kamienicy w dzielnicy Wrocław – Śródmieście. Lokal znajduje się na 4. piętrze (bez windy...

  • Osiedle Diamentowe - Atrakcyjne Mieszkanie

    Konin

    • 635 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Strzelin ul. Ząbkowicka

    Strzelin » ul. Ząbkowicka

    • 520 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Na sprzedaż przestronne mieszkanie 95 m² z ogródkiem i wiatą garażową - StrzelinNa sprzedaż wyjątkowe, duże mieszkanie o powierzchni 95 m², położone w...

  • Mieszkanie Piotrowice gm. Chojnów
    1 / 12
    Mieszkanie Piotrowice gm. Chojnów

    Piotrowice

    • 79 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 3 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    BEZCZYNSZOWA kawalerka z klimatem Twoje 26 m pod Chojnowem! Lokalizacja: Piotrowice (k. Chojnowa) Metraż: 25,90 m Piętro: Parter Stan: Do własnej aranżacji (przygotowane do remo...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 15
    Sprzedam mieszkanie

    Skarżysko-Kamienna

    • 550 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: Parterowe mieszkanie z dużym tarasem – świetna lokalizacja! Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 54 m², usytuowane na parterze bliźniaka . Do mi...

  • Mieszkanie przy ul. Wysokiej | do remontu
    1 / 14
    Mieszkanie przy ul. Wysokiej | do remontu

    Wrocław

    • 535 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 493 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    • Lokalizacja: Przedmieście Świdnickie | ul. Wysoka, • Metraż: 63,98m², • Kuchnia: oddzielna ze świetlikiem, • Piętro: 3/4, kamienica 1901r, • Informacje dodatkowe: do mieszkania...

  • Mieszkanie Białystok Bema,
    1 / 7
    Mieszkanie Białystok Bema,

    Białystok

    • 750 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 7 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.5 kawalerek w doskonał...

  • Mieszkanie Kraków
    1 / 13
    Mieszkanie Kraków

    Kraków

    • 770 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 52,5 m, na ulicy Wiśniowej (boczna od al. 29 go listopada). Jest to funkcjonalne, przestronne i bardzo zadbane mieszkanie zlokaliz...

  • Sprzedam meszkanie wlasnosciowe 34.20 m
    1 / 6
    Sprzedam meszkanie wlasnosciowe 34.20 m

    Tarnobrzeg

    • 225 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie wlasnosciowe 34.20 m. Pokój, widna kuchnia,łazienka, przedpokój, duzy balkon. Mieszkanie na 2 piętrze. Blok z cegły. Mieszkanie dostępne od zaraz.

  • Osiedle Diamentowe - Atrakcyjne Mieszkanie
    1 / 16
    Osiedle Diamentowe - Atrakcyjne Mieszkanie

    Konin

    • 635 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam atrakcyjne mieszkanie wraz z pomieszczeniem przynależnym o łącznej powierzchni 59,88 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Koninie na Osiedlu Diamentowym na parterze w bloku z...

  • Okazyjnie - Mieszkanie w centrum Katowic
    1 / 11
    Okazyjnie - Mieszkanie w centrum Katowic

    Katowice

    • 330 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 10 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie na ul.Wojciecha Korfantego 30 (obok Spodka) o powierzchni 31.87 mkw Mieszkanie w pełni wyposażone, umeblowane w skład AGD wchodzi zmywarka, pra...

  • Mieszkanie Podolszyce północne
    1 / 9
    Mieszkanie Podolszyce północne

    Płock

    • 310 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 10 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż ustawne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 30 m², położone w samym sercu dynamicznie rozwijającej się części Płocka osiedle Podolszyce północne Mieszkanie znajduje s...

  • Tam, gdzie poranek pachnie morzem – Ustka!
    1 / 8
    Tam, gdzie poranek pachnie morzem – Ustka!

    Ustka

    • 689 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 660 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,47 m², położony na parterze nowoczesnej inwestycji Przystań Ustka w Ustce. Mieszkanie znajduje się na piętrze 0 z 4 i składa si...

  • Wyremontowane mieszkanie z dużym ogrodem
    1 / 16
    Wyremontowane mieszkanie z dużym ogrodem

    Cieszów

    • 350 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    UWAGA - mieszkanie na terenie w 100% NIEZALEWOWYM! UWAGA - nowość w naszej ofercie! Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Cena do negocjacji dla zdecydowanego nabywcy. Wyremo...

  • mieszkanie z prywatną działką
    1 / 13
    mieszkanie z prywatną działką

    Barcin

    • 370 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z prywatną działką – rzadkość, która znika z rynku 53,19 m² | 3 pokoje | bezczynszowe | prywatna działka 358 m² Dąbrówka Barcińska | 370 000 zł Większość mieszkań końc...

  • Mieszkanie Tczew, Okulickiego
    1 / 15
    Mieszkanie Tczew, Okulickiego

    Tczew

    • 479 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam na prezentację komfortowego mieszkania o powierzchni 54,23 m, położonego na III piętrze budynku wielorodzinnego z 2012 roku. Lokal jest funkcjonalnie rozplanowany i ide...

  • APARTAMENTY BEZCZYNSZOWE METRAŻE 65-75 m2! OGRODY!
    1 / 5
    APARTAMENTY BEZCZYNSZOWE METRAŻE 65-75 m2! OGRODY!

    Dywity

    • 449 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    OPTIMUM NIERUCHOMOŚCI OFERUJE PAŃSTWU WYŁĄCZNĄ - SPRZEDAŻ APARTAMENTÓW BEZCZYNSZOWYCH W ŁUGWAŁDZIE PRZY ULICY KORMORANÓW Zakup bezpośrednio od Dewelopera, Kupujący nie płaci podatk...

  • Nadmorski rytm życia i stabilny zwrot!
    1 / 9
    Nadmorski rytm życia i stabilny zwrot!

    Ustka

    • 679 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 42,84 m², położony na parterze nowoczesnej inwestycji Przystań Ustka w Ustce. Mieszkanie znajduje się na piętrze 3 z 4 i składa si...

  • Twoja prywatna przystań nad Bałtykiem!
    1 / 11
    Twoja prywatna przystań nad Bałtykiem!

    Ustka

    • 939 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 14 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 64,78 m², położony na parterze nowoczesnej inwestycji Przystań Ustka w Ustce. Mieszkanie znajduje się na piętrze 1 z 4 i składa si...

  • Mieszkanie 57 m2 Stężyca ul. Dęblińska pow. rycki.
    1 / 13
    Mieszkanie 57 m2 Stężyca ul. Dęblińska pow. rycki.

    Stężyca

    • 295 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 268 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie (dwa pokoje) o pow. 57 m2 do remontu w bloku przy ul. Dęblińskiej w Stężycy pow. rycki woj. lubelskie. Mieszkanie: powierzchnia 57 m kw. dwupokojowe poddasze, dwu piętr...