• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 287)
  • Nadmorska inwestycja, która pracuje dla Ciebie!
    1 / 8
    Nadmorska inwestycja, która pracuje dla Ciebie!

    Gdańsk

    • 549 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w odległości kilkuset metrów od linii brzegowej, położonego w Gdańsku - Przymorze Mieszkanie o powierzchni 43 m², usytuowane na 4 p...

  • Mieszkanie Inowrocław
    1 / 13
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 339 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 845 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 58 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w zadbanym bloku na Osiedlu Toruńskim w INOWROCŁAWIU. Układ pomieszczeń: * salon z wyj...

  • Klimatyczne mieszkanie w centrum
    1 / 16
    Klimatyczne mieszkanie w centrum

    Bielsko-Biała

    • 698 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI WYJĄTKOWE MIESZKANIE W SERCU BIELSKA-BIAŁEJ Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie w zabytkowej kamienicy, poło...

  • Stan deweloperski 2 pokoje z loggią !!!
    1 / 4
    Stan deweloperski 2 pokoje z loggią !!!

    Szczecin

    • 488 262 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 626 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dla inwestora ale nie tylko ! Idealne jako pierwsze własne gniazdko. Nieruchomość na nowym osiedlu Warszewa usytuowane na parterze niskiego bloku. W skład mieszkania wchodzi...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Polesie, Ludwika Zamenhofa
    1 / 14
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Polesie, Ludwika Zamenhofa

    Łódź

    • 589 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy sześciopokojowe mieszkanie inwestycyjne położone na trzecim piętrze trzypiętrowej kamienicy położonej przy ul. Zamenhofa 17, w niewielkiej odległości od ul. Piotrkowskiej...

  • Mieszkanie Tarnów, Józefa Szujskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Tarnów, Józefa Szujskiego

    Tarnów

    • 669 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim | 63,92 m | 5 piętro | Garaż podziemny | Komórka lokatorska Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlo...

  • Inwestycja Apartament przy plaży Mielno
    1 / 12
    Inwestycja Apartament przy plaży Mielno

    Mielno

    • 459 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Apartamenty BALTIC STAR to luksusowy obiekt w Mielnie - Unieściu, położony 180 m od morza i 300 m od jeziora Jamn...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 640 100 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne, słoneczne mieszkanie na I piętrze - okolice Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się piękny, narożny salon, osobna kuchnia, dwie sypialnie łazienka oraz przedpo...

  • Kawalerka Zawadzkiego-Klonowica!!
    1 / 16
    Kawalerka Zawadzkiego-Klonowica!!

    Szczecin

    • 344 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mamy dla Ciebie ofertę sprzedaży ładnej ,przytulnej kawalerki na osiedlu Zawadzkiego -Klonowica . Na całkowitą powierzchnię wchodzi : -pokój z wydzieloną częścią sypialnianą 21 m2...

  • Sprzedaż mieszkania
    1 / 8
    Sprzedaż mieszkania

    Kędzierzyn-Koźle

    • 225 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Kędzierzynie Koźle dzielnica Koźle, osiedle Spółdzielców. W bliskiej odległości park ipełna infrastruktura.

  • Do remontu 2 pokoje Centrum 2 p.!!!
    1 / 2
    Do remontu 2 pokoje Centrum 2 p.!!!

    Szczecin

    • 270 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż w samym Centrum miasta blisko uczelnie i pełna infrastruktura . Idealne pod najem ale nie tylko ! Na całkowitą powierzchnię wchodzi : -pokój , -pokój , -prze...

  • Magiczny Zakątek na Przymorzu – 3 Pokoje z Ogród!
    1 / 16
    Magiczny Zakątek na Przymorzu – 3 Pokoje z Ogród!

    Gdańsk

    • 1 199 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 20 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni 59,15 m², położonego w Gdańsku–Przymorze, przy al. Rzeczypospolitej. Mieszkanie znajduje się na parterze z...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Wojnów, Strachocińska
    1 / 10
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Wojnów, Strachocińska

    Wrocław

    • 799 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 13 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Jakub Kruszyński tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 61 m2 na Wojnowie, zielonej i spokojnej części Wro...

  • Sprzedaż mieszkanie
    1 / 13
    Sprzedaż mieszkanie

    Białystok

    • 299 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż przytulna kawalerka na osiedlu Wysoki Stoczek z oddzielną kuchnią – idealna na inwestycję lub do zamieszkania Sprzedam jasną i funkcjonalną kawalerkę z oddzielną kuchn...

  • Nowe Mieszkania w Centrum Oleśnicy | Balkony |
    1 / 16
    Nowe Mieszkania w Centrum Oleśnicy | Balkony |

    Oleśnica

    • 534 600 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne, słoneczne i komfortowe mieszkania w centrum Oleśnicy. Szukasz świeżej, miejskiej przestrzeni w doskonałej lokalizacji? Ta oferta w sercu Oleśnicy może być dokładnie ty...

  • Sprzedam
    1 / 8
    Sprzedam

    Łódź

    • 320 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Sprzedam mieszkanie dwupokojowe z bakonem 37m² 8 piętro,Nowe okna ,szafki w kuchni ,panele ,nowy brodzik umywalka ,toaleta,grzejniki Mieszkanie jest puste bez mebli stanie bard...

  • OKAZJA! 111m2 w Centrum I PIĘTRO Wykusz i 2 Balkony
    1 / 13
    OKAZJA! 111m2 w Centrum I PIĘTRO Wykusz i 2 Balkony

    Legnica

    • 569 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 5 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OKAZJA! 111m2 w Centrum | I PIĘTRO | Wykusz i 2 Balkony | Pod Biuro, Gabinety, Kancelarie lub Apartament Opis: Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 111 m²,...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Stare Miasto, Kościuszki
    1 / 7
    Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Stare Miasto, Kościuszki

    Wrocław

    • 2 622 413 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 27 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia | Ponadstandardowa wysokość | Rewitalizacja Spodobała Ci się ta oferta? A może szukasz czegoś podobnego? Współpraca z wielom...

  • Tu chce się wracać! Janowo 38 m²
    1 / 7
    Tu chce się wracać! Janowo 38 m²

    Rumia

    • 565 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m² z balkonem, położone na 1. piętrze przy ul. Dąbrowskiego 44 w dzielnicy Janowo w Rumi. Mieszkanie znajduję się na 1 z 4 pięte...

  • Mieszkanie Kielce, Generała Władysława Andersa
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce, Generała Władysława Andersa

    Kielce

    • 869 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 13 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny styl z funkcjonalnością? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 67 m², zlokalizowanego w...