• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 287)
  • Sprzedam Mieszkanie Warszawa Białołęka
    1 / 7
    Sprzedam Mieszkanie Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Osiedle znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Czujniki zanieczyszczenia powietrze w ej okolicy zazwyczaj wykazują czystsze powietrze w stosunku do pozostałej części miasta....

  • Mieszkanie 3 pokojowe - do wprowadzenia z pięknym widokiem
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe - do wprowadzenia z pięknym widokiem

    Częstochowa

    • 385 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Biuro MARSYLA Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe w Częstochowie przy ul. Iwaszkiewicza Mieszkanie stanowi własność, możliwość finansowania zakupu kredytem...

  • Mieszkanie Lublin Rury, Pana Balcera
    1 / 10
    Mieszkanie Lublin Rury, Pana Balcera

    Lublin

    • 987 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 14 515 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 12 piętro

    Zamieszkaj w luksusowym apartamencie z widokiem na panoramę Lublina i zachody słońca w prestiżowym budynku Metropolitan Park. Najważniejsze cechy nieruchomości: • Prestiżowa lokal...

  • Sprzedam mieszkanie bez czynszowe
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie bez czynszowe

    Iłowa

    • 210 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie 50,3 m² z dużą działką i budynkiem gospodarczym – gotowe do zamieszkania Na sprzedaż oferuję komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powi...

  • Mieszkanie Gostynin
    1 / 7
    Mieszkanie Gostynin

    Gostynin

    • 345 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Cztery pokoje wśród lasów - tylko 5014 zł/m²! Szukasz mieszkania, gdzie z balkonu widzisz drzewa, a do centrum masz zaledwie 5 minut? To miejsce może być Twoje! ????✨ Gost...

  • Na sprzedaż mieszkanie 50,2 mkw. na parterze, centrum Sanoka
    1 / 16
    Na sprzedaż mieszkanie 50,2 mkw. na parterze, centrum Sanoka

    Sanok

    • 495 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,2 mkw., położone na parterze przy ulicy Jasnej 9, w centrum Sanoka, stanowiące odrębną nieruchomość z księgą wieczystą. Mieszkani...

  • Sprzedaż zamiana willi w Krynicy Zdroju na mieszkania Kraków
    1 / 9
    Sprzedaż zamiana willi w Krynicy Zdroju na mieszkania Kraków

    Kraków

    • 2 300 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Sprzedam willę z pokojami na wynajem w przepięknym uzdrowisku,jakim jest Krynica Zdrój. Budynek w środku po kapitalnym remoncie hydrauliki,instalacji elektrycznej,ścian ,podłóg,now...

  • Umeblowane 3 pokoje (72,6 m²) | Bełchatów – Os. Binków
    1 / 9
    Umeblowane 3 pokoje (72,6 m²) | Bełchatów – Os. Binków

    Bełchatów

    • 425 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż umeblowane, jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 72,6 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Bełchatowa – na osiedlu Bińkó...

  • Sprzedam 2 ustawne pokoje z osobną widną kuchnią w centrum
    1 / 8
    Sprzedam 2 ustawne pokoje z osobną widną kuchnią w centrum

    Łomża

    • 267 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Bezpośrednio od właściciela. Oferuję do sprzedaży bardzo przytulne i funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Dwornej. Mieszkanie ma okna na dwie strony (południowy wschód i północny zac...

  • Nadodrze – 2 pokoje w kamienicy, 1. piętro
    1 / 16
    Nadodrze – 2 pokoje w kamienicy, 1. piętro

    Wrocław

    • 527 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NADODRZE | 2 POKOJE W KAMIENICY | 1. PIĘTRO | UL. ŚW. WINCENTEGO Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Św. Wincentego – adresie będącym synonimem klimatycznego Nadodr...

  • Sprzedam Mieszkanie 2-pokojowe 38m2, w doskonałej lokalizacj
    1 / 9
    Sprzedam Mieszkanie 2-pokojowe 38m2, w doskonałej lokalizacj

    Kędzierzyn-Koźle

    • 250 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta prywatna - Sprzedam mieszkanie o powierzchni 38 metrów znajdujące się w centrum Kędzierzyna-Koźla w dzielnicy NDM, składające się z przedpokoju, dwóch pokoi, kuchni, łazienk...

  • Mieszkanie Wrocław
    1 / 13
    Mieszkanie Wrocław

    Wrocław

    • 675 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam dwupokojowe mieszkanie Wrocław ul. Gliniana Położone na najwygodniejszym, PPIERWSZYM PIĘTRZE w bloku czteropiętrowym Mieszkanie o pow. 52 m2, - dwa oddzielne pokoje...

  • mieszkanie 3-pokojowe z centralnym loggia
    mieszkanie 3-pokojowe z centralnym loggia

    Gliwice

    • 340 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedaży mieszkanie składające sie z 3-ech pokoi, kuchni, łazienki Centralne ogrzewanie miejskie- , ciepła woda z junkersa. OPŁATY 500 zł czynsz wraz z centralnym, OKOLICA :...

  • Mieszkanie-Dom Rząska
    1 / 11
    Mieszkanie-Dom Rząska

    Rząska

    • 820 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Bezczynszowe, z dużym ogródkiem atrakcyjne 3-pok. mieszkanie zlokalizowane w centrum podkrakowskiej miejscowości; Rząska,w prężnie rozwijającej się gminie Zabierzów. Doskonała lo...

  • sprzedam mieszkanie
    1 / 14
    sprzedam mieszkanie

    Bielsko-Biała

    • 490 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam trzy pokojowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z balkonem o powierzchni 55 metrów kwadratowych .Nieruchomość świeżo po remoncie z otwartą kuchnią na salon. Świetna lok...

  • Udział 12/16 w lokalu mieszkalnym nr 7, Sulechów

    Sulechów

    • 79 275 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 2 734 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda nieruchomości – II próba sprzedaży Udział w wysokości 12/16 części w prawie własności nieruchomości lokalowej nr 7 o funkcji mieszkalnej, położonej w Sulechowie prz...

  • 1 / 4
    Mieszkanie z balkonem, ścisłe Centrum Opola

    Opole

    • 520 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,39 m2, położone na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym w ścisłym Centrum Opola. Mieszkanie w wysok...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Banino ul.

    Banino

    • 547 644 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie nr10 58,26 m2 z BALKONEM (3,9M2) OD DEWELOPERAznajduje sie na parterze i składa się:- salon z aneksem kuchennym- łazienka- pokój- pokój- pokój- balkon- miejsce parkingow...

  • Mieszkanie Strzelin ul. Dzierżoniowska

    Strzelin » ul. Dzierżoniowska

    • 429 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe, które nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Idealna propozycja dla ro...

  • Mieszkanie Marki Struga

    Marki

    • 1 329 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 9 701 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Na sprzedaż: przestronny segment jak mieszkanie, 137,9 m², 4-5 pokoi | Marki, os. Błękitna Szukasz mieszkania z większą przestrzenią , ale bez uciążliwości...