• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie 2 pokoje 2 piętro Os. Słoneczne 46m2
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokoje 2 piętro Os. Słoneczne 46m2

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 249 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronne, jasne mieszkanie 2-pokojowe na Osiedlu Słonecznym 8 w Ostrowcu Św. Na sprzedaż widne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46...

  • OKAZJA, KTÓRA NIE CZEKA – 109 m² MOŻLIWOŚCI W SERCU MIASTA
    1 / 6
    OKAZJA, KTÓRA NIE CZEKA – 109 m² MOŻLIWOŚCI W SERCU MIASTA

    Ząbkowice Śląskie

    • 630 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 5 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Jeśli szukasz nieruchomości, która zarabia na siebie, daje przestrzeń do życia i ma potencjał, którego nie da się dorobić – właśnie ją znalazłeś. To nie jest zwykłe mieszkanie. To...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    1 / 10
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 389 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    < REZERWACJA> Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50,16 m2, zlokalizowane na 9 piętrze, w 10-piętrowym budynku z lat osiemdziesiątych, na osiedlu Na Stoku w Kielcach. Blok...

  • sprzedam
    1 / 4
    sprzedam

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 255 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe z ks.w, opomiarowane, drzwi antywłamaniowe, okna plastikowe, osobna lazienka i wc, blisko szkoła, sklepy, przystanek mpk, domofon, czteropokojowe,...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza, Bolesława Czerwieńskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza, Bolesława Czerwień...

    Kraków

    • 1 015 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 17 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowe, przestronne, trzypokojowe mieszkanie, położone w prężnie rozwijającej się dzielnicy Krowodrza, przy ulicy Bolesława Czerwieńskiego...

  • 3 pokoje Tysiąclecie oddzielna kuchnia Po generalnym remonci
    1 / 9
    3 pokoje Tysiąclecie oddzielna kuchnia Po generalnym remonci

    Częstochowa

    • 395 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w niskim, czteropiętrowym bl...

  • Mieszkanie Świdnica, okolice parku
    1 / 9
    Mieszkanie Świdnica, okolice parku

    Świdnica

    • 479 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ZAREZERWOWANE ! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w okolicy parku! Mieszkanie w trakcie remontu ! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, 2 sypialnie, kuchni...

  • Kamienica z balkonem po rewitalizacji /3 pokoje
    1 / 14
    Kamienica z balkonem po rewitalizacji /3 pokoje

    Wrocław

    • 749 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Dwustronne mieszkanie w pięknie odrestaurowanej kamienicy blisko parków. GŁÓWNE INFORMACJE Trzypokojowe mieszkanie usytuowane w sercu miasta. Nieruchomość zlokalizowana w kamien...

  • Na sprzedaż mieszkanie - ul. Chopina Tarnów!
    Na sprzedaż mieszkanie - ul. Chopina Tarnów!

    Tarnów

    • 384 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 - pokojowe mieszkanie z balkonem - 65 m2 - blisko ul. Krakowskiej. Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 65 m2, zlokalizowane na 3 piętrze. Układ pomieszcze...

  • Mieszkanie Poręba ul. Fryderyka Chopina

    Poręba » ul. Chopina

    • 309 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości Locatus ma przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedania funkcjonalne i zadbane mieszkanie typu M-3 o powierzchni 51m, położone na parterze w spokojnej okolic...

  • Komfortowe | 2 pokoje | 56m2 | Wysoki Standard

    Warszawa » Białołęka » ul. Rossiniego

    • 730 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie 56 m² | 2 balkony | gotowe do zamieszkania | Białołęka – ul. RossiniegoSą mieszkania, do których po prostu dobrze się wraca.Jasne, wygodne, funkcj...

  • Mieszkanie Gdynia Redłowo ul. Powstania Wielkopolskiego

    Gdynia » Redłowo » ul. Powstania Wielkopolskiego

    • 1 199 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 22 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w mieszkaniu położonym w Redłowie, jednej z tych dzielnic Gdyni, które wybiera się świadomie. To miejsce, gdzie miejski...

  • Komfortowy Apartament z tarasem

    Pobierowo » ul. Toruńska

    • 439 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 16 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Marzysz o wygodnym Apartamencie nad morzem? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję.Ogrodzony teren, zabudowa szeregowa pośród drzew, zacieniony taras, a do tego komfortowe wnętrze!Prze...

  • sprzedam mieszkanie w Warszawie
    sprzedam mieszkanie w Warszawie

    Warszawa

    • 690 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Warszawa Włochy, ul Batalionu AK Włochy do kolejki mieskiej 900 m, do przystanku autobusowego 500 m. Mieszkanie do remontu

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały
    1 / 4
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały

    Kraków

    • 980 156 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 15 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 63 m2 położone na 3 piętrze 3 piętrowego bloku. Mieszkanie składa...

  • Sprzedam mieszkanie Konin
    Sprzedam mieszkanie Konin

    Konin

    • 199 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 6 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m2, usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku. Budynek zlokalizowany w Koninie na 3 osiedlu, przy ul. SYBIRAKOW Wyszczególnienie po...

  • Mieszkanie 2 pokojowe 40,58
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe 40,58

    Piła

    • 269 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w Pile przy ul. Kossaka Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia 40,58 M2 - II piętro - 2 ustawne pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka - duża...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 12
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 295 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 9 517 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zamieszkaj w miejscu, do którego chce się wracać - Gronowo, z dużym balkonem Wyobraź sobie poranek z kubkiem kawy na własnym, d...

  • Dwupokojowe po generalnym remoncie
    1 / 12
    Dwupokojowe po generalnym remoncie

    Żnin

    • 280 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkanie w centrum Żnina Lokalizacja: Centrum miasta Powierzchnia: 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, piwnica, miejsce parkingowe, podwórko (możliwość dokupienia ogr...

  • 3 pokoje w sercu Oliwy – kamienica po remoncie
    1 / 8
    3 pokoje w sercu Oliwy – kamienica po remoncie

    Gdańsk

    • 725 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO 3-pokojowe mieszkanie w sercu Oliwy – kamienica po remoncie Na sprzedaż mieszkanie własnościowe położone w jedn...