• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Habdzin
  • Biszcza
  • Wełtyń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Turew

(1)
  • Dom Turew gm. Kościan, Szkolna

    Nowe

    Dom Turew gm. Kościan, Szkolna

    Turew

    • 889 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 736 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz miejsca, które daje przestrzeń, spokój i jakość życia, jakiej nie znajdziesz w mieście ten dom w Turwi jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. DOM 155 m funkcjonalne...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedam działkę budowlaną niedaleko Czempinia
    sprzedam działkę budowlaną niedaleko Czempinia

    Stary Gołębin

    • 99 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W Starym Gołębinie sprzedam działki budowlane nr geod.16/4 i 16/5 przy drodze na trasie Czempiń-Kościan o powierzchni ok. 900 i 1000 m2. W drodze przy działce uzbrojenie w prąd, ga...

  • DZIAŁKI BUDOWLANE NA SPRZEDAŻ W BOROWIE | GMINA CZEMPIŃ | RÓŻNE P...

    Borowo

    • 92 018 zł cena
    • 662 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE NA SPRZEDAŻ W BOROWIE | GMINA CZEMPIŃ | RÓŻNE POWIERZCHNIE 662m2 - 1423m2 | SPOKOJNA OKOLICA | WARUNKI ZABUDOWY | Sprawdź nowoczesną prezentację: 1. FILM: [u...

  • Dom Jerka gm. Krzywiń,
    1 / 11
    Dom Jerka gm. Krzywiń,

    Jerka

    • 530 000 zł cena
    • 303 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszamy do zapoznania się z propozycją domu  w miejscowości Jerka. Ta atrakcyjna nieruchomość składa się z sześciu przestron...

  • DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ | JERKA - GMINA KRZYWIŃ | DWA ROZMIARY: 1227...

    Jerka

    • 171 780 zł cena
    • 1 227 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Greta Turska
    Agent nieruchomości

Borowo

    • 85 398 zł cena
    • 662 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE NA SPRZEDAŻ W BOROWIE | GMINA CZEMPIŃ | RÓŻNE POWIERZCHNIE 662m2 - 1219m2 | SPOKOJNA OKOLICA | WARUNKI ZABUDOWY | Sprawdź nowoczesną prezentację: 1. FILM: [ur...

  • Dom Jerka gm. Krzywiń,
    1 / 7
    Dom Jerka gm. Krzywiń,

    Jerka

    • 590 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 4 470 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej z garażem, zlokalizowanego w spokojnej i kameralnej części miejscowości Jerka. Nieru...

  • Dom Nowy Lubosz gm. Kościan,
    1 / 4
    Dom Nowy Lubosz gm. Kościan,

    Nowy Lubosz

    • 646 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 6 397 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta sprzedaży domu bliźniaka w Nowym Luboszu Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu bliźniaka w malowniczej miejscowości Nowy Lubosz...

  • Działka budowlana Nowy Lubosz gm. Kościan,
    1 / 5
    Działka budowlana Nowy Lubosz gm. Kościan,

    Nowy Lubosz

    • 250 200 zł cena
    • 834 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż unikalną działkę budowlaną o powierzchni 834 m², usytuowaną w miejscowości Nowy Lubosz. Nieruchomość ta została objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Prz...

  • Dom Błociszewo gm. Śrem,
    1 / 15
    Dom Błociszewo gm. Śrem,

    Błociszewo

    • 715 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 4 441 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu świetną ofertę domu wolnostojącego wraz z budynkiem gospodarczym - garażem, zlokalizowanego w Błociszewie (...

  • Lokal użytkowy Jerka gm. Krzywiń,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Jerka gm. Krzywiń,

    Jerka

    • 1 307 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 3 631 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny obiekt magazynowo-produkcyjny zlokalizowany w Jerce tuż przy drodze wojewódzkiej nr 308, w centralnym punkcie pomiędzy Kościanem, Śremem a Gostyn...

  • Działka budowlana Stary Lubosz gm. Kościan,
    1 / 4
    Działka budowlana Stary Lubosz gm. Kościan,

    Stary Lubosz

    • 214 020 zł cena
    • 870 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działki budowlanej - faktura VAT 23% (~200 zł/m² netto), brak podatku PCC 2%! Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Stary Lubosz, ul. Świerko...

  • Dom Kopaszewo gm. Krzywiń,
    1 / 13
    Dom Kopaszewo gm. Krzywiń,

    Kopaszewo

    • 469 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 212 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Drewniany dom w stylu westernowym - Kopaszewo, 91 m² Możliwość zamiany na mieszkanie w Lesznie lub Poznaniu. Ta wyjątkowa nieruc...

  • Działka rekreacyjna Jeleńczewo gm. Śrem,
    1 / 8
    Działka rekreacyjna Jeleńczewo gm. Śrem,

    Jeleńczewo

    • 75 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Wyjątkowa działka rekreacyjna o powierzchni 500 m², położona w malowniczym Jeleńczewie w powiecie śremskim. Idealna przestrzeń pod budowę wymarzonego domku letniskowego, zapewniają...

  • Dom Jerka gm. Krzywiń,
    Dom Jerka gm. Krzywiń,

    Jerka

    • 430 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 811 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu świetną ofertę domów w zabudowie bliźniaczej położonych w Jerce przy ul. Kościuszki / ul. Nowej. Nowa inwestycja !! Rozpoczęta sprzedaż !! Domy w trakcie b...

  • Dom Kopyta gm. Brodnica,
    1 / 12
    Dom Kopyta gm. Brodnica,

    Kopyta

    • 850 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 3 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni ok. 1,8 ha (18 335 m²), w skład której wchodzą: ok. 0,5 ha części zabudowanej o...

  • Mieszkanie Rąbiń gm. Krzywiń,
    1 / 15
    Mieszkanie Rąbiń gm. Krzywiń,

    Rąbiń

    • 179 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w miejscowości Rąbiń (gmina Krzywiń, powiat kościański, województwo wielkopolsk...

  • Mieszkanie Racot gm. Kościan,
    1 / 13
    Mieszkanie Racot gm. Kościan,

    Racot

    • 112 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferta mieszkania w Racocie Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania położonego w malowniczym Racocie, w bezpośrednim sąsiedztwie...