• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Gostyń

(10)
  • Mieszkanie La Mata rynek pierwotny

    Gostyń

    • 150 000 € cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 2 239 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne apartamenty w centrum San Miguel de Salinas Costa Blanca, Hiszpania. Współczesne życie w zdrowym, śródziemnomorskim klimacie. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątk...

  • Mieszkanie Gostyń,
    Mieszkanie Gostyń,

    Gostyń

    • 425 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 4 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przestronne mieszkanie w kamienicy - duży potencjał aranżacyjny. Jeśli szukasz mieszkania z klimatem, wysokimi sufitami i możli...

  • Mieszkanie Gostyń,
    1 / 7
    Mieszkanie Gostyń,

    Gostyń

    • 1 400 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

     Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie na parterze, zlokalizowane w sercu Gostynia. To idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnego lokum z dostępem do prywat...

  • Mieszkanie La Manga rynek pierwotny

    Gostyń

    • 460 000 € cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 4 694 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na morze w La Manga. Nowa, ekskluzywną inwestycję mieszkaniowa w pierwszej linii oszałamiającego Morza Śródziemnego, w rajskiej enklawie La Man...

  • Mieszkanie La Manga rynek pierwotny

    Gostyń

    • 460 000 € cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 5 169 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie La Manga rynek pierwotny

    Gostyń

    • 519 000 € cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 179 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż apartamenty z widokiem na morze w La Manga. Przedstawiamy Państwu nowy projekt w bezkonkurencyjnej lokalizacji z najlepszymi widokami na morze! Bądź nowym właścici...

  • Mieszkanie Gostyń,
    1 / 12
    Mieszkanie Gostyń,

    Gostyń

    • 319 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 939 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 81,5 m², z czterema pokojami położone na pierwszym piętrze, znajduje się w sercu Dusiny. To idylliczne miejsce cechuje się bliskością n...

  • Mieszkanie Gostyń,
    1 / 6
    Mieszkanie Gostyń,

    Gostyń

    • 295 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze 3 pokoje po remoncie, centrum, ostatnie piętro. To mieszkanie ma wszystko, czego dziś się szuka: świetną lokalizację, gotowy st...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie na sprzedaż

    Gostyń

    • 250 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Górnej. Lokal o powierzchni 42m2 znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego bloku. Składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki i przestronn...

  • Mieszkanie 50 m² ul. Hutnika z balkonem i piwnica BEZ POŚREDNIKA

    Gostyń

    • 199 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowny Kliencie, Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja: Gostyń, ul. Hutnika 3B. W zasięgu ręki znajdują się, obiekty...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Leszno, Austriacka
    1 / 13
    Mieszkanie Leszno, Austriacka

    Leszno

    • 631 275 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe, prestiżowe osiedle w Lesznie, w najlepszej i najbardziej pożądanej lokalizacji miasta. OSIEDLE LNIANE zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to inwestycja skł...

  • Mieszkanie Henrykowo gm. Święciechowa,
    Mieszkanie Henrykowo gm. Święciechowa,

    Henrykowo

    • 260 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 3 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości w Henrykowie - 5 minut od Leszna. Nieruchomość to idealna opcja dla osób poszukując...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Brylewo

    • 229 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 3 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Twoje Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gogolewo

    • 1 250 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    KANCELARIA PRAWNA GRZEGORZ CHOJACZYK
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Leszno,
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 381 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 126 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w nowo wybudowanym bloku z windą (rok budowy 2024), położone na I piętrze. Budynek znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, tuż przy parku, co gwarantuje spok...

  • Mieszkanie Leszno,
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 381 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 126 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji - Gronowo Na sprzedaż oferujemy komfortowe 2-pokojowe mieszkania w nowo wybudowanym bloku (2024). Mieszkania dostępne na...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 2
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 368 640 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania położonego w prestiżowym osiedlu Ostoja Przylesie w Lesznie, przy ul. Szpitalnej. Mieszkanie jest...

  • Mieszkanie Pępowo,
    1 / 15
    Mieszkanie Pępowo,

    Pępowo

    • 650 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 6 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Nowoczesny, luksusowy apartament o powierzchni 97,27m2 znajdujący się na pierwszym piętrze domu wolnostojącego w Pępowie. Miesz...

  • Mieszkanie z zadaszonym tarasem - 1 piętro

    Leszno » ul. Leszczyńskich

    • 429 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z zadaszonym tarasem i własnym pomieszczeniem gospodarczym – I piętro, Leszczyńskich 34 Cena: 489.000 zł Powierzchnia: 53,88 m² + pomieszczenie gospodarcze 4,03 m² + tar...

  • Mieszkanie ze słonecznym tarasem i garderobą 2p.

    Leszno » ul. Leszczyńskich

    • 429 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z garderobą i słonecznym tarasem – II piętro, Leszczyńskich 34 Cena: 489 000 złPowierzchnia: 58,44 m² + taras Zachodnie słońce na Twoim tarasie. Cisza, przestrzeń, świat...

  • Apartament 90 m² | Centrum| Garaż| Wysoki standard

    Leszno » ul. Skarbowa

    • 897 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament premium w centrum miasta | ul. Skarbowa | 90,75 m² | miejsce w garażu | gotowy do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 90,75 m², położ...

  • Nowe 3‑pok. mieszkanie 57,5 m² z balkonem

    Leszno

    • 486 319 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie 57,53 m² | 1. piętro | 3 pokoje | balkon 3,3 m² | Leszno / Święciechowa | bez PCCSzukasz ustawnego mieszkania w nowym budynku, które możesz szybko wyposażyć i zamie...

  • Mieszkanie Gogolewo gm. Krobia,
    1 / 12
    Mieszkanie Gogolewo gm. Krobia,

    Gogolewo

    • 290 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 3 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne mieszkanie - Gogolewo, powiat gostyński Powierzchnia: 78,2 m² Lokalizacja: Gogolewo, powiat gostyński P...

  • Mieszkanie Leszno Podwale,
    1 / 6
    Mieszkanie Leszno Podwale,

    Leszno

    • 365 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PRZESTRONNE MIESZKANIE, PIERWSZE PIĘTRO! Oferujemy Państwu do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,5 m², znajdujące się na PIERWSZYM piętrze wielorodzinnego b...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 15
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 380 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej - Leszno, ul. Szybowników | Bezczynszowe Oferuję na sprzedaż  lokal mieszk...

  • Mieszkanie Leszno Gronowo,
    1 / 15
    Mieszkanie Leszno Gronowo,

    Leszno

    • 669 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, praktycznie niezamieszkałe mieszkanie z 2022 roku, położone w kameralnym szeregu budynków w Lesznie (Gronowo). Lokal znajduje się na 1. piętrze niezależnego...

  • Mieszkanie Wojnowice gm. Osieczna,
    1 / 10
    Mieszkanie Wojnowice gm. Osieczna,

    Wojnowice

    • 298 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Witamy w 3-pokojowym mieszkaniu położonym na pierwszym piętrze w spokojnej dzielnicy Wojnowic. To idealne miejsce dla rodziny, z...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 15
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 359 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

              Wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie - idealne dla najbardziej wymagających! Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie zlokalizowane w Leszni...

  • Mieszkanie Rąbiń gm. Krzywiń,
    1 / 15
    Mieszkanie Rąbiń gm. Krzywiń,

    Rąbiń

    • 179 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w miejscowości Rąbiń (gmina Krzywiń, powiat kościański, województwo wielkopolsk...

  • 47,49 m², zlokalizowane na pierwszym piętrze

    Leszno » ul. Przemysłowa

    • 403 665 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie 47,49 m² | 1. piętro | klimatyzacja | gotowe do zamieszkania | bez PCC | LesznoNa sprzedaż nowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 47,49 m², zlokalizowane...

  • Mieszkanie Chrząstowo gm. Książ Wielkopolski,
    1 / 11
    Mieszkanie Chrząstowo gm. Książ Wielkopolski,

    Chrząstowo

    • 146 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Bezczynszowa kawalerka z ogrodem i wiatą w Chrząstowie - ogrzewana kominkiem! Na sprzedaż przytulne, bezczynszowe mieszkanie o...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 15
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 469 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Marzysz o wygodnym, przestronnym mieszkaniu w jednej z najbardziej cenionych części Leszna? Ta propozycja zdecydowanie zasługuje...

  • Mieszkanie Jarosławki gm. Książ Wielkopolski,
    1 / 15
    Mieszkanie Jarosławki gm. Książ Wielkopolski,

    Jarosławki

    • 419 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Klimatyczny lokal mieszkalny z przynależnym ogrodem | Spokój, natura i świetna lokalizacja - Jarosławki  Na sprzedaż środkowy segment w zabudowie szeregowej j wraz z pomieszczenia...

  • Mieszkanie Racot gm. Kościan,
    1 / 13
    Mieszkanie Racot gm. Kościan,

    Racot

    • 112 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferta mieszkania w Racocie Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania położonego w malowniczym Racocie, w bezpośrednim sąsiedztwie...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 15
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 349 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu miasta - ul. Grunwaldzka Szukasz miejsca, do którego wprowadzisz się bez stresu i dodat...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 13
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 1 700 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

                             Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 47,14 m², usytuowane na parterze w kamienicy. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacj...

  • przestronne, 64m2 , jasne mieszkanie - ul. Rejtana
    1 / 12
    przestronne, 64m2 , jasne mieszkanie - ul. Rejtana

    Leszno

    • 435 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Leszno - ul. Rejtana 3-pokojowe mieszkanie , IV piętro, duży balkon -- pow. 64m2 -- cena: 435.000 zł oferujemy 3-pokojowy lokal mieszkalny w Lesznie. powierzchnia: 64 m2 - czwa...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 12
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 369 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Szukasz swojej własnej, przytulnej i funkcjonalnej przestrzeni? To właśnie tutaj! Położone w świetnej okolicy - w Lesznie na ul...

  • Leszno oddam w najem
    1 / 10
    Leszno oddam w najem

    Leszno

    • 1 950 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę dla singla lub pary bardzo przytulną i klimatyczną nową, bezczynszową kawalerkę, świetna lokalizacja w centrum, 1 piętro przy pl. Metziga 11. W mieszkaniu o powierzchni 27m...

  • Mieszkanie Leszno,
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 375 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na trzecim piętrze zadbanego bloku w Lesznie, w rejonie ulicy bliskiej centrum. Mieszkanie znajduje się na popul...