• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Gostyń

(2)
  • Działka budowlana Gostyń,
    1 / 15
    Działka budowlana Gostyń,

    Gostyń

    • 2 799 000 zł cena
    • 56 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlano-usługowej w miejscowości Malewo w powiecie gostyńskim ( do centrum Gostynia 10 min samochodem). Działka o powierzc...

  • 1 / 3
    Działka na sprzedaż

    Gostyń

    • 3 000 000 zł cena
    • 15 484 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę w centrum Gostynia.Spokojna okolica, bardzo dobra lokalizacja. Działka znajduje się przy ul. Ogrodowej. Media prąd, gaz, woda oraz kanalizacja znajduje się bezpoś...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana Lubiatowo gm. Dolsk,
    1 / 7
    Działka budowlana Lubiatowo gm. Dolsk,

    Lubiatowo

    • 135 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1.000 m2 w Lubiatowie (gmina Dolsk) k/ Śremu. Oferuję Państwu do sprzedaży działkę nr 323/1 zlokalizowaną w Lubiatowie (woj. wielkopolskie, powiat: śremski,...

  • Działka inwestycyjna Krajewice gm. Gostyń,
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Krajewice gm. Gostyń,

    Krajewice

    • 450 000 zł cena
    • 2 068 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położona w cichej i spokojnej okolicy w Krajewicach k/ Gostynia.  Jest to doskonała inwestycja pod zabudowę bliźniaczą lub dom w...

  • DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ | JERKA - GMINA KRZYWIŃ | DWA ROZMIARY: 1227...

    Jerka

    • 171 780 zł cena
    • 1 227 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Greta Turska
    Agent nieruchomości

  • Działka inwestycyjna Krzywiń,
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Krzywiń,

    Krzywiń

    • 180 000 zł cena
    • 836 m2 powierzchnia
    • 216 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana o powierzchni 836 m2 w Krzywiniu na Osiedlu Sportowym !! Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną nr 1183/8 zlokalizowaną w Krzywiniu (woj. wielkopolskie,...

  • 1 / 2
    bezpośrednio działka przy lesie

    Ostrowieczno

    • 72 300 zł cena
    • 723 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katarzyna
    archiwista

  • DZIAŁKI Z WARUNKAMI ZABUDOWY | KRZYWIŃ - NOWY DWÓR / SZURKOWO |

    Krzywiń

    • 94 500 zł cena
    • 675 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Greta Turska
    Agent nieruchomości

  • Działka Rogowo ul.

    Rogowo

    • 150 000 zł cena
    • 1 407 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana 1407 m² - okolice Rogowa, tylko 200 m od Jeziora Zioło!Jeśli marzysz o miejscu pełnym ciszy, zieleni i naturalnego piękna - ta oferta jest dla Ciebie!...

  • Działka inwestycyjna Krajewice gm. Gostyń,
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Krajewice gm. Gostyń,

    Krajewice

    • 510 000 zł cena
    • 2 352 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położona w cichej i spokojnej okolicy w Krajewicach k/ Gostynia. Jest to doskonała inwestycja pod zabudowę bliźniaczą lub dom j...

  • Działka inwestycyjna Smogorzewo gm. Piaski,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Smogorzewo gm. Piaski,

    Smogorzewo

    • 293 000 zł cena
    • 1 949 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

     Działka budowlana 1949 m² - Smogorzewo - cisza, las i święty spokój! Cena: 273 000 zł udział w drodze wewnętrznej: 258,6 m² Masz już dość miejskiego hałasu? Marzy Ci się kawa...

  • Działka budowlana Piaski blisko Ełku

    Piaski

    • 270 360 zł cena
    • 3 004 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Piaski około 10 km od Ełku/15 minut jazdy samochodem. Działka położona w jednym z najpiękn...

  • Działka budowlana Nowieczek gm. Dolsk,
    1 / 5
    Działka budowlana Nowieczek gm. Dolsk,

    Nowieczek

    • 159 000 zł cena
    • 956 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam do zakupu działkę o powierzchni 956m2 położoną w Nowieczku niedaleko Dolska (powiat śremski, woj.wielkopolskie). Działka nr 49/46 w kształcie ściętego prostokąta. Przybliż...

  • Działka budowlana Nowieczek gm. Dolsk,
    1 / 4
    Działka budowlana Nowieczek gm. Dolsk,

    Nowieczek

    • 129 000 zł cena
    • 715 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam do zakupu działkę o powierzchni 715 m2 położoną w Nowieczku niedaleko Dolska (powiat śremski, woj.wielkopolskie). Działka nr 49/55 w kształcie prostokąta. Przybliżone wymi...

  • Działka budowlana / lokalizacja / Jezioro / Las - Skoki
    1 / 15
    Działka budowlana / lokalizacja / Jezioro / Las - Skoki

    Szczodrochowo

    • 240 000 zł cena
    • 1 459 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1459 m² Szczodrochowo, ul. Włókiennicza, gmina Skoki Cisza, natura i szybki dojazd do Poznania idealna pod dom całoroczny Lokalizacja i otoczenie: Działka nr 1...

  • syndyk sprzeda udział 1/2 w prawie własności działki
    syndyk sprzeda udział 1/2 w prawie własności działki

    Lipówka

    • 20 000 zł cena
    • 18 857 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk masy upadłości Ilony Obłój, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu prowadzonym pod sygnaturą akt PO1P/GUp-s/911/2024 sprzeda udział w wysok...

  • Działka rekreacyjna Jeleńczewo gm. Śrem,
    1 / 8
    Działka rekreacyjna Jeleńczewo gm. Śrem,

    Jeleńczewo

    • 75 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Wyjątkowa działka rekreacyjna o powierzchni 500 m², położona w malowniczym Jeleńczewie w powiecie śremskim. Idealna przestrzeń pod budowę wymarzonego domku letniskowego, zapewniają...

  • Ziemia rolna 1,5ha Krzywin koło Kościana
    Ziemia rolna 1,5ha Krzywin koło Kościana

    Krzywiń

    • 250 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemie 5-6 kl Krzywin powiat Kościana droga na Jurkowo z Krzywinia. Wszystko w jednym kawałku do odrolnienia , bez mediów jakieś 100 metrów do drogi. Cena nie podlega ne...