działka na sprzedaż
3 sty 2021

Działka na sprzedaż

woj. Wielkopolskie pow. gostyński gm. gostyński
Odświeżone 5 lat temu, Niedziela, 3 styczeń 2021 18:36
3 000 000 zł 15 484 m2
3 000 000 zł 15 484 m2 194 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 15 484 m2
Cena za metr 194 zł/m2
Typ działki Inwestycyjne
ID oferty K16913481

Opis

Sprzedam działkę w centrum Gostynia.Spokojna okolica, bardzo dobra lokalizacja.
Działka znajduje się przy ul. Ogrodowej. Media prąd, gaz, woda oraz kanalizacja znajduje się bezpośrednio przy działce. Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.
  • Data aktualizacji: 2021-06-30
  • ID ogłoszenia: K16913481
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Gostyń, cena: od 2 550 000 do 3 450 000 zł, powierzchnia: od 13162 do 17807 m2
K
Krzysztof osoba prywatna
Zadzwoń

Krzysztof osoba prywatna

Tel: 510... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość