• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Leszno
  • Działy Czarnowskie
  • Sucha Beskidzka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Gogolewo

(2)
  • Mieszkanie Gogolewo gm. Krobia,
    1 / 12
    Mieszkanie Gogolewo gm. Krobia,

    Gogolewo

    • 290 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 3 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne mieszkanie - Gogolewo, powiat gostyński Powierzchnia: 78,2 m² Lokalizacja: Gogolewo, powiat gostyński P...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gogolewo

    • 1 250 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    KANCELARIA PRAWNA GRZEGORZ CHOJACZYK
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 50 m² ul. Hutnika z balkonem i piwnica BEZ POŚREDNIKA

    Gostyń

    • 199 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowny Kliencie, Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja: Gostyń, ul. Hutnika 3B. W zasięgu ręki znajdują się, obiekty...

  • Mieszkanie na sprzedaż

    Gostyń

    • 250 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Górnej. Lokal o powierzchni 42m2 znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego bloku. Składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki i przestronn...

  • Sprzedam mieszkanie BOJANOWO wielkopolskie DOSTĘPNE OD ZARAZ
    Sprzedam mieszkanie BOJANOWO wielkopolskie DOSTĘPNE OD ZARAZ

    Bojanowo

    • 280 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    CENA DO NEGOCJACJI. TAKŻE Z WYPOSAŻENIEM I UMEBLOWANIEM. Sprzedam mieszkanie BEZCZYNSZOWE w atrakcyjnej cenie mieszkanie na wysokim parterze w budynku jednopiętrowym w centrum mias...

  • Mieszkanie Gostyń,
    1 / 6
    Mieszkanie Gostyń,

    Gostyń

    • 295 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze 3 pokoje po remoncie, centrum, ostatnie piętro. To mieszkanie ma wszystko, czego dziś się szuka: świetną lokalizację, gotowy st...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rawicz

    • 1 350 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Twoje Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rawicz

    • 1 500 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Twoje Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rawicz

    • 1 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Twoje Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rawicz

    • 2 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    KANCELARIA PRAWNA GRZEGORZ CHOJACZYK
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rawicz

    • 3 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    KANCELARIA PRAWNA GRZEGORZ CHOJACZYK
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Gostyń,
    1 / 12
    Mieszkanie Gostyń,

    Gostyń

    • 319 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 939 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 81,5 m², z czterema pokojami położone na pierwszym piętrze, znajduje się w sercu Dusiny. To idylliczne miejsce cechuje się bliskością n...

  • Mieszkanie La Manga rynek pierwotny

    Gostyń

    • 519 000 € cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 179 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż apartamenty z widokiem na morze w La Manga. Przedstawiamy Państwu nowy projekt w bezkonkurencyjnej lokalizacji z najlepszymi widokami na morze! Bądź nowym właścici...

  • Mieszkanie Pępowo,
    1 / 15
    Mieszkanie Pępowo,

    Pępowo

    • 650 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 6 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Nowoczesny, luksusowy apartament o powierzchni 97,27m2 znajdujący się na pierwszym piętrze domu wolnostojącego w Pępowie. Miesz...

  • Mieszkanie Bojanowo,
    1 / 10
    Mieszkanie Bojanowo,

    Bojanowo

    • 210 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,20 m², położone na parterze kamienicy w samym sercu Bojanowa. To doskonała pr...

  • Mieszkanie La Manga rynek pierwotny

    Gostyń

    • 460 000 € cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 5 169 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na morze w La Manga. Nowa, ekskluzywną inwestycję mieszkaniowa w pierwszej linii oszałamiającego Morza Śródziemnego, w rajskiej enklawie La Man...

  • Mieszkanie La Manga rynek pierwotny

    Gostyń

    • 460 000 € cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 4 694 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Poniec,
    1 / 9
    Mieszkanie Poniec,

    Poniec

    • 210 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 2 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie bezczynszowe w centrum miasta  Szukasz mieszkania z klimatem, dużą przestrzenią i własnym ogró...

  • Mieszkanie Bojanowo,
    1 / 9
    Mieszkanie Bojanowo,

    Bojanowo

    • 239 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Do sprzedania mieszkanie mieszczące się na parterze kamienicy w samym centrum Bojanowa. Kamienica przeszła w ostatnim czasie kap...

  • Mieszkanie Gostyń,
    1 / 7
    Mieszkanie Gostyń,

    Gostyń

    • 1 400 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

     Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie na parterze, zlokalizowane w sercu Gostynia. To idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnego lokum z dostępem do prywat...

  • Mieszkanie Gostyń,
    Mieszkanie Gostyń,

    Gostyń

    • 425 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 4 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przestronne mieszkanie w kamienicy - duży potencjał aranżacyjny. Jeśli szukasz mieszkania z klimatem, wysokimi sufitami i możli...

  • Mieszkanie La Mata rynek pierwotny

    Gostyń

    • 150 000 € cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 2 239 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne apartamenty w centrum San Miguel de Salinas Costa Blanca, Hiszpania. Współczesne życie w zdrowym, śródziemnomorskim klimacie. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątk...