• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Gostyń

(2)
  • Mieszkanie Gostyń,
    1 / 7
    Mieszkanie Gostyń,

    Gostyń

    • 1 400 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

     Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie na parterze, zlokalizowane w sercu Gostynia. To idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnego lokum z dostępem do prywat...

  • Mieszkanie na sprzedaż

    Gostyń

    • 250 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Górnej. Lokal o powierzchni 42m2 znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego bloku. Składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki i przestronn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rawicz

    • 1 350 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Twoje Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Brylewo

    • 229 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 3 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Twoje Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rawicz

    • 1 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Twoje Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gogolewo

    • 1 250 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    KANCELARIA PRAWNA GRZEGORZ CHOJACZYK
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 7
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 434 532 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 876 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe, prestiżowe osiedle w Lesznie, w najlepszej i najbardziej pożądanej lokalizacji miasta. OSIEDLE LNIANE zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to inwestycja składa...

  • Mieszkanie Leszno,
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 381 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 126 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w nowo wybudowanym bloku z windą (rok budowy 2024), położone na I piętrze. Budynek znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, tuż przy parku, co gwarantuje spok...

  • Mieszkanie Leszno,
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 381 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 126 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji - Gronowo Na sprzedaż oferujemy komfortowe 2-pokojowe mieszkania w nowo wybudowanym bloku (2024). Mieszkania dostępne na...

  • Mieszkanie na wynajem Kościan

    Kościan

    • 1 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia NOWE mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Nacławskiej 94b | Duże, przestronne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie | Pełna infrastruktura handlowo-usługowa | Do miesz...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 2
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 368 640 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania położonego w prestiżowym osiedlu Ostoja Przylesie w Lesznie, przy ul. Szpitalnej. Mieszkanie jest...

  • Mieszkanie na wynajem, Kościan

    Kościan

    • 2 200 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Prostej | Duże, przestronne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie 75 m2 | Pełna infrastruktura handlowo-usług...

  • MIESZKANIE NA WYNAJEM - 2 POKOJE - BALKON - PIWNICA

    Kościan

    • 1 400 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    PRZYTULNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM | Z PIWNICĄ | ŚWIETNA LOKALIZACJA - CICHA, JEDNOKIERUNKOWA ULICA KOSYNIERÓW | KOŚCIAN | BLISKO SKLEPY, SZKOŁY, PRZEDSZKOLE | ŚWIEŻO ODMAL...

  • Mieszkanie Rydzyna, Bolesława Chrobrego
    1 / 6
    Mieszkanie Rydzyna, Bolesława Chrobrego

    Rydzyna

    • 325 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa inwestycja w Rydzynie - mieszkania w standardzie premium. Przedstawiamy Państwu mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji w Rydzynie przy ulicy Bolesława Chrobrego - nowocz...

  • Mieszkanie z zadaszonym tarasem - 1 piętro

    Leszno » ul. Leszczyńskich

    • 429 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z zadaszonym tarasem i własnym pomieszczeniem gospodarczym – I piętro, Leszczyńskich 34 Cena: 489.000 zł Powierzchnia: 53,88 m² + pomieszczenie gospodarcze 4,03 m² + tar...

  • Mieszkanie ze słonecznym tarasem i garderobą 2p.

    Leszno » ul. Leszczyńskich

    • 429 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z garderobą i słonecznym tarasem – II piętro, Leszczyńskich 34 Cena: 489 000 złPowierzchnia: 58,44 m² + taras Zachodnie słońce na Twoim tarasie. Cisza, przestrzeń, świat...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 10
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 290 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,18 m² wraz z piwnicą, usytuowane...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie

    Kościan

    • 319 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam, sprzedam mieszkanie położone pięknym mieście,i super lokalizacji. Mieszkanie położone 5 min pieszo od pasażu Quik na osiedlu Konstytucji w Kościanie W mieszkaniu zostały w...

  • Mieszkanie Poniec,
    1 / 9
    Mieszkanie Poniec,

    Poniec

    • 210 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 2 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie bezczynszowe w centrum miasta  Szukasz mieszkania z klimatem, dużą przestrzenią i własnym ogró...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 15
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 380 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej - Leszno, ul. Szybowników | Bezczynszowe Oferuję na sprzedaż  lokal mieszk...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 15
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 359 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

              Wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie - idealne dla najbardziej wymagających! Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie zlokalizowane w Leszni...

  • Mieszkanie Bojanowo,
    1 / 9
    Mieszkanie Bojanowo,

    Bojanowo

    • 239 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Do sprzedania mieszkanie mieszczące się na parterze kamienicy w samym centrum Bojanowa. Kamienica przeszła w ostatnim czasie kap...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 10
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 329 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie, o łącznej powierzchni wraz z pomieszczeniami przynależnymi wynoszącej 42 m². Położone na 2. piętrze ocieplonego bloku na Osiedlu Pias...

  • Wyjątkowe mieszkanie loftowe

    Leszno

    • 792 360 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 9 005 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestrzeń, wysokość, design • LesznoNie każde mieszkanie kupuje się tylko po to, aby w nim zamieszkać. Są takie, które wybiera się dla przestrzeni, klimatu, proporcji i emocji, ja...

  • Mieszkanie Rąbiń gm. Krzywiń,
    1 / 15
    Mieszkanie Rąbiń gm. Krzywiń,

    Rąbiń

    • 179 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w miejscowości Rąbiń (gmina Krzywiń, powiat kościański, województwo wielkopolsk...

  • 47,49 m², zlokalizowane na pierwszym piętrze

    Leszno » ul. Przemysłowa

    • 403 665 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie 47,49 m² | 1. piętro | klimatyzacja | gotowe do zamieszkania | bez PCC | LesznoNa sprzedaż nowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 47,49 m², zlokalizowane...

  • Mieszkanie Racot gm. Kościan,
    1 / 13
    Mieszkanie Racot gm. Kościan,

    Racot

    • 112 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferta mieszkania w Racocie Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania położonego w malowniczym Racocie, w bezpośrednim sąsiedztwie...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 15
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 349 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu miasta - ul. Grunwaldzka Szukasz miejsca, do którego wprowadzisz się bez stresu i dodat...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 13
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 1 700 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

                             Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 47,14 m², usytuowane na parterze w kamienicy. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacj...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 7
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 433 160 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 845 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,20 m², położone na nowym, starannie zaprojektowanym osiedlu Ostoja Przylesie w Lesznie - miejscu, które łączy nowoczesną architek...

  • Mieszkanie Leszno, Prochownia
    Mieszkanie Leszno, Prochownia

    Leszno

    • 259 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,8m2 położone w centrum Leszna przy ulicy Prochownia. Lokal znajduje się na czwartym pięt...

  • Mieszkanie Kościan, os. Osiedle Literatów
    Mieszkanie Kościan, os. Osiedle Literatów

    Kościan

    • 398 160 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42,00 m, położone na Osiedlu Literatów jednym z najbardziej atrakcyjnych i nowoczesnych osiedli w Kościanie. To idealna pr...