• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Swarzędz
  • Biszcza
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Turew

(1)
  • Dom Turew gm. Kościan, Szkolna

    Nowe

    Dom Turew gm. Kościan, Szkolna

    Turew

    • 889 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 736 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz miejsca, które daje przestrzeń, spokój i jakość życia, jakiej nie znajdziesz w mieście ten dom w Turwi jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. DOM 155 m funkcjonalne...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Jerka gm. Krzywiń,
    1 / 11
    Dom Jerka gm. Krzywiń,

    Jerka

    • 530 000 zł cena
    • 303 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszamy do zapoznania się z propozycją domu  w miejscowości Jerka. Ta atrakcyjna nieruchomość składa się z sześciu przestron...

  • Dom Jerka gm. Krzywiń,
    1 / 7
    Dom Jerka gm. Krzywiń,

    Jerka

    • 590 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 4 470 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej z garażem, zlokalizowanego w spokojnej i kameralnej części miejscowości Jerka. Nieru...

  • Dom Nowy Lubosz gm. Kościan,
    1 / 4
    Dom Nowy Lubosz gm. Kościan,

    Nowy Lubosz

    • 646 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 6 397 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta sprzedaży domu bliźniaka w Nowym Luboszu Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu bliźniaka w malowniczej miejscowości Nowy Lubosz...

  • Dom Błociszewo gm. Śrem,
    1 / 15
    Dom Błociszewo gm. Śrem,

    Błociszewo

    • 715 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 4 441 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu świetną ofertę domu wolnostojącego wraz z budynkiem gospodarczym - garażem, zlokalizowanego w Błociszewie (...

  • Dom Kopaszewo gm. Krzywiń,
    1 / 13
    Dom Kopaszewo gm. Krzywiń,

    Kopaszewo

    • 469 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 212 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Drewniany dom w stylu westernowym - Kopaszewo, 91 m² Możliwość zamiany na mieszkanie w Lesznie lub Poznaniu. Ta wyjątkowa nieruc...

  • Dom Jerka gm. Krzywiń,
    Dom Jerka gm. Krzywiń,

    Jerka

    • 430 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 811 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu świetną ofertę domów w zabudowie bliźniaczej położonych w Jerce przy ul. Kościuszki / ul. Nowej. Nowa inwestycja !! Rozpoczęta sprzedaż !! Domy w trakcie b...

  • Dom Kopyta gm. Brodnica,
    1 / 12
    Dom Kopyta gm. Brodnica,

    Kopyta

    • 850 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 3 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni ok. 1,8 ha (18 335 m²), w skład której wchodzą: ok. 0,5 ha części zabudowanej o...