• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Dwupoziomowe "M" z balkonem i garażem, Pogodno
    1 / 14
    Dwupoziomowe "M" z balkonem i garażem, Pogodno

    Szczecin

    • 869 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 9 245 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż - przestronne, jasne, dwupoziomowe, świeżo wyremontowane 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i garażem - Pogodno, Szczecin. Powierzchnia użytkowa 73,7...

  • Nowoczesne 2 pokoje z dużym tarasem - Dąbie
    1 / 10
    Nowoczesne 2 pokoje z dużym tarasem - Dąbie

    Szczecin

    • 535 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m², położone w spokojnej części Dąbia (Prawobrzeże), na kameralnym, strzeżonym osiedlu z monitoringiem i placem zabaw. Nieruchom...

  • Komfortowe 3 pokoje | gotowe do wprowadzenia

    Brwinów » ul. Kraszewskiego

    • 620 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,1 m², położone przy ul. Kraszewskiego w Brwinowie, w spokojnej okolicy z bardzo dobrym dostępem do komunika...

  • Ustawne 2 pokoje | balkon | spokojna okolica

    Pruszków » ul. Broniewskiego

    • 590 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 1 piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku z cegły (po 2000 r.), na zamkniętym i monitorowanym os...

  • Mieszkanie Bytom Rozbark

    Bytom » Rozbark

    • 284 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Mieszkanie po remoncie w Bytomiu (Rozbark)! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 50,00 m² , położonego w atrakcyjne...

  • 3 pokoje, po remoncie z garażem blisko Park Zdroj.

    Nałęczów » ul. Lasockiego

    • 663 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ** TWOJE MIEJSCE DO ZAMIESZKANIA W MIASTECZKU UZDROWISKOWYM ** ** Klucze w biurze - możliwość prezentacji w dogodnej porze **Nałęczów: polecam do zakupu ładnie położone, atrakcyjn...

  • Mieszkanie Kielce ul. Barwinek

    Kielce » ul. Barwinek

    • 490 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z loggią i funkcjonalnym układem - ul. Barwinek, os. Barwinek, Kielce (woj. świętokrzyskie)Mieszkanie o powierzchni 59,32 m², położone na 3. pięt...

  • Sprzedaż: mieszkanie 2 pokojowe śródmieście Gorzów
    1 / 13
    Sprzedaż: mieszkanie 2 pokojowe śródmieście Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 144 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkanie o pow. 23,67 m2 na 2 piętrze kamienicy z czystą i odnowioną klatką schodową. Pomieszczenia: -...

  • Mieszkanie 43m2, Zielonka
    1 / 9
    Mieszkanie 43m2, Zielonka

    Zielonka

    • 418 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w Zielonce. Lokal na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Ekspozycja okien wschód - zachód Na powierzchnię mieszkania składa się: - wid...

  • 2-pokojowe w świetnej lokalizacji, blisko jeziora
    1 / 12
    2-pokojowe w świetnej lokalizacji, blisko jeziora

    Szczecinek

    • 235 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Już czas na własne "cztery kąty"? Poznaj mieszkanie, które spełni oczekiwania wymagających. Na sprzedaż ustawne, dwustronne mieszkanie z balkonem położone na III piętrze w IV-pięt...

  • Udziały w nieruchomości - lokal mieszkalny
    1 / 14
    Udziały w nieruchomości - lokal mieszkalny

    Sosnowiec

    • 159 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 3 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszam do oferty udziałów nieruchomości stanowiące min. lokal mieszkalny -ka...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Zawarcie
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Zawarcie

    Gorzów Wielkopolski

    • 345 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 510 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ! ! ! OFERTA ZAREERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w Gorzowie Wielkopolskim w dzielnicy Zawarcie, przy ulicy Towarowej. To dobrze skomuniko...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 449 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest na osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim jednej z najlepiej skomunikowanych części...

  • mieszkanie 62 m2 ul.Trzebnicka
    1 / 5
    mieszkanie 62 m2 ul.Trzebnicka

    Wrocław

    • 620 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 2 pokoje z osobna kuchnią oraz przestronnym przedpokojem, łacznie 62 m2. Mieszkanie na 4 piętrze/ostatnim w odrestaurowanej kamienicy blisko placu Świętego Macieja. Nie...

  • Odrestaurowana Kamienica-
    1 / 8
    Odrestaurowana Kamienica-

    Wrocław

    • 620 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    - 62 m2 tuż przy Rynku. - 2sypialnie i kuchnia. Mieszkanie znajduje sie na 4- ostatnim pietrze w kamienicy przy ul.Trzebnickiej we Wrocławiu (bez windy). Zabytkowa kamienica po gr...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Jana Pawła II
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg, Jana Pawła II

    Kołobrzeg

    • 469 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne i słoneczne mieszkanie, 2 pokoje, z piwnicą, centrum Kołobrzegu! Mamy do zaoferowania zadbane, słoneczne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym b...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama Bochenka
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama...

    Kraków

    • 1 103 305 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 15 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe z tarasem i 2 balkonami - ostatnie piętro! Kraków, Piaski Nowe - bez prowizji i PCC Powierzchnia: 71,65 m² Piętro: ostatnie - prywatność i doskonał...

  • Lokal mieszkalny - Ruja

    Ruja

    • 130 720 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda nieruchomości – IV próba sprzedaży a)           prawo własności nieruchomości lokalowej nr 1 o powierzchni użytkowej 166,70 m2  wraz z udziałem w nieruchomości wspó...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Aleksandra Czekanowskiego

    Pruszcz Gdański » ul. Czekanowskiego

    • 899 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 12 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Luksusowe mieszkanie w zabudowie szeregowej | Styl glamour | BEZCZYNSZOWEMIESZKANIE:Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na I piętrze w nowoczesnej zabudowie szeregowej, wybud...

  • Mieszkanie Warszawa ul. Łukowska

    Warszawa » ul. Łukowska

    • 2 799 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m2 usytuowane na dwunastym piętrze w zadbanym bloku. Lokal wyróżnia się praktycznym ukła...