• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 287)
  • Mieszkanie Suwałki,
    1 / 15
    Mieszkanie Suwałki,

    Suwałki

    • 549 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Nowoczesne, w pełni um...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Kwiatkowskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Kwiatkowskiego

    Szczecin

    • 429 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 13 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronna kawalerka w nowej inwestycji na Gumieńcach, osiedle Nowa Cukrownia. Okolica, cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu liczne usługi...

  • Mieszkanie Zduńska Wola
    1 / 6
    Mieszkanie Zduńska Wola

    Zduńska Wola

    • 369 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż! Mieszkanie o powierzchni 48,5m2 w Zduńskiej Woli- ul. Osmolińska Położone na II piętrze w budynku 3-piętrowym. Rozkład: -Pokój dzienny z balkonem -sypialnia -odd...

  • Mieszkanie Białystok Piasta,
    Mieszkanie Białystok Piasta,

    Białystok

    • 363 702 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 578 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.48.5m2 | 4 PIĘTRO | PI...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie

    Kędzierzyn-Koźle

    • 225 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Posiadam do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w cichej i spokojnej dzielnicy Kędzierzyna Koźla. W bliskiej odległości znajduje się przedszkole, park, przystanki autobusow...

  • Mieszkanie Busko Zdrój Busko Zdrój
    1 / 7
    Mieszkanie Busko Zdrój Busko Zdrój

    Busko-Zdrój

    • 399 999 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Mieszkanie 2 pokojowe w Busko - Zdrój Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem wysoki standard...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto ul. gen. Romana Sołtyka

    Kraków » Stare Miasto » ul. Sołtyka

    • 648 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Sołtyka. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kr...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Dolna ul. Związkowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Związkowa

    • 349 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie Gdańsk Orunia, ul. ZwiązkowaMieszkanie:Mieszkanie dwupokojowe (ok. 18,5m i 13,5m) do generalnego remontu.Możliwość przearanżowania na 3 pokoje.  Wysokość pomieszczeń to...

  • Atrakcyjne mieszkanie 3 pok. Opole.Zaodrze.

    Opole

    • 519 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedaż mieszkania trzy pokojowego o powierzchni użytkowej 49.45 m2, położonego na 2 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku w Opolu, dzielnica Zaodrze. Lokal mieszkalny po komplek...

  • 2 pokoje z loggią | Gotowe do zamieszkania

    Skawina

    • 476 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 928 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Krakowa? Ta oferta łączy wygodę, funkcjonalny układ i świetną lokalizację — idealna zarówno do zamieszkan...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów ul. Leszno

    Warszawa » Wola » ul. Leszno

    • 739 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 46,24 mkw położone przy ulicy Leszno w dzielnicy Wola Młynów. Lokal znajduje się na drugim piętrze (z trzech) ka...

  • Grzegórzecka|Wiślane Tarasy|Kawalerka do wejścia!

    Kraków » Grzegórzki » ul. Grzegórzecka

    • 820 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 22 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 36,56 m2 przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie.Mieszkanie znajduje się w prestiżowej inwestycji "Wiślane Tarasy 2....

  • Mieszkanie Wrocław Wrocław-Śródmieście, Śródmieście ul. Stefana Ż...

    Wrocław » Śródmieście » ul. Żeromskiego

    • 499 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mam na sprzedaż mieszkanie zachwycające doskonałym oświetleniem, które sprawia, że wnętrze jest jasne i przyjazne. Świetnie nadaje się zarówno na inwestycję pod wynajem, jak i dla...

  • Mieszkanie Wrocław Wrocław-Krzyki, Klecina ul. Sąsiedzka

    Wrocław » Krzyki » ul. Sąsiedzka

    • 699 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam piękne mieszkanie z dużym tarasem, PO REMONCIE w 2023 roku. Położone w najspokojniejszej części Krzyków - na granicy Partynic i Kleciny. We speak English, Ukrainian an...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Jagiellońska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Jagiellońska

    • 619 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 położone w jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej poszukiwany...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Długa Grobla

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Długa Grobla

    • 1 300 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 22 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesny apartament w sercu Gdańska - idealny do zamieszkania lub jako pewna inwestycjaNa sprzedaż atrakcyjny, 3-pokojowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji ATAL,...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Karpacka

    Gdańsk » Oliwa » ul. Karpacka

    • 510 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka Gdańsk Oliwa, ul. Karpacka z widokiem na morze! Na sprzedaż kawalerka (31 m²) z pięknym widokiem na morze oraz panoramę Gdańska.- Pokój dzienny 1...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 2
    Sprzedam mieszkanie

    Włodawa

    • 290 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie o powierzchni 52m2, 3 pokojowe. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku przy ulicy Suchawskiej.

  • Kawalerka 31,28m2
    1 / 6
    Kawalerka 31,28m2

    Nowy Sącz

    • 279 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Kawalerka własnościowa 31,28 m² plus piwnica 4,5 m² na 4 piętrze (bez windy) ul. Broniewskiego, 400m od Galerii 3 Korony, ogrzewanie miejskie, ciepła woda bojler elektryczny Brak o...

  • sprzedam mieszkanie w centrum Prudnika
    1 / 4
    sprzedam mieszkanie w centrum Prudnika

    Prudnik

    • 250 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie Prudnik ul. Piastowska 23, I piętro Powierzchnia- ok. 80 m2, Liczba pokoi 3, łazienki -1, przedpokój -2 Do mieszkania przynależny jest strych, komórka oraz...