• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 287)
  • Słoneczny apartament z wyjątkowym tarasem

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Szczecińska

    • 1 600 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 23 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu usytuowanego w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze, przy ulicy Szczecińskiej. Lokal mieszkalny posiada wyjątkow...

  • Mieszkanie Gliwice Stare Gliwice ul. Dickensa

    Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 2 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Prezentujemy do wynajęcia atrakcyjny apartament zlokalizowany na os.Radosnym w Gliwicach. Osiedle Radosne to zamknięty i monitorowany kompleks nowoczesnyc...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Kabaty ul. Kabacki Dukt

    Warszawa » Ursynów » ul. Kabacki Dukt

    • 7 300 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia komfortowy, przestronny apartament o pow. 90m2 na Kabatach, z balkonem i 2 miejscami postojowymi, zaledwie 4 minuty od stacji metra.~ ENGLISH  BELOW ~Na lokal...

  • Mieszkanie Nowy Tuchom ul. Wspólna

    Tuchom » ul. Wspólna

    • 829 999 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Bliźniak na sprzedaż w miejscowości Nowy Tuchom o całkowitej powierzchni po podłodze ok. 90 m², a powierzchnią użytkową wynoszącą 69,66 m². Przestronny salon z miejscem do zainstal...

  • Mieszkanie 57 m2 Stężyca ul. Dęblińska pow. rycki.

    Stężyca » ul. Dęblińska

    • 295 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 268 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie (dwa pokoje) o pow. 57 m2 do remontu w bloku przy ul. Dęblińskiej w Stężycy pow. rycki woj. lubelskie.Mieszkanie: powierzchnia 57 m kw. dwupokojowe poddasze, dwu pię...

  • na parterze do własnej aranżacji
    1 / 15
    na parterze do własnej aranżacji

    Miłomłyn

    • 129 999 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    REZERWACJA Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla konesera – klimatyczne mieszkanie w historycznym budynku kolejowym w Miłomłynie. Ta oferta to idealna baza do...

  • Mieszkanie Zielona Góra,
    1 / 14
    Mieszkanie Zielona Góra,

    Zielona Góra

    • 615 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w kamienicy na przeciwko zielonogórskiego szpitala. Bardzo blisko centrum...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Zwierzyniecka
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Zwierzyniecka

    Warszawa

    • 1 876 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 23 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i dużą komórką lokatorską - 79,33 m² w inwestycji przy ul. Zwierzynieckiej na Mokotowie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania - wysoki s...

  • Bezczynszowe mieszkania deweloperski - bez prowizj
    1 / 10
    Bezczynszowe mieszkania deweloperski - bez prowizj

    Olsztyn

    • 524 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Optimum Nieruchomości prezentuje na sprzedaż całkowicie bezczynszowe mieszkania w stanie deweloperskim przy ulicy Chabrowej w miejscowości Łęgajny – miejscu, które łączy spokój pod...

  • Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe Koło
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe Koło

    Koło

    • 289 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48m², położone w Kole przy ul. Kolejowej Mieszkanie składa się z:• salonu• dwóch sypialni• kuchni• łazienki• przedp...

  • Komfortowe mieszkanie z ogródkiem. Tęczowy Las
    1 / 17
    Komfortowe mieszkanie z ogródkiem. Tęczowy Las

    Olsztyn

    • 649 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję Państwu na sprzedaż, przestronne, niemal 60-metrowe mieszkanie, położone na osiedlu Tęczowy Las 5. Nieruchomość znajduje się na parterze w siedmiopiętrowym budynku z windą...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Bluszczańska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Bluszczańska

    Warszawa

    • 920 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 26 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Aura Mokotów: Twoje gotowe 2 pokoje z wielką loggią | Bluszczańska 17 Wyobraź sobie poranek: pijesz kawę na przestronnej loggii, otoczony zielenią patio, a w powietrzu czuć spokój...

  • Mieszkanie Rzeszów Śródmieście, Baldachówka
    1 / 7
    Mieszkanie Rzeszów Śródmieście, Baldachówka

    Rzeszów

    • 468 999 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego 2-pokojowego mieszkania, o powierzchni 43,13m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku, znajdującym...

  • Nowoczesne 2-pokojowe | 47,61 m² | Wilanów
    1 / 16
    Nowoczesne 2-pokojowe | 47,61 m² | Wilanów

    Warszawa

    • 1 049 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 22 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    W mieście, które nie zwalnia tempa, są miejsca stworzone do tego, by złapać oddech. Jednym z nich jest Ostoja Wilanów — kameralne, otoczone zielenią osiedle, gdzie architektura wsp...

  • Sprzedam mieszkanie 48m po remoncie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie 48m po remoncie

    Stalowa Wola

    • 1 234 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Kontakt tylko telefoniczny Sprzedam mieszkanie po remoncie w centrum stalowej woli z wyposażeniem meble sprzęt agd szafy przesuwne ze szkła mlecznego Mieszkanie dwustronne okna...

  • Mieszkanie Świebodzin,
    1 / 15
    Mieszkanie Świebodzin,

    Świebodzin

    • 495 425 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 991 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszam na zapoznanie się z wyjątkową ofertą sprzedaży trzypokojowego lokalu o powierzchni 62,72 m2 z pierwszego etapu inwesty...

  • Bezczynszowe mieszkania deweloperski - bez prowizj
    1 / 8
    Bezczynszowe mieszkania deweloperski - bez prowizj

    Olsztyn

    • 539 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Segment 132 m² Imielin | Garaż | Taras
    1 / 16
    Segment 132 m² Imielin | Garaż | Taras

    Warszawa

    • 1 550 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 11 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zapraszam do obejrzenia spaceru wirtualnego - załączony jest do oferty. Przestronny segment w budynku szeregowym o powierzchni mieszkalnej 106.99m², a powierzchni użytkowej 132.29...

  • 4 pokojowe mieszkanie w Mrągowie
    1 / 8
    4 pokojowe mieszkanie w Mrągowie

    Mrągowo

    • 485 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 029 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję Państwu na sprzedaż komfortowe i rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,2 m2 znajdujące się przy ulicy Piaskowej w Mrągowie. Prezentowana nieruchomość znajduje...

  • Bezczynszowe mieszkania deweloperski - bez prowizj
    1 / 8
    Bezczynszowe mieszkania deweloperski - bez prowizj

    Olsztyn

    • 378 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter