• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Orla
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Orla

    Lublin

    • 643 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 9 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność oraz atrakcyjną lokalizację. Kluczowe cechy nieruchomości: Powierzchnia: 67 m2 - przestron...

  • Mieszkanie chełm, al. marsz. Józefa Piłsudskiego
    1 / 15
    Mieszkanie chełm, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

    Chełm

    • 349 509 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 4 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Artystycznie wykończone mieszkanie w kamienicy - ul. Piłsudskiego Przedstawiamy unikatowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,15 m2, położone w klimatycznej kamienicy przy ulic...

  • Mieszkanie Lublin, Wyścigowa
    Mieszkanie Lublin, Wyścigowa

    Lublin

    • 553 646 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 067 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kupujący nie płaci podatku PCC. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 55,42 mkw - 3 pokojowe o funkcjonalnym, wygodnym rozkładzie...

  • Mieszkanie Lublin, Ks. Wincentego Granata
    Mieszkanie Lublin, Ks. Wincentego Granata

    Lublin

    • 376 998 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 11 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kupujący nie płaci podatku PCC. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 33,07 mkw - 1 pokojowe. Nieruchomość zlokalizowana na Wrotko...

  • Mieszkanie Chełm, Aleja Żołnierzy I AWP
    1 / 14
    Mieszkanie Chełm, Aleja Żołnierzy I AWP

    Chełm

    • 365 008 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Tytuł: Twoje wymarzone mieszkanie na wyciągnięcie ręki! Idealne 2 pokoje w nowym bloku. Treść: Szukasz ciepłego, widnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Mamy coś dla Ciebie! Lo...

  • Mieszkanie Lublin Wieniawa
    1 / 12
    Mieszkanie Lublin Wieniawa

    Lublin

    • 850 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 11 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne, trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 71,5 mkw, położone na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Wieniawa. Trzy pokoje (24; 12; 10 mkw), oddz...

  • Mieszkanie Chełm, Żwirki i Wigury
    1 / 15
    Mieszkanie Chełm, Żwirki i Wigury

    Chełm

    • 429 009 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie na majówkę 2026 ! Wyjątkowe mieszkanie ( parter) po generalnym remoncie - Żwirki i Wigury Wyjątkowe mieszkanie ( parter) po generalnym remoncie w sercu Chełma! Got...

  • Mieszkanie Chełm, Połaniecka
    1 / 12
    Mieszkanie Chełm, Połaniecka

    Chełm

    • 275 009 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 251 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania - Widne, Ciche, z Potencjałem! Lokalizacja: Chełm, ul. Połaniecka (obok Kościoła, 100 m od ul. Lwowskiej) Powierzchnia: 44,59 m2 Liczba pokoi: 2...

  • Mieszkanie Lublin, Ks. Wincentego Granata
    Mieszkanie Lublin, Ks. Wincentego Granata

    Lublin

    • 641 368 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 515 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Kupujący nie płaci podatku PCC. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 61,67 mkw - 3 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, ul. Marii Curie-Skłodowskiej
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, ul. Marii Curie-Skłodowskiej

    Lublin

    • 999 900 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 9 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Jesteś gotowy na przestrzeń, która łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i doskonałą lokalizację? Mam dla Ciebie 4 pok. mieszkanie w sercu miasta, które czeka na odkrycie. Dlacze...

  • Mieszkanie Chełm, Katedralna
    1 / 3
    Mieszkanie Chełm, Katedralna

    Chełm

    • 194 009 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    OKAZJA ! Inwestycyjna Szansa lub Własny Kąt do Aranżacji w Chełmie! Marzysz o własnym mieszkaniu, które zaaranżujesz dokładnie tak, jak chcesz? A może szukasz nieruchomości z ogr...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta, Wyścigowa
    1 / 3
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta, Wyścigowa

    Lublin

    • 581 590 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,22 m2 - 3 pokojowe o funkcjonalnym, wygodnym rozkładzie pomieszczeń z balkonem. Mieszkanie znajduje się na I piętr...

  • Mieszkanie Lublin Wieniawa
    1 / 12
    Mieszkanie Lublin Wieniawa

    Lublin

    • 456 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Szczegółowy opis: Czy marzysz o idealnym miejscu, które stanie się Twoją oazą spokoju w tętniącym życiem mieście? Mieszkanie na ul. Puławskiej to oferta, której nie możesz przegap...

  • Mieszkanie chełm gm. Chełm, Henryka Wieniawskiego
    1 / 15
    Mieszkanie chełm gm. Chełm, Henryka Wieniawskiego

    Chełm

    • 485 009 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 5 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Okazja Inwestycyjna! Przestronne , ul Wieniawskiego , 3 piętro , 5 pokoi - 85,83 m2! Lokalizacja: Chełm, ul. Wieniawskiego Powierzchnia: 85,83 m2 Liczba pokoi: 5 Piętro: 3/4 Czy...

  • Mieszkanie Chełm gm. chełm, Kopernika
    1 / 15
    Mieszkanie Chełm gm. chełm, Kopernika

    Chełm

    • 325 009 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Przestronna kawalerka po generalnym remoncie w centrum Chełma - ul Kopernika - okolice Obłońskiej Powierzchnia użytkowa aż 42,25 m 2 ! Kuchnia - widna, z oknem, niezabudowana WC i...

  • Mieszkanie Lublin, Wyścigowa
    Mieszkanie Lublin, Wyścigowa

    Lublin

    • 624 375 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 071 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Kupujący nie płaci podatku PCC. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 62,50 mkw - 3 pokojowe o funkcjonalnym, wygodnym rozkładzie...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Zamojska
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Zamojska

    Lublin

    • 999 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 333 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zainwestuj w swoją przyszłość z tym niezwykle opłacalnym gotowcem inwestycyjnym. Mieszkanie o powierzchni 108,40 m2 to idealne rozwiązanie dla osób pragnących osiągnąć finansową ni...

  • Mieszkanie Chełm, Wołyńska
    1 / 15
    Mieszkanie Chełm, Wołyńska

    Chełm

    • 289 009 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 029 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie z garażem murowanym , na sprzedaż w Chełmie, ul. Wołyńska 13 ! Mam do zaoferowania bardzo ładne, w pełni wyremontowane mieszkanie, idealne dla singla lub pary...

  • Mieszkanie Lublin, Wyścigowa
    Mieszkanie Lublin, Wyścigowa

    Lublin

    • 511 992 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kupujący nie płaci podatku PCC. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49,23 mkw - 2 pokojowe o funkcjonalnym, wygodnym rozkładzie...

  • Mieszkanie Chełm gm. chełm, Krzywa
    1 / 14
    Mieszkanie Chełm gm. chełm, Krzywa

    Chełm

    • 395 009 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Rzadkie mieszkanie - możliwość zamieszkania 2 rodzin - 2 niezależne mieszkania na tym samym poziomie : - 2 pokojowe ok 45 m 2 na 1-szym piętrze w Centrum - ul Krzywa - 1 pokojowe...