• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce, Kartuska
    1 / 7
    Mieszkanie Gdańsk Siedlce, Kartuska

    Gdańsk

    • 1 109 453 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 18 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Nowoczesne osiedle, które wyróżnia się wysokim standardem wykonania położone w malowniczej dolinie potoku Siedleckiego. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku PCC i prowizji. Atuty i...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Powstańców Śląskich
    Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Powstańców Śląskich

    Wrocław

    • 580 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Opiekun oferty: Kamil Morka tel. [tel] Otoczenie Nieruchomość znajduje się w sercu nowego centrum południa Wrocławia. To świetnie skomunikowana ze ścisłym centrum lokalizacja, z d...

  • Mieszkanie w dobrym miejscu sprzedam bezpośrednio
    1 / 15
    Mieszkanie w dobrym miejscu sprzedam bezpośrednio

    Toruń

    • 900 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 10 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Jasne, przestronne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji sprzedam bezpośrednio. Blok znajduje się przy ul. Mohna 67, na terenie zamkniętym, monitorowanym, pośród zieleni. Ma swój...

  • Na sprzedaż 2 niezależne apartamenty
    1 / 16
    Na sprzedaż 2 niezależne apartamenty

    Szczawno-Zdrój

    • 690 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 7 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż nieruchomość obejmująca dwa niezależne apartamenty położone w klimatycznej kamienicy, przy ul. Kolejowej, w uzdro...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie

    Gdańsk

    • 449 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Blisko do parku, do centrum Gdańska.

  • Mieszkanie na Sprzedaż 2 - pokojowe Wielicka
    1 / 10
    Mieszkanie na Sprzedaż 2 - pokojowe Wielicka

    Kraków

    • 769 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m². Lokal składa się z dwóch oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni z oknem oraz przestronnego przedpokoju. Mieszkanie położone je...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa, Leszczyńskich
    Mieszkanie Gdańsk Zaspa, Leszczyńskich

    Gdańsk

    • 2 300 976 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 23 010 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne apartamenty z widokiem na zieleń, w doskonale skomunikowanej części Gdańska, wykończone w wysokim standardzie. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku PCC i prowizji. Atuty...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, Włókiennicza
    1 / 8
    Mieszkanie Białystok Centrum, Włókiennicza

    Białystok

    • 564 999 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż funkcjonal...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Powstańców Śląskich
    Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Powstańców Śląskich

    Wrocław

    • 494 151 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 17 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Kawalerka 100 metrów od Sky Tower. Opiekun oferty: Kamil Morka tel. [tel] Otoczenie Nieruchomość znajduje się w sercu nowego centrum południa Wrocławia. To świetnie skomunikowana...

  • Mieszkanie Brzesko
    1 / 15
    Mieszkanie Brzesko

    Brzesko

    • 999 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Rubinowej w Brzesku usytuowane na dwóch poziomach. Jeśli szukasz mieszkania wykończonego z dbałością o każdy detal, z materiałów najwyżs...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Kremerowska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Kremerowska

    Kraków

    • 2 000 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 17 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    STARE MIASTO , UL. KREMEROWSKA Mieszkanie w wyremontowanej kamienicy , po generalnym remoncie . Wymienione instalacje sześć lat temu. W cenie pozostaje : zabudowa kuchenna , sprzęt...

  • Mieszkanie Świdnik, Racławicka
    1 / 6
    Mieszkanie Świdnik, Racławicka

    Świdnik

    • 375 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje | 52,23 m² | balkon | piwnica | Świdnik - os. Słoneczne Na sprzedaż jasne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,23 m², położone na 3. piętrze w niskim, czte...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście, Stępkarska
    Mieszkanie Gdańsk Śródmieście, Stępkarska

    Gdańsk

    • 716 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 23 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Stylowe apartamenty nad Motławą, z technologią Smart House w standardzie, w świetnie skomunikowanej lokalizacji blisko Długiej i Wyspy Spichrzów. Zakup od dewelopera, bez 2% podatk...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Muchobór Mały, Strzegomska
    1 / 10
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Muchobór Mały, Strzegomska

    Wrocław

    • 724 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z dużym balkonem. Opiekun oferty: Mariusz Lesicki tel. [tel] WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI Otoczenie nieruchomości: M...

  • Okazyjnie trzypokojowe sprzedam na Bielanach
    1 / 10
    Okazyjnie trzypokojowe sprzedam na Bielanach

    Warszawa

    • 615 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie z ciemną kuchnią i pokojem od frontu i dwoma sypialniami od ogródka. Powierzchnia całkowita: 50,3 m². Piwnica - 2 m2. Mieszkanie zna...

  • Mieszkanie Białystok Nowe Miasto,
    1 / 8
    Mieszkanie Białystok Nowe Miasto,

    Białystok

    • 810 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.4 kawalerki inwestycyj...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo, Cyprysowa
    Mieszkanie Gdynia Orłowo, Cyprysowa

    Gdynia

    • 860 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 16 227 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem znajdującym się w Gdyni Orłowo przy ul. Cyprysowej. Lokal znajduje się na parterze w budynku dwupiętrowym, wybudowanym w 1935 roku, w któ...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie

    Żary

    • 460 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie na drugim piętrze,w bloku mieszkają tylko cztery rodziny. Do mieszkania przynależy prywatna winda - wyjście do windy oraz tarasik przez kuchnię. Mieszkanie ogrz...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Bukszpanowa
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Sławin, Bukszpanowa

    Lublin

    • 554 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE NA SŁAWINIE Lokalizacja to Kameralny Sławin - osiedle na ul. Bukszpanowej - okol. ul. Sławinkowskiej. -->> renomowana lokalizacja !! -->> nowe, nieużywane...

  • Sprzedam mieszkanie blisko Centrum i Dworca PKP
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie blisko Centrum i Dworca PKP

    Legnica

    • 440 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70m na 2-gim piętrze w kamienicy niedaleko centrum. W skład mieszkania wchodzą : - salon - 2 sypialnie - kuchnia - toaleta z WC -...