• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 286)
  • Na sprzedaż mieszkanie w centrum Piły
    1 / 11
    Na sprzedaż mieszkanie w centrum Piły

    Piła

    • 295 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Piły. Oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,68 m², położone na 2 piętrze w budynku w ścisłym centrum miasta. To idealna...

  • Mieszkanie Gniezno Centrum, Kościuszki
    1 / 15
    Mieszkanie Gniezno Centrum, Kościuszki

    Gniezno

    • 495 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 75,15 m2, położonego na II piętrze budynku o pięciu kondygnacjach, położon...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Śródmieście
    1 / 12
    Mieszkanie Bydgoszcz Śródmieście

    Bydgoszcz

    • 2 299 000 zł cena
    • 435 m2 powierzchnia
    • 5 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Poszukujesz wielolokalowego obiektu inwestycyjnego na wynajem w Centrum Bydgoszczy- z fajna stopą zwrotu ? Zapraszam... Oferta dla Inwestorów ,Firm- Super propozycja i tylk...

  • Okolice ul. Maślickiej
    1 / 15
    Okolice ul. Maślickiej

    Wrocław

    • 839 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 15 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, stylowo wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,1 m², zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą (2022 r.) na Maślicach. To propozy...

  • Sprzedam
    1 / 3
    Sprzedam

    Czyżewo

    • 160 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkaniepo niedawnym remoncie,w salonie nowe tynki maszynowe ,gladz.Opalane piecem na ekogroszek lub drewnem

  • Mieszkanie Bydgoszcz Wyżyny
    1 / 7
    Mieszkanie Bydgoszcz Wyżyny

    Bydgoszcz

    • 464 400 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Poszukujesz mieszkania developerskiego na Wyżynach w nowobudowanym kameralnym nowym bloku. Zapraszam Mieszkanie developerskie Wyżyny- M-3 , dwa pokoje , 39m2 , I piętro . Bu...

  • Okolice ul. Konduktorskiej
    1 / 8
    Okolice ul. Konduktorskiej

    Wrocław

    • 529 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o loftowym charakterze, położone w nowoczesnym, zadbanym budynku z 2017 roku na wrocławskich Krzykach. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym uk...

  • Mieszkanie Barcin, 4 Stycznia
    1 / 5
    Mieszkanie Barcin, 4 Stycznia

    Barcin

    • 255 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Barcin Sprzedam Nowe Mieszkanie 50m2, bezczynszowe. Salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka... Mały ogródek. Miejsce parkingowe . W okolicy kościół, sklepy,...

  • Mieszkanie 2 pokojowe bezczynszowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe bezczynszowe

    Malbork

    • 120 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe własnosciowe 40 m2 użytkowych co przekłada się na około 50 m2 przestrzeni, zlokalizowane na 1 piętrze (poddasze) budynku wielorodzinnego W miejscowoś...

  • Nowoczesne apartamenty ! BEZ PROWIZJII i PCC
    1 / 16
    Nowoczesne apartamenty ! BEZ PROWIZJII i PCC

    Rzeszów

    • 929 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 9 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament dwupoziomowy 102,34 m² z tarasem, balkonem i garażem | Rzeszów Budziwój Legionistów to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która łączy elegancki design z funkcjonalnymi...

  • Nieruchomości
    1 / 5
    Nieruchomości

    Pruszków

    • 650 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,4 m², położone na pierwszym piętrze. Idealne zarówno dla rodziny z dzieckiem, pary, jak i jako pewna inwestycja po...

  • Klimatyczne, słoneczne mieszkanie z ogródkiem!
    1 / 15
    Klimatyczne, słoneczne mieszkanie z ogródkiem!

    Gdańsk

    • 650 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz przestronnego, słonecznego mieszkania z ogródkiem w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska? Zależy Ci na sprawnej komunikacji z centrum miasta oraz szybkim dojeździ...

  • Mieszkanie Inowrocław
    1 / 7
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 245 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,46 m, położone na IV piętrze w bloku na Osiedlu Piastowskim w INOWROCŁAWIU. Mieszkanie składa się z pokoju z wyjściem na balko...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 900 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na wynajem2 pokojowe mieszkanie w nowym bloku o powierzchni użytkowej 42,95 m2 . cena 1900 zł plus 300 zł Mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze, w bloku 4 piętrowym z windą. Salon...

  • Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu
    1 / 14
    Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu

    Wrocław

    • 780 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w 4 -piętrowym budynku na Muchoborze Małym we Wrocławiu. Lokal znajduje się na I piętrze, składa się z aneksu kuchennego z balkonem, sypialni, przedp...

  • Mieszkanie Kraków Czyżyny, Czyżyny, Bolesława Orlińskiego
    Mieszkanie Kraków Czyżyny, Czyżyny, Bolesława Orlińskiego

    Kraków

    • 755 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 409 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Czyżyny - os. Avia. Na sprzedaż oferuję jasne, przestronne i gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym i ba...

  • Komfortowy apartament w górach – Ustroń
    1 / 16
    Komfortowy apartament w górach – Ustroń

    Ustroń

    • 599 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż apartament położony na 1 piętrze budynku w atrakcyjnej lokalizacji dzielnicy Jaszowiec w Ustroniu, jedynie 150 m od Bike Pa...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Osiedle Leśne
    1 / 8
    Mieszkanie Bydgoszcz Osiedle Leśne

    Bydgoszcz

    • 525 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OS. LEŚNE M3 UMEBLOWANE W BLOKU Z 2023 BALKON WINDA!! Polecam na sprzedaż mieszkanie umeblowane 2- pokojowe mieszkanie na Osiedlu Leśnym- Zaświat. Mieszkanie składa się z ko...

  • Mieszkanie Częstochowa Północ, Pużaka
    1 / 10
    Mieszkanie Częstochowa Północ, Pużaka

    Częstochowa

    • 369 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Michalczyk Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Pużaka - zielona i świetnie skomunikowana Północ czeka! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m2,...

  • Oferujemy dwupokojowe mieszkanie na os. Binków
    1 / 16
    Oferujemy dwupokojowe mieszkanie na os. Binków

    Bełchatów

    • 279 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie, które opisujemy, to doskonała propozycja dla osób poszukujących lokum w atrakcyjnej lokalizacji. Oto kilka dodatkowych informacji, które mogą Cię zainteresować: 1. Roz...