• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 284)
  • Okazja!!!! apartament w sercu Szczyrku
    1 / 16
    Okazja!!!! apartament w sercu Szczyrku

    Szczyrk

    • 792 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący +48 [tel] Szukasz apartamentu w Szczyrku z widokiem jak z bajki? Coś idealnego na wynajem krótkoterminowy, ale i też coś super dla Ciebie? To dob...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 7
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 850 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie po generalnym remoncie 40m2 - II piętro-świetna lokalizacja 1850 zł Do negocjacji alt text for imageOblicz bezpłatnie ratę kredytu w 12 bankach >> PROMUJ ODŚWIEŻ Prywa...

  • Mieszkanie nawynajem
    1 / 7
    Mieszkanie nawynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 500 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Gorzów Wielkopolski, Górczyn Powierzchnia: 31,2 m² cena 1500 zł plus czynsz 250 zł Na sprzedaż kawalerka, o pow. 31,20 mkw, zlokalizowana na osiedlu Górczyn. Mieszkanie usytuowane...

  • Niezależna część domu -Żywiec/Góra Burgałowska
    Niezależna część domu -Żywiec/Góra Burgałowska

    Żywiec

    • 450 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Niezależna część domu -Żywiec/Góra BurgałowskaNa sprzedaż niezależna część domu, powierzchnia ok. 110m2, wydzielona działka 360m2....

  • Klimatyczne mieszkanie w centrum
    1 / 16
    Klimatyczne mieszkanie w centrum

    Bielsko-Biała

    • 735 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI WYJĄTKOWE MIESZKANIE W SERCU BIELSKA-BIAŁEJ Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie w zabytkowej kamienicy, poło...

  • ***Mieszkanie 72m2, 4 pokoje, po kapitalnym remonc
    1 / 16
    ***Mieszkanie 72m2, 4 pokoje, po kapitalnym remonc

    Inowrocław

    • 259 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 3 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Prezentuję Państwu bezczynszowe mieszkanie położone na parterze w kamienicy w bliskiej odległości centrum Inowrocławia. W mieszkaniu znajdziemy 4 pokoje, kuchnię, łazienkę z wc ora...

  • Apartament Ustroń Centrum / 2 miejsca postojowe
    1 / 16
    Apartament Ustroń Centrum / 2 miejsca postojowe

    Ustroń

    • 569 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    DAMIAN PONIKWIA Agent prowadzący +48 [tel]   Przestronny apartament w sercu w Ustronia!! Lokalizacja: Ustroń - Kuźnia, ul. Daszyńskiego. Zaledwie 1 km od serca miasta, w cichej i...

  • Mieszkanie Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa
    Mieszkanie Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa

    Stara Iwiczna

    • 569 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o pow. 37,68 m zlokalizowane w malowniczej Starej Iwicznej, przy ulicy Nowej. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spoko...

  • Na sprzedaż – część kamienicy Carini Sycylia
    1 / 15
    Na sprzedaż – część kamienicy Carini Sycylia

    Słupca

    • 308 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    SYCYLIA Na sprzedaż – część kamienicy w sercu Carini | 73 000 EUR Wyjątkowa nieruchomość położona na malowniczej Starówce w Carini – klimatycznym miasteczku w pobliżu Palermo. Idea...

  • Mieszkanie Nakło nad Notecią
    1 / 15
    Mieszkanie Nakło nad Notecią

    Nakło nad Notecią

    • 429 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 043 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z ofertą. Na sprzedaż przestronne trzy pokojowe mieszkanie w centrum Nakła nad Notecią przy uli...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Żoliborz Żoliborz, Elbląska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Żoliborz Żoliborz, Elbląska

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentowana nieruchomość to 47 m² mieszkanie na zielonym Żoliborzu. To jasna i funkcjonalna przestrzeń, która zachwyca układem i daje ogromne możliwości aranżacyjne. Idealne dla r...

  • Dąbie: Widok na zieleń, 100m od Bulwarów
    1 / 13
    Dąbie: Widok na zieleń, 100m od Bulwarów

    Kraków

    • 679 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 791 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowo przytulne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 43,5 m², położone na 1 piętrze w kameralnym, 4-piętrowym bloku z 1980 roku przy ul. Widok 22 w Krakowie – Dąbie...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Szwederowo
    1 / 6
    Mieszkanie Bydgoszcz Szwederowo

    Bydgoszcz

    • 220 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 8 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Polecam mieszkanie M2-27m2 po remoncie na parterze w wyremontowanej kamienicy. Wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną, rozprowadzono nową instalację elektryczną oraz instalacj...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 905 419 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 21 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielo...

  • 1 piętro - 2 pokoje - os. Sikornik
    1 / 12
    1 piętro - 2 pokoje - os. Sikornik

    Gliwice

    • 317 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż, dwupokojowy lokal mieszkalny, zlokalizowany przy ulicy Kormoranów, jednej z najlepszych dzielnic miasta Gliwice - Sikornik. Mieszkanie z ogromnym pot...

  • Nowoczesne 3 pokoje, 62 m² – wysoki standard + piwnica
    1 / 11
    Nowoczesne 3 pokoje, 62 m² – wysoki standard + piwnica

    Rybnik

    • 399 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 62 m², usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. Patriotów. Lokal nie wymaga żadnych nakładów finansowych – jest gotowy do wpr...

  • Mieszkanie 2 pokoje z balkonem | Wola | Metro
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokoje z balkonem | Wola | Metro

    Warszawa

    • 735 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 15 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie przy ul. Góralskiej łączy funkcjonalny układ z doskonałą lokalizacją. 46,14 m² na 3. piętrze w 12-piętrowym budynku z 1979 roku to propozycja dla osób, które cenią wygod...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Osowa Góra
    1 / 10
    Mieszkanie Bydgoszcz Osowa Góra

    Bydgoszcz

    • 680 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OSOWA GÓRA M4 NA I PIĘTRZE W APARTAMENTOWCU Z GARAŻEM !!! Zapraszam do zakupu mieszkania M4 w nowym budownictwie z 2015r położone na 1 piętrze z widokiem na las. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służew, Mozarta
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służew, Mozarta

    Warszawa

    • 1 420 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 22 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Atrakcyjne, umeblowane, wyposażone w niezbędne sprzęty RTV i AGD, gotowe do wprowadzenia mieszkanie, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni z dużą szafą, gabinetu /...

  • Mieszkanie na sprzedaż w okazyjnej cenie
    1 / 9
    Mieszkanie na sprzedaż w okazyjnej cenie

    Lewin Brzeski

    • 245 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 976 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,55 m², zlokalizowane w Lewinie Brzeskim przy ul. Moniuszki. Nieruchomość mieści się w zadbanej, niskiej...