• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 285)
  • Krosno ul Hallera 2 pok. 40m2
    1 / 5
    Krosno ul Hallera 2 pok. 40m2

    Krosno

    • 440 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Lokalizacja: Krosno, ul. Hallera Powierzchnia: 40m2 Piętro: 4 (ostatnie) Układ: sypialnia, salon + kuchnia, łazienka, przedpokój. Stan prawny: Pełna własność z Księgą Wieczystą....

  • Sprzedam kawalerkę
    1 / 6
    Sprzedam kawalerkę

    Pruszcz Gdański

    • 385 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 14 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam kawalerkę , 1 pokój 27 m2 . Świetna lokalizacja w okolicy liczne sklepy oraz komunikacja miejska. Cicha dzielnica ,parking pod blokiem tylko dla mieszakańców. W skład nier...

  • Mieszkanie Tarnów ul. Krogulskiego 2-pokoje
    1 / 9
    Mieszkanie Tarnów ul. Krogulskiego 2-pokoje

    Tarnów

    • 260 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 7 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 32,04 m², znajdujące się na 4 piętrze przy ul. Krogulskiego w bloku nr 4 w Tarnowie. Bez windy i balkonu. To idealna propozycja dla...

  • OKAZJA! mieszkanie własnościowe w Kole, ul. Grodzka PARTER
    1 / 5
    OKAZJA! mieszkanie własnościowe w Kole, ul. Grodzka PARTER

    Koło

    • 185 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujmy na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 37,93 m², usytuowane na parterze w budynku przy ul. Grodzkiej w Kole. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do zamies...

  • Mieszkanie 2-pokojowe, 50m2 parter, komorki, ogródek
    1 / 8
    Mieszkanie 2-pokojowe, 50m2 parter, komorki, ogródek

    Tomaszów Mazowiecki

    • 320 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie z balkonem 2 komórkami lokatorskimi i przynależnym ogródkiem. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 50m2, położone na parterze budynku wielorodzi...

  • Mieszkanie Trzebownisko
    1 / 9
    Mieszkanie Trzebownisko

    Trzebownisko

    • 370 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 10 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Trzebownisku 34m2 dwa pokoje. Mieszkanie położone jest w spokojnej okolicy blisko sklep siłownia i przedszkole. Mały niski blok tylko 30 mieszkań Dobry dojazd...

  • Apartamenty Przytorze | Naturalnie Dobry Adres
    1 / 16
    Apartamenty Przytorze | Naturalnie Dobry Adres

    Cekcyn

    • 436 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA, KTÓRA ROBI RÓŻNICĘ Apartamenty Przytorze to kameralna inwestycja zlokalizowana w urokliwej części miejscowości Cekcyn przy ul. Przytorze, w otoczeniu zabudowy jednoro...

  • Mieszkanie na sprzedaż Podwisłocze
    Mieszkanie na sprzedaż Podwisłocze

    Rzeszów

    • 500 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m² – 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka. Lokal znajduje się na 3 piętrze w zadbanym bloku. Mieszkanie ma bardzo praktyczny...

  • 4 pok Os. Kochanowskiego BEZ PROWIZJI
    1 / 6
    4 pok Os. Kochanowskiego BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 9 500 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań na Osiedlu Kochanowskiego. Kupując ze mną nie płacisz prowizji, dostajesz cenę developera oraz dodatkowe wsparcie fachowca. Osiedle Ko...

  • Gliwice Łabędy zamknięte osiedle BEZ PROWIZJI
    1 / 9
    Gliwice Łabędy zamknięte osiedle BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 8 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań na osiedlu Poezji !! Osiedle Poezji to zamknięte osiedle położone w Gliwicach Łabędy przy ulicy Poezji. Na terenie znajdują się 2 budy...

  • 25-73 m2 (1-4 pok.) zamknięte Osiedle Poezji Gliwice
    1 / 9
    25-73 m2 (1-4 pok.) zamknięte Osiedle Poezji Gliwice

    Gliwice

    • 8 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań na Osiedlu Poezji !! Kupując ze mną nie płacisz prowizji, dostajesz cenę developera oraz dodatkowe wsparcie fachowca. Osiedle Poezji t...

  • 1 pokój Osiedle Kochanowskiego BEZ PROWIZJI !!
    1 / 6
    1 pokój Osiedle Kochanowskiego BEZ PROWIZJI !!

    Gliwice

    • 9 500 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań na Osiedlu Kochanowskiego. Kupując ze mną nie płacisz prowizji, dostajesz cenę developera oraz dodatkowe wsparcie fachowca. Osiedle K...

  • 3 pok 46,51m2 z ogrodem Osiedle Kochanowskiego BEZ PROWIZJI
    1 / 5
    3 pok 46,51m2 z ogrodem Osiedle Kochanowskiego BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 9 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Osiedle Poezji Gliwice ul. Poezji BEZ PROWIZJI
    1 / 10
    Osiedle Poezji Gliwice ul. Poezji BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 8 500 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• 4 pokoje 72,84m2 zamknięte osiedle Poezji BEZ PROWIZJI
    1 / 10
    4 pokoje 72,84m2 zamknięte osiedle Poezji BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 8 500 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• 3 pokoje zamknięte Osiedle Poezji BEZ PROWIZJI
    1 / 7
    3 pokoje zamknięte Osiedle Poezji BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 8 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• 26-95m2 (1,2,3,4 pok.) Os. Kochanowskiego BEZ PROWIZJI
    1 / 10
    26-95m2 (1,2,3,4 pok.) Os. Kochanowskiego BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 9 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• MARCISZÓW z dużym ogrodem
    1 / 5
    MARCISZÓW z dużym ogrodem

    Marciszów

    • 160 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 1 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Duża nieruchomość. Koło Kamiennej Góry Dwupoziomowa, pierwsze piętro lokal mieszkalny główny -kuchnia łazienka pokój 37,1 M2. Drugie piętro pokój letni ,kuchnia letnia ,komórka str...

  • 2 pokoje Osiedle Kochanowskiego BEZ PROWIZJI!!
    1 / 6
    2 pokoje Osiedle Kochanowskiego BEZ PROWIZJI!!

    Gliwice

    • 9 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Duże, przestronne  mieszkanie w centrum - 90,8 m2
    1 / 16
    Duże, przestronne mieszkanie w centrum - 90,8 m2

    Ełk

    • 499 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w centrum ul. Gdańska 10 w Ełku. To ciekawe mieszkanie znajduje się na III piętrze. Dlaczego ciekawe ? Metraż-90,8 m2 oraz cena-...