• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 285)
  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Bochenka
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Bochenka

    Kraków

    • 849 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 13 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego dla rodziny. Gotowe do zamieszkania, w wysokim standardzie. W salonie oraz w sypialni klimatyzacja. Mieszkanie świetnie skomuniko...

  • Inwestycyjne 36 m² w samym sercu Siedlec!
    1 / 13
    Inwestycyjne 36 m² w samym sercu Siedlec!

    Siedlce

    • 199 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o ogromnym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowane w doskonałym punkcie miasta — dosłownie kilka kroków od Galerii Siedlce. To propozycja zarówno dla inwesto...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Halszki
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Halszki

    Kraków

    • 560 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w nowym budownictwie. Można od razu wchodzić i mieszkać! Świetna opcja pod kątem wynajmu. Bardzo dobra komunikacja z cen...

  • Mieszkanie Siedlce, ul. Spokojna
    1 / 16
    Mieszkanie Siedlce, ul. Spokojna

    Siedlce

    • 620 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    EKSKLUZYWNA OFERTA DLA WYMAGAJĄCYCH – GLAMOUR W SERCU SIEDLEC NOWOCZESNY APARTAMENT Z DUYM BALKONEM | 46m² | ul. SPOKOJNA 1 D Jeśli marzysz o przestrzeni, która zachwyca od pierwsz...

  • Sprzedam Apartament-mieszkanie-biuro 111 m2
    1 / 8
    Sprzedam Apartament-mieszkanie-biuro 111 m2

    Legnica

    • 420 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 3 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam lub wynajmę mieszkanie / lokal biurowy – 5 pokoi, I piętro – z wyposażeniem gotowe do zamieszkania Legnica, ul. Spokojna 15 Lokalizacja: Legnica, ul. Spokojna 15 Powier...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Prokocim,
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Prokocim,

    Kraków

    • 889 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 14 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PO GENERALNYM REMONCIE | W PEŁNI WYPOSAŻONE | 3 OSOBNE POKOJE  Kraków - Prokocim | 61,40 m² | 1. piętro Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz z walizką i od razu mieszkasz lub...

  • 3 pokojowe mieszkanie w Mrągowie
    1 / 15
    3 pokojowe mieszkanie w Mrągowie

    Mrągowo

    • 299 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz 3-pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta w Mrągowie – tuż przy parku, w spokojnej i zielonej okolicy, może być idealna dla Ciebie! OTOCZENIE Mieszkanie zn...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 818 059 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC!! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z...

  • Poszukiwany inwestor-mieszkanie inwestycyjne-4 pok.-Wrocław
    Poszukiwany inwestor-mieszkanie inwestycyjne-4 pok.-Wrocław

    Wrocław

    • 724 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Poszukiwany Inwestor do współpracy biznesowej Inwestycja w wyremontowane, wynajęte mieszkania. Szukam inwestora do tzw. gotowców inwestycyjnych (długoterminowe inwestowanie w nie...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Kazimierza Jeżewskiego
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Kazimierza Jeżewskiego

    Warszawa

    • 2 099 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 19 991 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Polecamy 4 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Ursynowie Budynek z 2005, cegła Ekspozycja północno-południowa 5 min spacerem do Metra Kabaty 2 łazienki Balkon 4 m 2 miejsca p...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 579 025 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Gliwice, Bohaterów Getta Warszawskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Gliwice, Bohaterów Getta Warszawskiego

    Gliwice

    • 1 250 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 6 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 6-pokojowego mieszkania o powierzchni 201 m2, usytuowanego na 2 piętrze w kamienicy z windą. Mieszkanie do odświeżenia. Świetna i...

  • SPRZEDAM 3-POK. MIESZKANIE PO REMONCIE-PADEREWSKIEGO
    1 / 9
    SPRZEDAM 3-POK. MIESZKANIE PO REMONCIE-PADEREWSKIEGO

    Lubin

    • 399 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    SPRZEDAM PILNIE PRZESTRONNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE PO REMONCIE – LUBIN, UL. PADEREWSKIEGO! Powierzchnia: 54,4 m²| 3 pokoje | Piętro: 4 - 399 tys. zł Gotowe do zamieszkania – idealne...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Wyszogrodzka
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Wyszogrodzka

    Warszawa

    • 730 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel. [tel] Na sprzedaż jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 z widokiem na Park Bródnowski, do METRO BRÓDNO jedynie...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 671 422 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Radków
    1 / 5
    Mieszkanie Radków

    Radków

    • 182 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 516 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w Radków (powiat kłodzki), blisko Kłodzko Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 33,30 m², położone na 2. piętrze kamienicy w malowniczej mie...

  • Pogórze, 5 pokojów, inwestycja, pracujące, 11% ROI
    1 / 9
    Pogórze, 5 pokojów, inwestycja, pracujące, 11% ROI

    Gdynia

    • 520 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Mieszkanie o powierzchni 53 m2 znajduje się na parterze budynku przy ul. Podgórska 12 - Gdynia Pogórze. Składa się z pięciu pokojów, łazienki, ubikacji, kuchni. Do mieszkania przyn...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Szczepin, Braniborska
    1 / 9
    Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Szczepin, Braniborska

    Wrocław

    • 480 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty Kinga Kuźnia Numer licencji PFRN 30901 tel. [tel] Dwupokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku Otoczenie nieruchomości...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,,
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,,

    Kraków

    • 790 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 19 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na Starym Podgórzu. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kamienicy, która przeszła kompleksowy, generalny remont, łącz...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, 1 Sierpnia
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa Włochy, 1 Sierpnia

    Warszawa

    • 659 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel. [tel] Dwupokojowe, narożne mieszkanie o powierzchni ok. 36,5 m2 po generalnym remoncie, w doskonałej lokalizacji. Podstawowe informacje: Przy...