• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 285)
  • Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 642 135 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC!! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 798 762 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 11 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• 3 pokoje 48 m² balkon świetna lokalizacja Winiary Gniezno
    1 / 15
    3 pokoje 48 m² balkon świetna lokalizacja Winiary Gniezno

    Gniezno

    • 300 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m², położone w Gnieźnie na os. Orła Białego, na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie, Aleja Jana III Sobieskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Siemianowice Śląskie, Aleja Jana III Sobieskiego

    Siemianowice Śląskie

    • 140 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą funkcjonalnego, własnościowego mieszkania o powierzchni 4...

  • Mieszkanie z klimatem w kamienicy, ul. Wyspiańskiego, Elbląg
    1 / 14
    Mieszkanie z klimatem w kamienicy, ul. Wyspiańskiego, Elbląg

    Elbląg

    • 300 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m², położone na 2. piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Wyspiańskiego 38 w Elblągu. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchn...

  • Kamienica  2- pokojowe Gdynia Obłuże
    1 / 12
    Kamienica 2- pokojowe Gdynia Obłuże

    Gdynia

    • 580 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Polecam duże 2- pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym na Obłużu , blisko morza. Mieszkanie usytuowane na 1- piętrze , ładnie doświetlone z dużymi oknami. Zalety : - Niski budyn...

  • Apartament  Rezydencja Tumska
    1 / 16
    Apartament Rezydencja Tumska

    Wrocław

    • 900 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Apartament premium z balkonem i garderobą Rezydencja Tumska, ul. Bolesława Prusa | garaż | komórka lokatorska Wyjątkowa propozycja w pres...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Popowice, Jelenia
    1 / 6
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Popowice, Jelenia

    Wrocław

    • 699 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Opiekun oferty: Kamil Swatowski tel. [tel] Tylko w SDP Nieruchomości! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni rozkładowego, 3-pokojowego mieszkania z bardzo łatwy...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie

    Kudowa-Zdrój

    • 310 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 740 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mam do zaoferowania przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,5 m², położone na parterze w zadbanym, spokojnym budynku. Lokal jest jasny, ustawny i gotowy do wprowadzeni...

  • Mieszkanie Kielce Ksm, Spółdzielcza
    1 / 10
    Mieszkanie Kielce Ksm, Spółdzielcza

    Kielce

    • 319 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 9 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2, położone na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku, na popularnym os...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 870 873 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie 3 pokoje, ul. Karczówkowska
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokoje, ul. Karczówkowska

    Kielce

    • 449 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone na 4 piętrze w wieżowcu przy ul. Karczówkowskiej 19, osiedle Jagiellońskie. Powierzchnia wynosi 53,94m2,...

  • Sprzedam mieszkanie 75m2 na poddaszu bezczynszowe
    Sprzedam mieszkanie 75m2 na poddaszu bezczynszowe

    Zamość

    • 220 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 2 934 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 75m2 bez-czynszowe z garażem. Mieszkanie na poddaszu stan do samodzielnej aranżacji.

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 675 125 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 528 338 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 837 726 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 11 476 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Wrocław Krzyki, Ołtaszyn, Kawalerzystów
    1 / 15
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Ołtaszyn, Kawalerzystów

    Wrocław

    • 940 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 12 208 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty: Dominika Tądel (Kasprzyk) Tel.: [tel] Numer licencji: 30058 ***WOLNE OD 01.04.2026*** Polecam 3-pokojowe mieszkanie o pow. 115 m2 po podłodze, 77m2 powierzchni uż...

  • Mieszkanie Białystok Centrum,
    1 / 8
    Mieszkanie Białystok Centrum,

    Białystok

    • 430 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż 3-pokojowe...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 587 404 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 498 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Trzypokojowe mieszkanie w Sandanski - Bułgaria
    1 / 15
    Trzypokojowe mieszkanie w Sandanski - Bułgaria

    Warszawa

    • 1 205 995 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 12 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni zabudowy 100,08 m2 + piwnica 39,07 m2. Mieszkanie składa się z przedpokoju, dużego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, korytarza,...