• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 285)
  • Mieszkanie Będzin ul. Bema Józefa, gen.

    Będzin » ul. Bema

    • 415 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 588 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w samym centrum Będzina. Bardzo dobra lokalizacja, ulica Bema, blisko sklepy, komunikacja miejska, stacja kolejowa, urzędy. Mieszkanie o powierzchni 63,94m2, położone n...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Rzeźnicka

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Rzeźnicka

    • 798 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    700 METRÓW OD ULICY DŁUGIEJ I 500 METRÓW OD SKM !!! LOKALIZACJA:Nieruchomość położona Centrum Gdańska. Blisko przystanki komunikacji miejskiej zapewniające dogodny dojazd w pozost...

  • Mieszkanie Rzeszów Załęże rynek pierwotny ul.

    Rzeszów » Załęże

    • 529 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić nową inwestycję na mapie Rzeszowa w dzielnicy Załęże.Opis inwestycji:Nefrytowa Park to kameralne osiedle nowoczesnych...

  • Mieszkanie Rzeszów Załęże rynek pierwotny ul.

    Rzeszów » Załęże

    • 579 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Dąbie ul. Na Szaniec

    Kraków » ul. Szaniec

    • 660 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na Dąbiu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow. Na s...

  • Mieszkanie Gdańsk Matemblewo ul. Matemblewska

    Gdańsk » ul. Matemblewska

    • 729 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 356 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam na prezentację wygodnego mieszkania w wyjątkowej lokalizacji Gdańsk -Matemblewo . Dzielnica ta znajduje się w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego co zapewnia cis...

  • Mieszkanie Będzin Grodziec ul. Konopnickiej Marii

    Będzin » ul. Konopnickiej

    • 144 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 4 966 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie w bloku przy ul. Konopnickiej w Grodźcu na sprzedaż. Powierzchnia mieszkania 29m2 + piwnica 4,14m2. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym. Pokój z ba...

  • Mieszkanie 73 m² 4 pokoje Tuchola

    Tuchola » ul. Warszawska

    • 295 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w atrakcyjnej części Tucholi, przy ul. Warszawskiej. Lokal położony na 4. piętrze w bloku. To doskonała propozycja dla rodzin szukających przest...

  • Mieszkanie Sztum ul. Reja

    Sztum » ul. Reja

    • 420 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 6 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż jasne, słoneczne i wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,91 m2, położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Sztumie.Dwustronny układ mieszkania zapewnia...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Białołęka ul. Leona Berensona

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 699 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe na Osiedlu Berensona - idealne dla rodziny z dziećmi lub jako inwestycja.Komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,47 m², położone na now...

  • Mieszkanie Grójec ul.

    Grójec

    • 685 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 928 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Grójcu o pow. 68,96 m. Okna mieszkania wychodzą na południowy zachód. Mieszkanie składa się z :- salonu o pow. 20 m- sypialni o pow. 12 m- pok...

  • Osiedle przy Alejach BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE

    Tarnów » al. Tarnowskich

    • 579 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowe mieszkanie w Tarnowie, położone przy Alei Tarnowskich, w kameralnym budynku obejmującym 6 lokali.Lokalizacja: Tarnów, przy Alei TarnowskichPowierzchnia: 65 m2Liczb...

  • Nowoczesne mieszkania bezczynszowe koło Tarnowa!

    Koszyce Małe » ul. Brzozowa

    • 399 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Brzozowa Osiedle-nowoczesne, bezczynszowe mieszkania. Koszyce Małe koło Tarnowa Zamieszkaj komfortowo w zielonej, spokojnej okolicy. Brzozowa Osiedle to kameralna inwestycja w cich...

  • Nowe mieszkania w centrum Tarnowa! 34,86m2

    Tarnów » ul. Eugeniusza

    • 303 282 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 921 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe mieszkania w centrum Tarnowa – budynek B, ul. NiedojadłyBiuro sprzedaży: Typer Nieruchomości | Oferta na wyłącznośćBez prowizji od kupującegoRozpoczynamy przedsprzedaż nowocze...

  • Apartament z ogródkiem Pawęzów-Osiedle Pod Dębami

    Pawęzów

    • 399 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Cześć! Jestem nowym mieszkaniem z ogródkiem w Pawęzowie, gotowym na przyjęcie swojej nowej rodziny.Mieszkam w spokojnej okolicy, idealnej dla osób ceniących ciszę, przestrzeń i kom...

  • Mieszkanie Ul. Romanowicza

    Tarnów » ul. Romanowicza

    • 399 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ – mieszkanie po generalnym remoncieLokalizacja: Tarnów, ul. RomanowiczaNa sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,8 m², położone na 4. piętrze, które przeszło...

  • Mieszkanie Legionowo
    1 / 10
    Mieszkanie Legionowo

    Legionowo

    • 535 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 52,9 m2, położone na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z:  - salonu z wyjściem na balkon - dwóch pokoi sypialnianych  - k...

  • Przestronne mieszkanie - Siedlce
    1 / 12
    Przestronne mieszkanie - Siedlce

    Siedlce

    • 630 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Lewalski Bezpieczeństwo- Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 84,30m2. Nieruchomość położona w centrum Siedlec przy ul. 3 Maja 35. Mieszkanie...

  • Na sprzedaż mieszkanie (5 pokoi!) + ogródek
    1 / 16
    Na sprzedaż mieszkanie (5 pokoi!) + ogródek

    Chocianów

    • 355 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 3 902 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 91,59 m², zlokalizowane w miejscowości Chocianów (woj. dolnośląskie, pow. po...

  • 300m od plaży ️ / 33m2, które zarabia
    1 / 9
    300m od plaży ️ / 33m2, które zarabia

    Świnoujście

    • 855 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 25 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    300m od plaży ️ / 33m2, które zarabia Premium studio w Świnoujściu - ul. Juliusza Słowackiego 5 min pieszo do promenady i plaży Gotowe pod najem krótkoterminowy Wysoki standar...