• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 286)
  • Mieszkanie 3 pok. 55m2 + m-ce postojowe Kraków Płaszów
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pok. 55m2 + m-ce postojowe Kraków Płaszów

    Kraków

    • 800 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż świeżo wyremontowane przestronne, urządzone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55m2 + miejsce postojowe Loka położony na III piętrze budynku z 2015 roku zlokalizowane...

  • 2 pokoje na Jagiellońskiej do zamieszkania!
    1 / 16
    2 pokoje na Jagiellońskiej do zamieszkania!

    Olsztyn

    • 355 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 38 m2, zlokalizowane na ulicy Jagiellońskiej. Mieszkanie zostało odświeżone w listopadzie 2025 roku....

  • Mieszkanie na parterze w Koszalinie
    1 / 15
    Mieszkanie na parterze w Koszalinie

    Koszalin

    • 645 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w Koszalinie: idealne do zamieszkania! P...

  • Siedlce Ul. Sokołowska - 48m2!
    1 / 7
    Siedlce Ul. Sokołowska - 48m2!

    Siedlce

    • 230 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: Mieszkanie 48,08 m² – ul. Sokołowska, parter domu jednorodzinnego Lokalizacja: Początek ul. Sokołowskiej – doskonała lokalizacja blisko centrum i wszelkich udogodnień...

  • MIESZKANIE, MYSLENICE 3POK. 2 piętro.
    1 / 9
    MIESZKANIE, MYSLENICE 3POK. 2 piętro.

    Myślenice

    • 589 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w Myślenicach 2 piętro ( szeroka klatka ) 60m2 balkon ( na całej długości mieszkania ) + komórka lokatorska około 4m2 3 pokoje o wymiarach ( p...

  • Sprzedam apartament w kompleksie Stranda Giżycko
    1 / 12
    Sprzedam apartament w kompleksie Stranda Giżycko

    Giżycko

    • 837 660 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 23 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferujemy nowoczesny apartament w inwestycji Stranda Giżycko, położonej nad malowniczym jeziorem Kisajno, w otoczeniu natury, zieleni oraz blisko portu z mariną. Apartament o powie...

  • Dwa mieszkania + działka w Karnieszewicach
    1 / 16
    Dwa mieszkania + działka w Karnieszewicach

    Karnieszewice

    • 419 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 3 916 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Dwa mieszkania oraz działka budowlana w Karnieszewicach za jedyne 419 000 zł! Na sprzedaż wyjąt...

  • Wymarzone Mieszkanie nad Jeziorem
    1 / 16
    Wymarzone Mieszkanie nad Jeziorem

    Bukowo Morskie

    • 399 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Wymarzone mieszkanie nad jeziorem, blisko morza! Zapraszamy na prezentację tego niezwykłego mi...

  • Luksusowa kawalerka 28 m2 krakowski Kazimierz na sprzedaż.
    1 / 7
    Luksusowa kawalerka 28 m2 krakowski Kazimierz na sprzedaż.

    Kraków

    • 600 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 24 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Komfortowe i bardzo eleganckie mieszkanie z balkonem położone w atrakcyjnej dzielnicy Kazimierz w Krakowie - centrum Starego Miasta.. 4. e ostatnie piętro w budynku. Po generalny...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Przy Grobli
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Przy Grobli

    Warszawa

    • 2 099 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 21 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Elegancki apartament 98,2 m² | Aleja Wilanowska | Smart Home | 2 miejsca parkingowe Hampton Home oferuje na sprzedaż klimatyzowany, w pełni wyposażony apartament na warszawskim Mo...

  • Niższa cena: atrakcyjny apartament w Dziwnowie!
    1 / 16
    Niższa cena: atrakcyjny apartament w Dziwnowie!

    Dziwnów

    • 725 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Oferujemy wyjątkowy apartament mieszczący się w nowoczesnym osiedlu apartamentowców z 2022 rok...

  • Nowoczesny i ponadczasowy apartament na Wilanowie
    1 / 14
    Nowoczesny i ponadczasowy apartament na Wilanowie

    Warszawa

    • 1 416 960 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 18 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    UWAGA MEGA OBNIŻKA CENOWA - TERAZ TYLKO 18'000/M2 Marzysz o nowoczesnym, ponadczasowym apartamencie z wyposażeniem, który zachwyca? Twoje marzenie właśnie się spełnia. Oto wy...

  • Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na parterze
    1 / 10
    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na parterze

    Legnica

    • 445 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    UWAGA OBNIŻKA CENY !!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow. 80,50 m2 usytuowanego na parterze w kamienicy, miasto CHOJNÓW. Nieruchomość usytuowana w c...

  • Mieszkanie
    1 / 16
    Mieszkanie

    Jaroty

    • 615 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 10 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Idealne mieszkanie dla rodziny lub na wynajem (inwestycyjne). Mieszkanie 3- pokojowe (dwustronne) o powierzchni użytkowej 57,78 m2 z dużym balkonem na nowym osiedlu Bartąg w Olsz...

  • Tanie mieszkanie w Karnieszewicach
    1 / 16
    Tanie mieszkanie w Karnieszewicach

    Karnieszewice

    • 149 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 3 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż mieszkanie 49,58 m² (68 m² całkowitej) z garażem – Karnieszewice, blisko S6, bezczyn...

  • Piękne mieszkanie w standardzie PREMIUM w Kamienicy na Żerom
    1 / 16
    Piękne mieszkanie w standardzie PREMIUM w Kamienicy na Żerom

    Olsztyn

    • 519 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w Kamienicy przy ul. Żeromskiego. Jeśli szukasz komfortowego i pięknego mieszkania w dobr...

  • Mieszkanie 2 pokoje, 36,7m - do negocjacji.
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokoje, 36,7m - do negocjacji.

    Olesno

    • 240 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Cena podlega negocjacji. Zamiast wynajmować – zacznij spłacać swoje. Mieszkanie 36,7 m² – ul. Kościuszki, Olesno Płacisz za wynajem i co miesiąc oddajesz pieniądze właścicielowi?...

  • Tanie mieszkanie w Karnieszewicach pod Koszalinem!
    1 / 16
    Tanie mieszkanie w Karnieszewicach pod Koszalinem!

    Karnieszewice

    • 199 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 3 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż przestronne mieszkanie ok. 58 m² (115 m² powierzchni całkowitej) z możliwością dokup...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Górna Górna, Jana Kilińskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Górna Górna, Jana Kilińskiego

    Łódź

    • 265 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 63,73 m2, położony na 2 piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Kilińskiego 246, Łódź. Nieruchomość do remontu, co daje szerokie możliwoś...

  • Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Siedlcach
    1 / 11
    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Siedlcach

    Siedlce

    • 399 900 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Pragnę przedstawić Państwu na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone w Siedlcach przy ul. Gospodarczej Powierzchnia mieszkania 46 m² + balkon  Piwnica 6,5 m² (gratis...