• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 253)
  • Mieszkanie 70m2 Wąbrzeźno gaz kominek niski czynsz
    1 / 13
    Mieszkanie 70m2 Wąbrzeźno gaz kominek niski czynsz

    Wąbrzeźno

    • 255 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie mieszczące się w miejscowości Wąbrzeźno ul. Wolności 15. - Mieszkanie o powierzchni 70m2 - bardzo niski czynsz ok 160 zł + media - bardzo duża piwnica 30m2...

  • Mieszkanie w Centrum 60m2 wszędzie blisko
    1 / 8
    Mieszkanie w Centrum 60m2 wszędzie blisko

    Lublin

    • 570 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Słoneczne, klimatyczne mieszkanie w ścisłym Centrum miasta na ulicy Granicznej. Dwa duże przestronne i ustawne ponad 20m2 pokoje, jeden z wyjściem na duży balkon. Piękny widok z ba...

  • Mieszkanie Sosnowiec, Jagiellońska
    1 / 15
    Mieszkanie Sosnowiec, Jagiellońska

    Sosnowiec

    • 510 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 5 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalno-usługowy o łącznej powierzchni 101,69m2 w pobliżu Centrum Sosnowca przy ul. Jagiellońskiej, składający się z: # lokal mieszkalny o powierzch...

  • w stanie deweloperskim, parking i mały ogródek
    1 / 15
    w stanie deweloperskim, parking i mały ogródek

    Wiśniowa Góra

    • 660 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 125 m2 (pow. użytkowa 93,75 m2) w stanie deweloperskim położony na pierwszym piętrze budynku przy ul. Tuszyńskiej. Na parterze znajd...

  • 3 pokoje | 59,54 m² |  gotowe do wprowadzenia
    1 / 14
    3 pokoje | 59,54 m² | gotowe do wprowadzenia

    Zielona Góra

    • 550 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,54 m², położone na 3 piętrze niskiego bloku bez windy, przy ul. Sokolej w Zielonej Gór...

  • Mieszkanie Zamość
    1 / 13
    Mieszkanie Zamość

    Zamość

    • 349 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Biuro Nieruchomości Domovia prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 62,4 m, położonego na cenionym Osiedlu Orzeszkowej w Zamościu. W ce...

  • Mieszkanie Przymorze 2 pokoje I Super Lokalizacja
    1 / 16
    Mieszkanie Przymorze 2 pokoje I Super Lokalizacja

    Gdańsk

    • 679 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne, urządzone mieszkanie o powierzchni 36 m², położone w jednym z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska-Przymorze. To lokalizacj...

  • Mieszkanie Augustów,
    1 / 8
    Mieszkanie Augustów,

    Augustów

    • 320 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.MIESZKANIE 40 m² Z ANT...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Stare Miasto, Zyndrama z Maszkowic
    1 / 6
    Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Stare Miasto, Zyndrama z Maszkow...

    Wrocław

    • 2 350 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 27 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun Oferty Maciej Suwała telefon [tel] Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 84 m2, położony na 3 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Zynd...

  • Mieszkanie w CENTRUM miasta! Gotowe na już! 0% PCC
    1 / 6
    Mieszkanie w CENTRUM miasta! Gotowe na już! 0% PCC

    Katowice

    • 809 776 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, LOKAL nr 23.26 /pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus.pl/,1578/78/OI / m-ce parkingowe w...

  • Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Nadodrze
    1 / 7
    Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Nadodrze

    Wrocław

    • 650 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. [tel] Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,27 m, położone na IV piętrze kamienicy blisko centrum. Otoczenie nieruchomości: Mi...

  • Mieszkanie Kielce Bukówka
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce Bukówka

    Kielce

    • 789 900 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Tylko u NAS! Biuro Nieruchomości TWOJE M ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów sprzedaż...

  • 3 pokoje | 67 m² | Kamionek / Saska Kępa / Grochów
    1 / 12
    3 pokoje | 67 m² | Kamionek / Saska Kępa / Grochów

    Warszawa

    • 1 160 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 17 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker 3 pokoje | 67 m² | 1 piętro | Balkon | Kamionek / Saska Kępa / Grochów | Bez prowizji Na spr...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Budowlana
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Budowlana

    Kołobrzeg

    • 585 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Kołobrzeg centrum miasta przy ul. Budowlanej w pobliży Wieży Ciśnień oferujemy na sprzedaż ładne, słoneczne 3 pok. mieszkanie o pow. 65,87 m2 Mieszkanie usytuowane jest na III pię...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, Tomasza Nocznickiego
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Bielany, Tomasza Nocznickiego

    Warszawa

    • 639 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Polecamy jasne, ciche z widokiem na zieleń 3 pokojowe na Bielanach Możliwość rearanżacji pomieszczeń Budynek z 1969 r, po termoizolacji, wymiane przewody instalacyjnyjne, 2 dźwigi...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Kolorowa
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Kolorowa

    Warszawa

    • 1 059 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 14 507 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży wygodne i przestronne , 3   pokojowe mieszkanie  ( pierwotnie 4 pokojowe ) o powierzchni 74m2, zlokalizowane na przyjaznym osiedlu Kolorowa w Ursusie. Mieszkanie położ...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, Słodowiec
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Bielany, Słodowiec

    Warszawa

    • 760 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 16 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Bielanach Kamienica z 1968, cegła Ekspozycja północno-południowa Piwnica 7 m Balkon 2m Metro Słodowiec 5 min na pieszo Mieszkanie przestronne, b...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Zwierzyniecka
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Zwierzyniecka

    Warszawa

    • 895 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Polecamy ciche, jasne 5 pokojowe na Mokotowie Budynek z 1985r Rama H Ekspozycja północny -zachód Balkon 1x1 m Piwnica 3 m Mieszkanie jako inwesycja pod wynajem, lub do własnej aran...

  • Mieszkanie Sosnowiec, Rysia
    1 / 15
    Mieszkanie Sosnowiec, Rysia

    Sosnowiec

    • 487 900 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej, wyremontowanej nieruchomości z dwoma balkonami. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w niskim bloku (4-piętrowym) po termom...

  • Lokal willa miejska Wilda
    1 / 16
    Lokal willa miejska Wilda

    Poznań

    • 879 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 11 416 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ LOKAL W WILLI MIEJSKIEJ Z OGRÓDKIEM Poznań, ul. Topolowa 1 - naprzeciw Parku Drwęskich Na sprzedaż wyjątkowy lokal położony w klimatycznej willi miejskiej przy ul. To...