• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 253)
  • Sprzedam mieszanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Sprzedam mieszanie 4 pokojowe

    Katowice

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie na Giszowcu na ul. Kolistej 4 piętro blok bez windy. 60m2 4 pokoje, kuchnia, łazienka, i osobna ubikacja. 2 balkony. Do mieszkania przynależą 2 piwnicę. Więce...

  • Mieszkanie Kielce Ostra Górka
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce Ostra Górka

    Kielce

    • 845 350 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 11 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie, o pow. 76,85 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w 3-piętrowym apartamentowcu, przy ul . Generała Andersa w Kielcach. W skład mieszkania w...

  • Okolice Ulicy Inowrocławskiej
    1 / 5
    Okolice Ulicy Inowrocławskiej

    Wrocław

    • 720 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż apartament wielkości 37,98 m2 położony w luksusowym Apartamentowcu nad Rzeką wzdłuż ścieżki spacerowo rowerowej, Z okien II. piętra rozpościera się cudowny i relaksując...

  • Mieszkanie Chełm, Słowackiego
    1 / 9
    Mieszkanie Chełm, Słowackiego

    Chełm

    • 315 009 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 301 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oto propozycja ogłoszenia, napisana w sposób przejrzysty i zachęcający, z podkreśleniem potencjału nieruchomości. 2 Pokoje z ogromnym potencjałem na parterze w bloku - ul. Słowack...

  • Spółdzielcze własnościowe 2-pokojowe mieszkanie
    Spółdzielcze własnościowe 2-pokojowe mieszkanie

    Gdańsk

    • 574 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie 33,10 m² po kapitalnym remoncie, Gdańsk Zaspa Oferujemy nowoczesne, w pełni...

  • Okazja! Dwa ustawne pokoje z widną kuchnią
    1 / 8
    Okazja! Dwa ustawne pokoje z widną kuchnią

    Warszawa

    • 690 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,90 m² z dużym balkonem, położone przy ul. Romualda Millera 16 na warszawskim...

  • Okolice Ul. Inflanckiej
    1 / 13
    Okolice Ul. Inflanckiej

    Wrocław

    • 499 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Witam, sprzedam mieszkanie 50,8 m² zapewnia przestrzeń i wygodę. Mieszkanie na trzecim piętrze w bloku z 1979 roku. Orientacja północ (kuchania i mniejszy pokój) oraz południe - ba...

  • Mieszkanie Ustroń, 3 Maja
    1 / 13
    Mieszkanie Ustroń, 3 Maja

    Ustroń

    • 816 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 29 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż prestiżowy apartament o powierzchni 28,85 m², położony na III piętrze nowo powstającego kompleksu Czantoria Resort w Ustroniu Polanie — tuż przy trasach narciarskich i...

  • Mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem
    1 / 11
    Mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem

    Dobrociechy

    • 155 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 3 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,10 m2, położone w miejscowości Dobrociechy, gmina Bobolice. Lokal składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju z...

  • Mieszkanie 2 pokojowe na os. Słonecznym
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe na os. Słonecznym

    Gorzów Wielkopolski

    • 248 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 5 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o pow 37 mkw + dodatkowo 6mkw zabudowanego korytarza do wyłącznego użytku właścicieli. Mieszkanie jest położone na 4 piętrze w wysokim bloku przy ul...

  • Mieszkanie Gliwice Wójtowa Wieś rynek pierwotny ul. Mazowieckiego

    Gliwice » Wójtowa Wieś » ul. Mazowieckiego

    • 1 199 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 12 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam na sprzedaż apartament zlokalizowany na kameralnym i zamkniętym osiedlu przy ul.Tadeusza Mazowieckiego. Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa została oddana do użytku w 2025...

  • mieszkanie na parterze na wrocławskich Gajowicach

    Wrocław » Krzyki

    • 525 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji z balkonem, położone na wrocławskich Gajowicach. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym bloku na parterze w cichej, spoko...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służew ul. Łukowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Łukowa

    • 4 600 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie 4-pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 75 m2 przy ul. Łukowej 7 na warszawskim Mokotowie - Służew nad Dolinką. Zaledwie 2 przystanki...

  • Mieszkanie Starachowice ul. Na Szlakowisku

    Starachowice » ul. Na Szlakowisku

    • 199 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie po generalnym remoncie - centrum, gotowe do wprowadzenia - ul. Na Szlakowisku, Wierzbnik, StarachowiceFunkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m², położone...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 454 407 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 16 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielo...

  • Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winniczna, Szczecinek
    1 / 9
    Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winniczna, Szczecinek

    Szczecinek

    • 285 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Polecam słoneczne, rozkładowe mieszkanie położone w samym centrum Szczecinka, przy ul. Winnicznej. Lokal znajduje się na 4. piętrze w zadbanym budynku i jest po generalnym remoncie...

  • Mieszkanie Bobrzany gm. Małomice,
    1 / 4
    Mieszkanie Bobrzany gm. Małomice,

    Bobrzany

    • 149 999 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 2 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w miejscowości Bobrzany (woj. lubuskie). Nieruchomość idealna...

  • Ładne, gotowe mieszkanie
    1 / 10
    Ładne, gotowe mieszkanie

    Elbląg

    • 379 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 432 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż posiadamy urządzone mieszkanie dwupokojowe w Elblągu przy ulicy Słonecznej o powierzchni 51,7 m2. Nieruchomość położona na dogodnym, drugim piętrze. Mieszkanie składa s...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Masarska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Masarska

    Kraków

    • 1 270 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 27 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe budownictwo | Balkon | Garderoba | Świetna lokalizacja Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Krakó...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, ks. Józefa Meiera
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, ks. Józefa Meiera

    Kraków

    • 565 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 16 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    | 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską ul. ks. Józefa Meiera | Górka Narodowa / Prądnik Czerwony Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchn...