• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 538)
  • Mieszkanie Brzeg

    Brzeg

    • 390 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    REZERWACJA Na sprzedaż jasne, dwustronne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 54,9 m, położone w spokojnej okolicy przy ul. Wileńskiej. Lokal zadbany, gotowy do zamiesz...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska
    1 / 9
    Mieszkanie Jaworzyna Śląska

    Jaworzyna Śląska

    • 224 900 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 890 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej okolicy Jaworzyny Śląskiej! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, sypialnia, łazienka...

  • Starowiślna, 51 m2, 2 pokoje, osobna kuchnia, do sprzedania, Kazimierz
    1 / 16
    Starowiślna, 51 m2, 2 pokoje, osobna kuchnia, do sprzedania, Kazi...

    Kraków

    • 1 186 800 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 23 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w kamienicy w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Krakowie przy ul. Starowiślnej, na Kazimierzu. Okolica jest doskonale skomun...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Karmelicka
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Karmelicka

    Lublin

    • 1 027 140 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 19 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament Nr 33: 54,06 m²  III piętro Śródmieście / Stare Miasto - Lublin Karmelicka to jedna z tych ulic, które rozumieją tylko Ci, którzy wiedzą, czym jest prawdziwe centrum...

  • Mieszkanie 34,11 m2- Goleniów
    1 / 15
    Mieszkanie 34,11 m2- Goleniów

    Goleniów

    • 229 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34,11 m² położone w centrum Goleniowa przy Kościuszki 3. Lokal znajduje się na czwartym piętrze bloku. Zgodnie z księgą wieczystą...

  • 3 przestronne pokoje, Przystań Włochy
    1 / 16
    3 przestronne pokoje, Przystań Włochy

    Warszawa

    • 997 101 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 17 192 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Odkryj butikowy charakter Przystań Włochy — zaledwie 24 lokale w dobrej lokalizacji przy ulicy Zbąszyńskiej we Włochach w Warszawie. Połączenie elegancji międzywojennej warszawskie...

  • Okolice Ulicy Pugeta
    1 / 13
    Okolice Ulicy Pugeta

    Wrocław

    • 1 090 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 18 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Marzysz o porankach wśród śpiewu ptaków i widoku soczystej zieleni za oknem, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z miejskiego komfortu? To mieszkanie to kwintesencja życia w najle...

  • Atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie 94 m2 ul. Pogodna
    1 / 16
    Atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie 94 m2 ul. Pogodna

    Lublin

    • 779 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 8 288 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie 94 m² z antresolą – ul. Pogodna, Bronowice, Lublin. Mieszkanie położone jest przy ul. Pogodnej w dzielnicy Bronowice w Lublinie...

  • Mieszkania, ul. Główna, Tarnów, 65,1m2- 148,54m2
    1 / 7
    Mieszkania, ul. Główna, Tarnów, 65,1m2- 148,54m2

    Tarnów

    • 488 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkania- rynek pierwotny. ul. Główna, Tarnów Osiedle składa się z 4 segmentów, w każdym po 6 mieszkań. Każde z mieszkań zostało indywidualnie opomiarowa...

  • Mieszkanie Ząbki, Powstańców
    1 / 15
    Mieszkanie Ząbki, Powstańców

    Ząbki

    • 800 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Komfortowe mieszkanie o powierzchni 74 m?, położone na nowoczesnym, monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną . Idealna propozycja dla osób, które cenią wysoki standard życia, bli...

  • Idealna inwestycja pod wynajem długoterminowy!
    1 / 16
    Idealna inwestycja pod wynajem długoterminowy!

    Zator

    • 385 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szukasz własnego miejsca w Zatorze? Tej oferty za 385 000 zł nie możesz przegapić, zwłaszcza jeśli zależy Ci na funkcjonalnym M3, które wystarczy jedynie odświeżyć, by nadać mu Twó...

  • 4 pokoje bez podatku Pcc!
    1 / 16
    4 pokoje bez podatku Pcc!

    Warszawa

    • 1 390 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 16 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż zupełnie nowe, jasne i ciche mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym, nowoczesnym budynku z 2025 r. w znakomitej lokalizacji na Bemowie...

  • ✅Sprawdź >>2 pokoje 36,5 m2 + ogród z tarasem✅
    1 / 16
    ✅Sprawdź >>2 pokoje 36,5 m2 + ogród z tarasem✅

    Warszawa

    • 490 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż nowe, w stanie deweloperskim, ustawne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 36,5 m2 położone w cichej, spokojnej i zielonej okolicy na kameralnym osiedlu przy ul. Hema...

  • Mieszkanie na sprzedaż Wałcz Dolne Miasto
    1 / 12
    Mieszkanie na sprzedaż Wałcz Dolne Miasto

    Wałcz

    • 270 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2-pokojowe mieszkanie 47,95 m² z loggią – 3 piętro | blisko jeziora Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,95 m², położone na 3 piętrze w spokojnej i dobrze skomuniko...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Karmelicka
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Karmelicka

    Lublin

    • 515 090 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 19 078 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament Nr 31: 27,11 m²  III piętro Śródmieście / Stare Miasto - Lublin To propozycja dla osób, które rozumieją różnicę między „kawalerką w centrum” a kompaktowym apartamente...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Karmelicka
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Karmelicka

    Lublin

    • 582 730 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 19 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament Nr 32: 30,67 m²  III piętro Śródmieście / Stare Miasto - Lublin To propozycja dla osób, które rozumieją różnicę między „kawalerką w centrum” a kompaktowym apartamente...

  • Sprzedam przytulną kawalerkę w terenie zielonym
    1 / 15
    Sprzedam przytulną kawalerkę w terenie zielonym

    Warszawa

    • 555 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 344 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Sprzedam uroczą kawalerkę w terenie zielonym w pobliżu Centrum Handlowego Targówek i stacji metra M2 (8 minut do stacji). Wszędzie blisko: sklepy, przystanki, przychodnia, kościół...

  • Mieszkanie Gdynia
    1 / 8
    Mieszkanie Gdynia

    Gdynia

    • 1 049 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 13 624 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 77 m, położone na 1. piętrze budynku przy jednej z najbardziej prestiżowych i centralnych ulic Gdyni. Lokal składa s...

  • Mieszkanie z miejscem postojowym
    1 / 14
    Mieszkanie z miejscem postojowym

    Elbląg

    • 480 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Posiadamy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z miejscem postojowym w Elblągu przy ulicy Bałuckiego o powierzchni 54,1 m2. Nieruchomość położona na drugim piętrze w budynku trzypięt...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 3
    Sprzedam mieszkanie

    Gdańsk

    • 500 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 41 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam