• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 536)
  • Mieszkanie Lublin Felin, Felin
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Felin, Felin

    Lublin

    • 583 929 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym, Felin, Lublin - w stanie deweloperskim BEZ PROWIZJI i PODATKU PCC! LOKALIZACJA: - Dzielnica Felin - prestiżowa lokalizacja...

  • Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna, Wierzbowa
    1 / 3
    Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna, Wierzbowa

    Łęczna

    • 294 375 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji Polesie Park w Łęcznej! To idealna okazja, aby nabyć nowoczesny apartament w atrakcyjnej lokalizacji . WGN CENTRUM SPRZEDAŻY !...

  • Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum
    1 / 7
    Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum

    Lublin

    • 809 424 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 64.24 m2, 4 pokoje, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz PODATK...

  • Mieszkanie Lublin Felin, Królowej Jadwigi
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Felin, Królowej Jadwigi

    Lublin

    • 559 454 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe, Felin, Lublin - w stanie deweloperskim BEZ PROWIZJI i PODATKU PCC! LOKALIZACJA: - Dzielnica Felin - prestiżowa lokalizacja - W pobliżu Parku Fe...

  • Mieszkanie Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 10
    Mieszkanie Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 423 835 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 997 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Nowe mieszkanie - 3 pokoje + aneks kuchenny, balkon + taras, Łęczna, Bobrowniki. WGN CENTRUM SPRZEDAŻY ! BEZ PROWIZJI ORAZ BEZ PODATKU PCC Salon z aneksem kuchennym...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 602 040 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 51,90m2, 2 pokoje, Sławin, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz...

  • Mieszkanie Lublin, centrum
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin, centrum

    Lublin

    • 537 300 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: Jasne i przestronne mieszkanie 54 m2, w centrum po remoncie, w klimatycznej kamienicy! Lokal położony w samym sercu miasta, tuż przy Placu Litewskim i reprezentacyjn...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 735 732 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 820 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 68,76m2, 3 pokoje, Sławin, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 708 875 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 66,25m2, 3 pokoje, Sławin, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz...

  • Kawalerka obok Centrala! Z widokiem - Kościuszki 117
    1 / 8
    Kawalerka obok Centrala! Z widokiem - Kościuszki 117

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Przytulna kawalerka w centrum Łodzi na sprzedaż! ️ Lokalizacja: al. Kościuszki 117, (1 minuta od ul. Piotrkowskiej) Powierzchnia: 32 m² Cena: 310 000 zł Piętro: 5. piętro w ka...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wiktorska
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wiktorska

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 19 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 pokoje | 43 m² | ogródek 16 m² | 100 m od metra | Stary Mokotów Hampton Home oferuje na sprzedaż dwustronne mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 43 m² na warszawskim Starym Moko...

  • Mieszkanie Jabłonna
    1 / 6
    Mieszkanie Jabłonna

    Jabłonna

    • 584 116 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 48,88 m2 w Jabłonnie - gotowe do wprowadzenia od zaraz, bez dodatkowych kosztów i bez konieczności remontu. Mieszkanie znajduje si...

  • Mieszkanie na ostatnim piętrze na Grochowie
    1 / 9
    Mieszkanie na ostatnim piętrze na Grochowie

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    To mieszkanie ma coś, czego nie da się kupić w nowym budownictwie — światło, przestrzeń i charakter. Położone na 4. piętrze ceglanej kamienicy przy Kickiego 26, jest jedynym lokal...

  • Tytul: Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w centrum Piły
    1 / 8
    Tytul: Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w centrum Piły

    Piła

    • 270 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż słoneczne, przytulne mieszkanie w centrum Piły( wszędzie blisko). Mieszkanie znajduje się na 3 pietrze, jego powierzchnia to ponad 47m2 plus piwnica. Składa się z: - 3...

  • Mieszkanie Rutka-Tartak, Wojska Polskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Rutka-Tartak, Wojska Polskiego

    Rutka-Tartak

    • 250 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę sp...

  • Sprzedam mieszkanie Dąbrowa Białostocka
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie Dąbrowa Białostocka

    Dąbrowa Białostocka

    • 220 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe położone przy ul. Południowej 14 w Dąbrowie Białostockiej. Wyjątkowe mieszkanie z niezależnym wejściem bezpośrednio z podwórka. Wchodzisz jak d...

  • Kawalerka z ogródkiem | 27 m²
    1 / 7
    Kawalerka z ogródkiem | 27 m²

    Gdańsk

    • 477 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 17 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż – kawalerka z ogródkiem | gotowa do zamieszkania Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m², zakupio...

  • Mieszkanie Radwanice gm. Siechnice, Radwanice
    1 / 11
    Mieszkanie Radwanice gm. Siechnice, Radwanice

    Radwanice

    • 813 888 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 9 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    BEZ PCC BEZ PROWIZJI Na sprzedaż przestronne, narożne mieszkanie o powierzchni 84,69 m² z dodatkowym poddaszem 22,51 m² (gratis) z miejscem parkingowym oraz ogródkiem (42,99 m2)....

  • Mieszkanie Stegna, Powstańców Warszawy
    1 / 15
    Mieszkanie Stegna, Powstańców Warszawy

    Stegna

    • 410 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zakupu niezwykle klimatycznego mieszkania w Stegnie na Mierzei Wiślanej ! Idealne na prywatny użytek dla miłośników spacerów, wylegiwania się z rodziną na plaży lub j...

  • Sprzedaż
    1 / 16
    Sprzedaż

    Tczew

    • 589 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania, ktore daje poczucie przestrzeni I spokoju, a jednoczesnie jest doskonale skomunikowanne? Zapraszam do obejrzenia lokalu wykonczonego w wysokim standardzie, gdzi...