• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 538)
  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Powstańców Śląskich, Tadeusza Zielińskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Powstańców Śląskich, Tadeusza Zielińsk...

    Wrocław

    • 699 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty: Daniel Matoszyn +48 [tel] Słoneczne mieszkanie po remoncie z komórką lokatorską w nowym budownictwie. Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się przy ul. Ta...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Jedności Narodowej
    1 / 20
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Jedności Narodowej

    Kołobrzeg

    • 399 500 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 399 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    *** OFERTA WSTRZYMANA *** LOKALIZACJA : ul. Jedności Narodowej (mieszkanie w budynku 4-rodzinnym w zabudowie bliźniaczej) POKÓJ DZIENNY : panele podłogowe, ściany : płyta kartono...

  • Mieszkanie na sprzedaż , Nowy Sącz, ul. Władysława Broniewsk
    1 / 14
    Mieszkanie na sprzedaż , Nowy Sącz, ul. Władysława Broniewsk

    Nowy Sącz

    • 345 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu mieszkanie do remontu na sprzedaż o powierzchni 48m² w Nowym Sączu przy ul. Broniewskiego To idealne miejsce zarówno do komfortowego życia, jak i pod inw...

  • Mieszkanie Solec Zdrój Solec Zdrój
    1 / 6
    Mieszkanie Solec Zdrój Solec Zdrój

    Solec-Zdrój

    • 351 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 631 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    TYLKO U NAS ! BIURO NIERUCHOMOŚCI TWOJE M OFERUJE Apartament na sprzedaż położony w Solcu Zdrój Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu, nowoczesnej...

  • Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa
    1 / 15
    Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa

    Sarbinowo

    • 499 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    SARBINOWO : nowy lokal apartamentowy (nr 2.9) z WIDOKIEM NA MORZE ! budynek w trakcie budowy ... ok 250 m od plaży ! Mielno/Unieście ok 8 km, Kołobrzeg ok 32 km (dojazd S6) POWIE...

  • Reda- nowoczesne mieszkanie
    1 / 5
    Reda- nowoczesne mieszkanie

    Reda

    • 401 840 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 037 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferta dotoczy nowej, prestiżowej inwestycji mieszkaniowej , zlokalizowanej w Redzie przy ulicy Willowe. Osiedle jest świetnie skomunikowane z Trójmiastem. Dzielnica jest bardzo...

  • Przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem!
    Przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem!

    Mierzyn

    • 711 984 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy mieszkania sprzedawane w standardzie deweloperskim na pograniczu Mierzyna oraz Gumieniec. Dzięki możliwości własnej aranżacji wnętrza, nie musisz już iść na kompromis z...

  • Tychy Czarnieckiego duże 3 pokoje z widokiem na park
    1 / 9
    Tychy Czarnieckiego duże 3 pokoje z widokiem na park

    Tychy

    • 469 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,8 mkw położone na 3. piętrze w niskim budynku. Nieruchomość posiada balkon z ekspozycją południową, co zapewnia do...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Nowy Dwór, Nowodworska
    1 / 4
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Nowy Dwór, Nowodworska

    Wrocław

    • 707 608 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie w nowym budownictwie idealna propozycja dla osób poszukujących bezpiecznej inwestycji, rodzinnej przestrzeni. Nieruchomość usytuowana w otoczeniu zabudowy mi...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Europejskie, Helsińska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Europejskie, Helsińska

    Kołobrzeg

    • 499 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA : osiedle Europejskie (ok 3 km od morza - świetny dojazd) LOKAL MIESZKALNY : położony na wysokim parterze budynku IV-kondygnacyjnego 2 PIWNICE : pow. 9,8 m2 i 4,4 m2 S...

  • Tychy oś C. Kawalerka z Balkonem
    1 / 10
    Tychy oś C. Kawalerka z Balkonem

    Tychy

    • 269 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe  o powierzchni 35,9 m2 położone na 2 piętrze w niskim, kameralnym bloku w samym centrum Tychów na osiedlu C. Lokal s...

  • Słoneczne mieszkanie 4pok z balokem i piwnicą
    1 / 16
    Słoneczne mieszkanie 4pok z balokem i piwnicą

    Szczecin

    • 569 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Świeżo wyremontowane widne (oka z 3 kierunków) i w pełni funkcjonalne mieszkanie. Mieszkanie...

  • Wyjątkowe dwa pokoje  gotowe do wprowadzenia.
    1 / 6
    Wyjątkowe dwa pokoje gotowe do wprowadzenia.

    Stargard Szczeciński

    • 350 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania sie z ofertą mieszkania, dwa pokoje o powierzchni 32,16 m2 z dużym balkonem (13m2) na drugim piętrze nowoczesnego bloku, cicha i spokojna okolica, wokół du...

  • Mieszkanie Golub Dobrzyń Golub Dobrzyń
    1 / 13
    Mieszkanie Golub Dobrzyń Golub Dobrzyń

    Golub-Dobrzyń

    • 309 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    WYJĄTKOWA OFERTA SPRZEDAŻY TYLKO U NAS Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze w bloku położonym przy ul. Żeromskiego w Golubiu-Dobrzyniu. Blok czterop...

  • Przestronne mieszkanie w Łapach z potencjałem aranżacyjmym
    1 / 9
    Przestronne mieszkanie w Łapach z potencjałem aranżacyjmym

    Łapy

    • 290 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam na prezentacje mieszkania położonego przy ulicy 11 Listopada w Łapach Posiada 3 pokoje, balkon, piwnice. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w bloku z 1988 po termomoderni...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Prandoty
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Prandoty

    Kraków

    • 995 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 21 631 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Nowoczesny apartament w sercu Krakowa - 29. Aleja Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu 29. Aleja, u zbiegu u...

  • Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Tychów – os. N
    1 / 11
    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Tychów – os. N

    Tychy

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Tychów – os. N Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,53 m², położone na 2. piętrze w niskim bloku na osiedlu N w Tychach....

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 11
    Mieszkanie na sprzedaż

    Poznań

    • 520 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    SUPER OKAZJA!! Oferujemy bez pośredników funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na Grunwaldzie w Poznaniu. Jest ono ciepłe i słoneczne, położone w cichej i spokojnej okolicy. W pobliż...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Nowy Dwór, Nowodworska
    1 / 7
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Nowy Dwór, Nowodworska

    Wrocław

    • 750 870 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Opiekun oferty: Łukasz Szajkowski tel. [tel] 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Nowy Dwór to doskonałe miejsce do życia dla tych, którzy cenią sobie wygodę i chcą uciec...

  • Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa
    1 / 15
    Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa

    Sarbinowo

    • 530 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    SARBINOWO : nowy lokal apartamentowy (nr 2.5) z WIDOKIEM NA MORZE ! budynek w trakcie budowy ... ok 250 m od plaży ! Mielno/Unieście ok 8 km, Kołobrzeg ok 32 km (dojazd S6) POWIE...