• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 253)
  • Okolice ulicy Świętokrzyskiej
    1 / 11
    Okolice ulicy Świętokrzyskiej

    Wrocław

    • 495 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 34m2, 2 piętro w bloku z końca lat 60-tych. Mieszkanie zlokalizowane w cichej okolicy w Śródmieściu Wrocławia. Bardzo dobrze skomunikowane, z ba...

  • Okolice Ul.  Marszałka Józefa Piłsudskiego
    1 / 15
    Okolice Ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego

    Wrocław

    • 439 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 23 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Główne atuty mieszkania: świetna lokalizacja; mieszkanie wykończone według indywidualnego projektu optymalizującego zagospodarowanie przestrzeni lokalu; okna wychodzące na podwórk...

  • 3 pokojowe mieszkanie w centrum zabytkowego miasta
    1 / 16
    3 pokojowe mieszkanie w centrum zabytkowego miasta

    Jelenia Góra

    • 565 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Duże i przestronne mieszkanie w centrum Jeleniej Góry, o powierzchni całkowitej 111,97 m. kw. a użytkowej aż 96 m. kw. składa się z: - 3 pokoi (25+17,5+22,5 m.kw.)i - kuchni (20,6...

  • Mieszkanie Ustroń, 3 Maja
    1 / 13
    Mieszkanie Ustroń, 3 Maja

    Ustroń

    • 658 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 23 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Prestiżowy apartamentowiec położony zaledwie 50 metrów od wyciągu krzesełkowego na Wielką Czantorię, tuż przy nowoczesnym ośrodku narciarskim. Lokalizacja, która realnie pracuje na...

  • Na sprzedaż – mieszkanie 3-pokojowe, Ostróda
    1 / 16
    Na sprzedaż – mieszkanie 3-pokojowe, Ostróda

    Ostróda

    • 260 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    PODPISANA ZOSTAŁA UMOWA PRZEDWSTĘPNA!!! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,50 m², położone na parterze budynku przy ul. Jagiełły 13a w Ostródzie. Lokal przeznaczony do gener...

  • Mieszkanie | 2 pokoje | Rataje | widok na Wartę
    1 / 11
    Mieszkanie | 2 pokoje | Rataje | widok na Wartę

    Poznań

    • 489 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację z pełną infrastrukturą w najbliższym otoczeniu? Zależy Ci na przestrzeni, która nie wymaga dodatkowych nakładów i jest gotowa do...

  • Okolice ul. Żytawskiej
    1 / 6
    Okolice ul. Żytawskiej

    Wrocław

    • 980 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 14 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie wykończone jak na zdjęciach, wszystko jest nowe i na gwarancji, kuchnia oraz szafy robione przez stolarza na wymiar, pełny sprzęt AGD w zabudowie kuchennej, do mieszkani...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków Krowodrza

    Kraków

    • 1 029 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 19 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 54 mkw, położony w doskonałej lokalizacji, przy ul. Kronikarza Galla. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze (brak windy). Składa s...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Winogrady, Warzywna
    1 / 15
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Winogrady, Warzywna

    Poznań

    • 799 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, klimatycznego mieszkania o powierzchni ok. 65 m², położonego w jednej z najbardziej pożądanych części Poznań - przy ul....

  • Mały metraż, wielki potencjał
    1 / 14
    Mały metraż, wielki potencjał

    Koszalin

    • 209 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 7 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m², po częściowym remoncie, zlokalizowana w świetnej części Koszalin. mieszkanie z ogrzewaniem miejskim ciepła woda z sieci miej...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz, Dolny, Aleja Gen. Józefa Hallera
    1 / 15
    Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz, Dolny, Aleja Gen. Józefa Hallera

    Gdańsk

    • 1 075 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 15 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,3 m²+ piwnica 2,33m², położone na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku Fregata w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska...

  • Mieszkanie Inowrocław
    1 / 10
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 579 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 6 363 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 91 m osiedle zamknięte w Inowrocławiu! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie na 3. piętrze (poddaszu) w spokojnej części miasta. Funkcjonalny układ...

  • Mieszkanie Żyrardów
    1 / 12
    Mieszkanie Żyrardów

    Żyrardów

    • 580 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    tel. [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Poszukujesz pięknego mieszkania na spokojnym, zielonym osiedlu? Dodatkowym atutem miałoby być PIERWSZE piętro i duży balkon? Jeśli tak,...

  • TANIE MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE 34 m²–blisko Siedlec
    1 / 7
    TANIE MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE 34 m²–blisko Siedlec

    Zawady

    • 179 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m² w miejscowości Zawady - spokojna okolica niedaleko Siedlce, Zbuczyn, Międzyrzec Podlaski. To idealna propozycja dla osób, któ...

  • Mieszkanie Ustroń, 3 Maja
    1 / 13
    Mieszkanie Ustroń, 3 Maja

    Ustroń

    • 2 766 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 31 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż prestiżowy apartament o powierzchni 89,95 m², położony na IV piętrze nowo powstającego kompleksu Czantoria Resort w Ustroniu Polanie — tuż przy trasach narciarskich i k...

  • 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Iławie,
    1 / 14
    3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Iławie,

    Iława

    • 649 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku przy ul. Gdańskiej 10B w Iławie. Przed budynkiem znajduje się duża liczba ogólnodostępnych miejsc parkingowych...

  • Okolice ul. Lwowskiej Piwnica/Inwestycja
    1 / 8
    Okolice ul. Lwowskiej Piwnica/Inwestycja

    Wrocław

    • 555 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż jednopoziomowe dwupokojowe mieszkanie 37,25m2 Mieszkanie po remoncie z kominkiem, usytuowane na parterze, może służyć również jako kancelaria, biuro, gabinet. * wysoki...

  • Komfortowa kawalerka na Pomorzanach | 29,33m2
    1 / 6
    Komfortowa kawalerka na Pomorzanach | 29,33m2

    Szczecin

    • 319 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulna kawalerka – Pomorzany | 29,33 m² | gotowa do zamieszkania Na sprzedaż odświeżona i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 29,33 m², położona w spokojnej...

  • Mieszkanie 43 m2 z widokiem na Jezioro Kortowskie
    1 / 12
    Mieszkanie 43 m2 z widokiem na Jezioro Kortowskie

    Olsztyn

    • 519 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie nad jeziorem – komfort, natura i świetna komunikacja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście – bezpoś...

    1 / 12

    Gdańsk

    • 995 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 14 015 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,3 m² + piwnica 2,33m² , położone na 2 piętrze w budynku Fregata (10 pięter) przy ul. Hallera 165 w Gdańsku. [url] T...