• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 538)
  • Sprzedaż
    1 / 16
    Sprzedaż

    Tczew

    • 589 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania, ktore daje poczucie przestrzeni I spokoju, a jednoczesnie jest doskonale skomunikowanne? Zapraszam do obejrzenia lokalu wykonczonego w wysokim standardzie, gdzi...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Bukowińska
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Bukowińska

    Warszawa

    • 1 290 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 18 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Świeżo wykończony apartament 3 pokojowy w Rezydencji pod Orłem przy ul. Bukowińskiej z recepcją i basenem w budynku. AUTOBUS, TRAMWAJ i METRO WILANOWSKA 500m Mamy przyjemność zapr...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Centrum
    1 / 4
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Centrum

    Jastrzębie-Zdrój

    • 305 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    N a sprzedaż mieszkanie po remoncie typu M-4,w centrum miasta w Jastrzębiu Zdroju o pow. 55,7m2. Okna PCV, duży balkon, do mieszkania przynależy komórka. Mieszkanie znajduje si...

  • 1 / 3
    Lokal mieszkalny - Górowo Iławeckie

    Górowo Iławeckie

    • 18 750 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 399 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Andrzeja Kotowskiego w upadłości konsumenckiej ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż: udziału 1/4 części w prawie własności nieruchomości lokalowej nr 6, położonej w b...

  • 1 / 3
    Mieszkanie, 50,39 m², Kętrzyn

    Kętrzyn

    • 217 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 350 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Kuby Niebieśniaka w upadłości konsumenckiej ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż: nieruchomości lokalowej nr 9, położonej przy ul. Leśnej 1A w Kętrzynie, o pow. użytk...

  • Lokal mieszkalny - Iława

    Iława

    • 168 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 5 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Mirosława Bittela w upadłości konsumenckiej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż: spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego nr 2, położonego w...

  • Lokal mieszkalny - Lubawa

    Lubawa

    • 150 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 2 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Doroty Grzelki w upadłości konsumenckiej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż: spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego nr 20, położonego w Lu...

  • Lokal mieszkalny - Skarżysko-Kamienna

    Skarżysko-Kamienna

    • 195 712 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 350 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI Mariusza Smurzyńskiego sygn. akt KI1L/GUp/9/2026 adres do korespondencji: ul. Wardyńskiego 3; 27-400 Ostrowiec Św. oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny...

  • sprzedane EKSKLUZYWNE PO REMONCIE

    Jastrzębie-Zdrój

    • 295 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Aleksandrów Łódzki ul. Rafała Bratoszewskiego

    Aleksandrów Łódzki » ul. Bratoszewskiego

    • 330 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Słoneczne, 3 pokoje - idealny układ na 3 piętrze!Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o poszukiwanym, dwustronnym układzie (północ-południe), położone na wyg...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Aleja Władysława Reymonta

    Warszawa » Bielany » al. Aleja Władysława Reymonta

    • 2 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 38 m2 usytuowana na 2 piętrze zlokalizowana na Starych Bielanach przy al.  Reymonta 26 1 km od Metra. W skład mieszkania wchodzi:- Duży jasny p...

  • Mieszkanie Żory os. Sikorskiego

    Żory » Władysława Sikorskiego

    • 279 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie 54 m² do własnej aranżacji. Mieszkanie o powierzchni 54 m² położone jest na 4. piętrze w cztero...

  • Mieszkanie Konstancin-Jeziorna ul. Elektryczna

    Konstancin-Jeziorna » ul. Elektryczna

    • 4 200 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej około 64 mkw, położone przy ul. Elektrycznej w Konstancinie. Lokal znajduje się na parterze budynku wzniesionego...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 279 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30m2, położona na 1 piętrze w ścisłym centrum Świdnicy - zaledwie ok 200 m od Rynku. Rozkład mieszkania : - Salon z aneksem kuchennym...

  • Mieszkanie Gliwice Śródmieście

    Gliwice » Śródmieście

    • 709 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 7 386 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach przy ul.Barlickiego, w bezpośrednim sąsiedztwie parku Chopina oraz głównej ulic...

  • Mieszkanie Hel ul. Admirała Steyera

    Hel » ul. Steyera

    • 850 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dobrze doświetlony apartament o wysokim standardzie w nadmorskim kompleksie „Helska Villa”Pełne ciepła i uroku dwupokojowe mieszkanie o dużej powierzchni ponad 54 m² (zgodnie z KW...

  • Mieszkanie Białystok Wygoda ul. 42 Pułku Piechoty

    Białystok » Wygoda » ul. Pułku Piechoty

    • 675 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne, wykończone i gotowe do wprowadzenia się 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Nowa Wygoda.Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,09 m2, po...

  • Mieszkanie Gdynia Redłowo ul. Ułańska

    Gdynia » Redłowo » ul. Ułańska

    • 2 485 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 31 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Willa Ułańska - trzypokojowy apartament w wyjątkowej lokalizacji przy Rezerwacie Kępa RedłowskaLOKALIZACJA:Lokalizacja łączy w sobie spokój natury z wygodą miejskiego życia. Inwest...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. ks. Roberta Bilitewskiego

    Olsztyn » ul. Bilitewskiego

    • 2 300 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NOWOCZESNE 2 POKOJE NA JAROTACH KOMFORT I WYGODA Szukasz nowego, w pełni wyposażonego mieszkania, gdzie wszystko jest pod ręką? Chata w Kwadracie ma dla Ciebie idealną p...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Emilii Plater

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plater

    • 4 500 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Kamienica z 1993r. położona blisko ul. Emilii Plater i Hotelu Rialto. Dwa mieszkania na piętrze, balkon, W promieniu kilku minut spacerem znane i lubiane restauracje, Hala Koszy...