• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 538)
  • ✅Przyjdż>>Ciche, 4 pokoje na Białołęce✅
    1 / 12
    ✅Przyjdż>>Ciche, 4 pokoje na Białołęce✅

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Jeśli szukasz, ciche, ciepłego, wygodnego miejsca do zamieszkania z bezpośrednim dostępem do komunikacji miejskiej na Białołęce to jest to oferta dla Ciebie. Osiedle zapewnia zaró...

  • Ekskluzywny apartament w centrum Mrągowa
    1 / 16
    Ekskluzywny apartament w centrum Mrągowa

    Mrągowo

    • 850 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 494 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego, ekskluzywnego apartamentu położonego w samym centrum miasta Mrągowa. Apartament dwupoziomowy o łącznej pow. 81,8 m2 składa się z klim...

  • Super mieszkanie 38.5 m
    1 / 9
    Super mieszkanie 38.5 m

    Warszawa

    • 565 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 14 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Mieszkanie 38,5 metra na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku z pięknym widokiem na Warszawę . Blok ocieplony, z 1966 roku , do lokalu przynależy piwnica, są dwie windy. Mieszkanie z b...

  • Mieszkanie Polanica- Zdrój ul. Piastowska
    1 / 12
    Mieszkanie Polanica- Zdrój ul. Piastowska

    Polanica-Zdrój

    • 625 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w przepięknej, willowej, zielonej i spokojnej okolicy 50 m od Parku Zdrojowego. W 2021 roku wykonano generalny remont. Wymieniono instalacje wod-kan, elektryczną, wymien...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska
    1 / 5
    Mieszkanie Jaworzyna Śląska

    Jaworzyna Śląska

    • 125 100 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 4 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną na 2 piętrze w spokojnej okolicy Jaworzyny Śląskiej! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, kuchnia oraz łazienka z...

  • Mieszkanie Rzeszów ul. Sienkiewicza 2
    1 / 12
    Mieszkanie Rzeszów ul. Sienkiewicza 2

    Rzeszów

    • 490 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem na parterze – przestrzeń, która daje swobodę aranżacji i komfort codziennego życia. Dzięki ekspozycji wschód–zachód wnętrza są natura...

  • 4pokojowe, do remontu, centrum Czechowic
    1 / 13
    4pokojowe, do remontu, centrum Czechowic

    Czechowice-Dziedzice

    • 305 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    KUPUJĄCY ZA POŚREDNICTWEM NASZEJ AGENCJI NIE PONOSI KOSZTU WYNAGRODZENIA POŚREDNIKA, KTÓRE W CAŁOŚCI POKRYWA SPRZEDAJĄCY Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,2 m2 zlokalizowane...

  • Komfortowe mieszkanie w spokojnej okolicy.
    1 / 15
    Komfortowe mieszkanie w spokojnej okolicy.

    Zduńska Wola

    • 299 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 156 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż świetnie zlokalizowane, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o pow. 58.4 m2, położone na 4 piętrze przy ulicy Piłkarskiej w Zduńskiej Woli. Mie...

  • Lokal idealnie przygotowany pod Airbnb - zarabiaj!
    1 / 16
    Lokal idealnie przygotowany pod Airbnb - zarabiaj!

    Nysa

    • 380 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41,62 m², zlokalizowane w Nysie na osiedlu Południe, w zadbanym bloku z nową windą. Lokal mieszkalny znajduje...

  • 61 m² pełne światła z pięknym widokiem na Lublin
    1 / 16
    61 m² pełne światła z pięknym widokiem na Lublin

    Lublin

    • 550 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    61 m² pełne światła | Panorama Lublina | ul. Paganiniego | Czechów | Świetna lokalizacja Zobacz spacer 3D i umów się na prezentację: [url] Na 61 m² zaprojektowano funkcjonalną, jas...

  • Apartament w Mielnie, 2 poziomy, 200m od Morza
    1 / 14
    Apartament w Mielnie, 2 poziomy, 200m od Morza

    Mielno

    • 459 900 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy apartament w znakomitej lokalizacji – ul. Sosnowa 13, Mielno. Mieszkanie znajduje się tuż za wydmą, zaledwie 100 m od plaży, w bezpośrednim sąsiedztwie presti...

  • Nietuzinkowe mieszkanie z tarasem
    1 / 16
    Nietuzinkowe mieszkanie z tarasem

    Elbląg

    • 750 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Posiadamy na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie czteropokojowe w Elblągu przy placu Wolności o powierzchni 81,13 m2. Nieruchomość składa się z dwóch poziomów. Poziom pierwszy to salo...

  • 71 m2 APARTAMENT NAD KIELECKIM ZALEWEM
    1 / 4
    71 m2 APARTAMENT NAD KIELECKIM ZALEWEM

    Kielce

    • 719 900 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DEWELOPERSKA BRAK PODATKU PCC Mieszkanie - M25 Prezentujemy do sprzedania 71 metrowy apartament, zlokalizowany w bliskiej odległości od kieleckiego Zalewu, na osiedlu Urocz...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleja Jana Pawła Ii
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleja Jana Pawła...

    Warszawa

    • 969 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 56,5 m2 i wysokości 2,59 m zlokalizowane na warszawskim Śródmieściu Muranów, ul. Jana Pawła II 66. Mieszkanie znajduje się...

  • Mieszkanie Krosno, Augusta Lewakowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Krosno, Augusta Lewakowskiego

    Krosno

    • 298 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Krótki opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w Krośnie, przy ul. Lewakowskiego 21. Nieruchomość o...

  • Mieszkanie Brzesko
    1 / 6
    Mieszkanie Brzesko

    Brzesko

    • 627 127 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 8 833 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa inwestycja w Sercu Brzeska obok placu Kazimierza, to tylko 300m piechotą do Rynku. Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Czarnowiejskiej 4. Powierzchnia 71,21m2 t...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Huby, Przestrzenna
    1 / 15
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Huby, Przestrzenna

    Wrocław

    • 928 998 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 10 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Opiekun oferty: Daniel Matoszyn +48 [tel] 4 pokoje | mieszkanie | 92,9 m2 | Krzyki Huby (Wrocław) Otoczenie nieruchomości: Huby to część Krzyków ceniona za bliskość centrum i świe...

  • Mieszkanie Zielona Góra,
    1 / 12
    Mieszkanie Zielona Góra,

    Zielona Góra

    • 555 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 66,08 m², położone na 1 piętrze kamienicy przy ul. Jaskółczej...

  • Sprzedam Mieszkanie
    1 / 16
    Sprzedam Mieszkanie

    Mysłowice

    • 470 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 344 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wielka Skotnica -Mysłowice Szczegóły ogłoszenia • Typ oferty:mieszkanie na sprzedaż • Rynek:wtórny • Dostępne:do uzgodnienia • Forma własności:własność • Charakterystyka mieszkani...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Sułkowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Sułkowskiego

    Kołobrzeg

    • 2 100 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 29 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA : wyjątkowa - ok 30 m od morza ! I linia brzegowa przy promenadzie ! Piaszczysta plaża kilka kroków od apartamentu, widok na morze z okien ! OPIS : luksusowy apartame...