• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 536)
  • Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra
    1 / 11
    Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra

    Wałbrzych

    • 229 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W BLOKU 4 PIETROWYM Z WIELKIEJ PŁYTY PO TERMOMODERNIZACJI, W DZIELNICY PIASKOWA GÓRA. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,60m2 i...

  • Mieszkanie Wałbrzych Podzamcze
    1 / 5
    Mieszkanie Wałbrzych Podzamcze

    Wałbrzych

    • 295 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 567 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W DZIELNICY PODZAMCZE. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni 53,4m2, usytuowane na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku po termomodernizacji, w skład...

  • Udział 1/2 części w prawie własności nieruchomości lokalowej
    1 / 10
    Udział 1/2 części w prawie własności nieruchomości lokalowej

    Kielce

    • 173 470 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Syndyk masy upadłości Marii Król posiada do sprzedaży z wolnej ręki udział 1/2 części w prawie własności nieruchomości lokalowej wchodzącej w skład masy upadłości stanowiącej lo...

  • Mieszkanie Wałbrzych Szczawienko
    1 / 8
    Mieszkanie Wałbrzych Szczawienko

    Wałbrzych

    • 124 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 3 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W DZIELNICY SZCZAWIENKO Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,22m2 i całkowitej 38,92m2 usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowej kamie...

  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście
    1 / 8
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 225 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,1m2 i całkowitej 52,04m2 usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowej kamie...

  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście
    1 / 9
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 309 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,87m2, usytuowane na parterze w 3 piętrowej kamienicy, z lat 90-tych...

  • Mieszkanie Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 10
    Mieszkanie Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 427 311 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Nowe 3-pokojowe mieszkanie 54,09 m2 na nowoczesnym osiedlu w doskonałej lokalizacji idealne dla rodziny. Oferuję nowe mieszkanie M3 o powierzchni 54,09 m2. Mieszkanie na nowoc...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 698 389 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 65,27m2, 3 pokoje, Sławin, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz...

  • Mieszkanie Lublin Felin, Królowej Jadwigi
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Felin, Królowej Jadwigi

    Lublin

    • 597 012 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe, Felin, Lublin - w stanie deweloperskim BEZ PROWIZJI i PODATKU PCC! LOKALIZACJA: - Dzielnica Felin - prestiżowa lokalizacja - W pobliżu Parku Fe...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś

    Lublin

    • 418 264 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, 42,68m2, Dzielnica Dziesiąta Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 42,68m2 Piętro: 3 Liczba pokoi...

  • Mieszkanie Lublin Felin, Felin
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Felin, Felin

    Lublin

    • 585 086 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 002 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• 4 pokoje, 69 m², świetna lokalizacja, Siedlce
    1 / 17
    4 pokoje, 69 m², świetna lokalizacja, Siedlce

    Siedlce

    • 599 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 682 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne, rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,06 m², położone na 2. piętrze niskiego bloku po termomodernizacji przy ul. 10 Lutego w Siedlcach. Świetna lokalizacja...

  • Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 9
    Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 337 575 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji Polesie Park w Łęcznej! To idealna okazja, aby nabyć nowoczesny apartament w atrakcyjnej lokalizacji . WGN CENTRUM SPRZEDAŻY !...

  • Mieszkanie Lublin Wieniawa, Racławicka
    1 / 12
    Mieszkanie Lublin Wieniawa, Racławicka

    Lublin

    • 615 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż - doskonała inwestycja Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,58 m2, położone na 3. piętrze w kameralnym...

  • Mieszkanie Lublin Felin, Felin
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Felin, Felin

    Lublin

    • 584 908 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym, Felin, Lublin - w stanie deweloperskim BEZ PROWIZJI i PODATKU PCC! LOKALIZACJA: - Dzielnica Felin - prestiżowa lokalizacja...

  • Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum

    Lublin

    • 535 459 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 41,89 m2, 2 pokoje, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz PODATK...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś

    Lublin

    • 610 972 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 4-pokojowe z balkonem, 66,41m2, Dzielnica Dziesiąta Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 66,41m2 Piętro: 1 Liczba pokoi...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 735 732 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 820 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkanie - funkcjonalność i komfort w zasięgu ręki! Oferujemy Ci nowoczesny apartament w stanie deweloperskim, który doskonale odpowiada na potrzeby współczesnego ży...

  • Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 7
    Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 466 732 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji w Łęcznej! To idealna okazja, aby nabyć nowoczesny apartament w atrakcyjnej lokalizacji . WGN CENTRUM SPRZEDAŻY ! BEZ PRO...

  • Mieszkanie Lublin Węglin Południowy, Węglin Południowy
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Węglin Południowy, Węglin Południowy

    Lublin

    • 646 852 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Nowe Centrum Inwestycyjne, oddanie II kwartał 2025 rok! Oferta Developera BEZ PROWIZJI I PODATKU PCC! Zapraszamy do zakupu lokali mieszkalnych i usługowych w nowoczesny...