• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 542)
  • Mieszkanie M 3, z balkonem blisko dworca Łódź- Żabieniec
    1 / 15
    Mieszkanie M 3, z balkonem blisko dworca Łódź- Żabieniec

    Łódź

    • 439 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Bardzo ładne M-3, 2 pokoje po remoncie, rozkładowe. Oferuję do sprzedania bezpośrednio, mieszkanie w Łodzi Mieszkanie M-3 o pow. 44,75 m2, położone na 1 piętrze w bloku, w pełni...

  • Mieszkanie Słupsk Śródmieście, Anny Łajming
    1 / 13
    Mieszkanie Słupsk Śródmieście, Anny Łajming

    Słupsk

    • 330 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 4 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości DELTA oferuje do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 75,25 m2 położone na 3 piętrze trzypiętrowej kamienicy, położonej w centrum Słupska pr...

  • ul. Goldhammera, kawalerka, wysoki standard
    1 / 14
    ul. Goldhammera, kawalerka, wysoki standard

    Tarnów

    • 250 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26 m² w pięknej kamienicy przy ul. Goldhammera, w pobliżu Tarnowskiej Akademii ! Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy. Składa...

  • Cztery pokoje - kamienica w centrum miasta.
    1 / 12
    Cztery pokoje - kamienica w centrum miasta.

    Stargard Szczeciński

    • 410 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 4 713 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zakupu mieszkania 4 pokoje o powierzchni 87,81m2 na czwartym piętrze kamienicy w centrum miasta, co daje swobodę codziennego funkcjonowania. Lokalizacja: Marszałka J...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice, Piaskowa
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice, Piaskowa

    Kraków

    • 1 036 422 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 15 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielo...

  • Sprzedam mieszkanie własnościowe 71m2 Wroclaw
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie własnościowe 71m2 Wroclaw

    Wrocław

    • 829 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 11 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie jasne na 4 piętrze gotowe do zamieszkania z piwnica. Cztery pokoje od 9m2 do 18m2 Ogrzewanie miejskie dodatkowo podgrzewanie wody poprzez kolektory słoneczne zamontowane...

  • Mieszkanie ul. Kochanowskiego, 70m2
    1 / 6
    Mieszkanie ul. Kochanowskiego, 70m2

    Kielce

    • 600 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze w bloku, ul. Kochanowskiego. Powierzchnia wynosi 70m2, w czego w skład wchodzi: - sal...

  • Mieszkanie Kielce Ksm, Romualda
    1 / 10
    Mieszkanie Kielce Ksm, Romualda

    Kielce

    • 599 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 8 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Biuro Nieruchomości TerraHome przedstawia na sprzedaż przestronne mieszkanie 71 m ul .Romualda Kielce Funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 71 m, położone na 9. piętrze w...

  • ul. Lubelska, nowe budownictwo, 3-pokoje , taras
    1 / 16
    ul. Lubelska, nowe budownictwo, 3-pokoje , taras

    Rzeszów

    • 740 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesne, ustawne mieszkanie o powierzchni 59,72 m², położone na parterze w bloku z 2019 roku, wykonanego z pustaka, przy ul. Lubelskiej 91 w Rzeszów. To idealna prop...

  • Mieszkanie Katowice, Krakowska
    1 / 8
    Mieszkanie Katowice, Krakowska

    Katowice

    • 156 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 37 m w zadbanej kamienicy przy u...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, ks. Józefa Meiera
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, ks. Józefa Meiera

    Kraków

    • 570 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 16 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    | 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską ul. ks. Józefa Meiera | Górka Narodowa / Prądnik Czerwony Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni...

  • Dwupokojowe, nieumeblowane mieszkanie w kamienicy
    1 / 14
    Dwupokojowe, nieumeblowane mieszkanie w kamienicy

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie na wynajem | Stary Mokotów | ul. Kazimierzowska Na wynajem eleganckie, dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze odnowionej, przedwojenn...

  • NOWE - DĄBROWA TARNOWSKA, UL. JAGIELLOŃSKA 1E L29
    NOWE - DĄBROWA TARNOWSKA, UL. JAGIELLOŃSKA 1E L29

    Dąbrowa Tarnowska

    • 479 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NOWA NIŻSZA CENA !!! NOWE, UMEBLOWANE MIESZKANIE Z BALKONEM – DĄBROWA TARNOWSKA, UL. JAGIELLOŃSKA Na sprzedaż nowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 58,2 m², położone...

  • Mieszkanie 3 pokoje 64m2 w Rudzie Śląskiej, Ruda 1,
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokoje 64m2 w Rudzie Śląskiej, Ruda 1,

    Ruda Śląska

    • 360 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Kontakt tylko przez WhatsApp!!! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni...

  • Mieszkanie o pow. 180m2 dla miłośników kamienic
    1 / 13
    Mieszkanie o pow. 180m2 dla miłośników kamienic

    Toruń

    • 949 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 5 332 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Idealna przestrzeń do własnej aranżacji. Prawdziwa perełka dla miłośników kamienic na Bydgoskim Przedmieściu. Mieszkanie o powierzchni 178,86m2 usytuowane jest na 1 piętrze kamien...

  • Mieszkanie 3-pokojowe Partyzantów
    1 / 8
    Mieszkanie 3-pokojowe Partyzantów

    Gdańsk

    • 849 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przytulnego 3-pokojowego mieszkania znajdującego się na drugim piętrze zlokalizowanej w sercu niezwykłej dzielnicy Gdańska - Wrzeszcz przy ul...

  • Zamieszkaj w nowym mieszkaniu.
    1 / 3
    Zamieszkaj w nowym mieszkaniu.

    Lublin

    • 778 853 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 818 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w stanie deweloperskim to możliwość swobodnej, elastycznej aranżacji indywidualnej przestrzeni . To znakomite miejsce do życia .Mieszkania znajdują się daleko od hałaśli...

  • Okolice Ulicy Mieszka I
    1 / 10
    Okolice Ulicy Mieszka I

    Wrocław

    • 1 180 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 25 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż eleganckie mieszkanie 2-pokojowe, położone w zabytkowym budynku tuż przy Ostrowie Tumskim we Wrocławiu. Mieszkanie ma 46,5 m² i znajduje się na 2. piętrze kamienicy z...

  • Apartament w hotelu Olimp I, od morza 200m
    1 / 16
    Apartament w hotelu Olimp I, od morza 200m

    Kołobrzeg

    • 740 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 48,47 m², położony na 3 piętrze prestiżowego kompleksu w samym sercu dzielnicy uzdrowiskowej. To lokalizacja, kt...

  • Mieszkanie Nowa Ruda
    1 / 15
    Mieszkanie Nowa Ruda

    Nowa Wieś Kłodzka

    • 159 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuje na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w stanie technicznym do remontu w doskonałej lokalizacji Nowej Rudy. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, z którego mo...