• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 544)
  • Mieszkanie Wałbrzych Centrum
    1 / 8
    Mieszkanie Wałbrzych Centrum

    Wałbrzych

    • 380 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 3 726 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie znajdujące się w jednej z bocznych uliczek Wałbrzyskiego Rynku przy ulicy Gdańskiej. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 103m2 skład...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki, Mogilska
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki, Mogilska

    Kraków

    • 759 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 25 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowe, komfortowe mieszkanie, położone w dzielnicy Grzegórzki. Mieści się w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska Mieszkanie znajduje się...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Eljasza Walerego Radzikowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Eljasza Walerego Radzikowskiego

    Kraków

    • 1 299 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 20 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowe, przestronne, trzypokojowe mieszkanie, położone w prężnie rozwijającej się dzielnicy Bronowice, przy ulicy Radzikowskiego. Mieszkan...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Łazarz, Arnolda Szylinga
    1 / 4
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Łazarz, Arnolda Szylinga

    Poznań

    • 870 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 8 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowe, przestronne 4-pokojowe mieszkanie w klasycznej kamienicy, usytuowane na pierwszym piętrze przy ul. Szylinga w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na poznańskim Łazarzu -...

  • 56 m² - 3 pokoje w bloku z 2014 roku.
    1 / 14
    56 m² - 3 pokoje w bloku z 2014 roku.

    Inowrocław

    • 447 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Są mieszkania, które po prostu „działają”. Dobre światło o poranku i przestrzeń, w której czujesz się swobodnie. To 3-pokojowe mieszkanie to propozycja dla kogoś, kto szuka doskona...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa

    Warszawa

    • 2 688 795 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 24 444 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Kameralna inwestycja apartamentowa w zielonym otoczeniu, oferująca wysoki poziom prywatności, uporządkowane części wspólne i rozwiązania podnoszące komfort codziennego życia. Zakup...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Prądnik Czerwony, Dobrego Pasterza
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Prądnik Czerwony, Dobrego P...

    Kraków

    • 910 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 16 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie przy ul. Dobrego Pasterza w dzielnicy Prądnik Czerwony Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, jego metraż...

  • Trzypokojowe mieszkanie z balkonem na Os. Legionów
    1 / 16
    Trzypokojowe mieszkanie z balkonem na Os. Legionów

    Tarnów

    • 385 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    To trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 72,29 m², położone na jest na 4. piętrze niskiego bloku na Osiedlu Legionów HD w Tarnowie. Funkcjonalny układ obejmuje przestronny salon, d...

  • PARTER  |  Wygodne 2 pokoje  |  Piwnica 11 m²
    1 / 12
    PARTER | Wygodne 2 pokoje | Piwnica 11 m²

    Grajewo

    • 270 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 095 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,6 m², zlokalizowane na parterze w niskim bloku z cegły na Osiedlu Broniewskiego 5 w Grajewie...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus, Ursus, Posag 7 Panien
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Ursus, Ursus, Posag 7 Panien

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel. [tel] OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI Dwupokojowe mieszkanie ok. 48 m2 w nowej części Ursusa, gotowe do zamieszkania! Podstawowe...

  • Okolice Ulicy Kuźniczej
    1 / 13
    Okolice Ulicy Kuźniczej

    Wrocław

    • 929 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 14 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Kuźniczej, zaledwie 100 metrów od Rynku. Mieszkanie usytuowane na II piętrze w budynku z windą. Lokalizacja oraz układ pomie...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 2
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 107 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 2 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni 48m2 zlokalizowaną w Wałbrzychu - Stary zdrój . Usytuowana w kamienicy na wysokim parterze: Składającą się z: - Kuchni, - 2 pokoi,...

  • Mieszkanie Świnoujście, Monte Cassino
    1 / 13
    Mieszkanie Świnoujście, Monte Cassino

    Świnoujście

    • 613 283 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 263 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalny i bardzo dobrze zaprojektowany apartament o powierzchni 43,90 m², zlokalizowany na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Monte Cassino 7 w Świnoujście....

  • Mieszkanie Szczecin Śródmieście
    1 / 11
    Mieszkanie Szczecin Śródmieście

    Szczecin

    • 749 900 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 10 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne, dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i dużą piwnicą - Szczecin, ul. Langiewicza Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzc...

  • Mieszkanie Kielce Słoneczne Wzgórze, Florentyny Malskiej
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce Słoneczne Wzgórze, Florentyny Malskiej

    Kielce

    • 429 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,7 m2 zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Malskiej (os. Słoneczne Wzgórze). Mieszkanie składa się z 3 nieza...

  • Kielce Paderewskiego mieszkanie 42,6 Inwestycja
    1 / 12
    Kielce Paderewskiego mieszkanie 42,6 Inwestycja

    Kielce

    • 319 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Idealne pod inwestycję! Biuro Nieruchomości CKDOM prezentuje atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42,6 m², położone przy ul. Paderewskiego w ścisłym centrum Kielce. Lokalizacja, któ...

  • Mieszkanie 4 pokoje Ogrody Ostrowiec Św balkon
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokoje Ogrody Ostrowiec Św balkon

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 450 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie 4 pokoje Ogrody Ostrowiec Świętokrzyski duży balkon Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe 68,92 m² w Ostrowcu Świętokrzyskim, położone przy ul. O...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Bródno, Bolesławicka
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Bródno, Bolesławicka

    Warszawa

    • 670 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m², położone przy ul. Bolesławickiej na warszawskim Bródnie. Lokal znajduje się na 5. piętrze w budynku z 1974 roku. W 2024 ro...

  • Mieszkanie Katowice Dolina Trzech Stawów, Szybowcowa
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Dolina Trzech Stawów, Szybowcowa

    Katowice

    • 1 190 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 13 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiam ofertę sprzedaży Apartamentu w Katowicach - Dolina Trzech Stawów - FRANCUSKA PARK ul. Szybowcowa. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim i składa się z: - Duży pr...

  • Mieszkanie Legnica, Rynek
    1 / 15
    Mieszkanie Legnica, Rynek

    Legnica

    • 359 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    *** NOWA CENA *** *** 359.000 PLN *** Szukasz mieszkania, które łączy prestiżową lokalizację z domowym ciepłem i funkcjonalnością? Biuro ND Nieruchomości z przyjemnością prezentu...