• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 544)
  • Mieszkanie Warszawa Włochy ul. Zapustna

    Warszawa » Włochy » ul. Zapustna

    • 899 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 14 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 4 piętrowego bloku z 2002 roku- przy Zapustnej 36 o łącznej powierzchni 63,79 mkw. w bli...

  • Żeglarska, 2 pokoje, winda, przy jeziorze Niegocin
    1 / 16
    Żeglarska, 2 pokoje, winda, przy jeziorze Niegocin

    Giżycko

    • 517 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne i komfortowo rozplanowane: - przestronny salon z aneksem kuchennym – jasny, gustownie urządzony, z wyjściem na balkon - ustawna sypialnia z sza...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 9
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 330 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dwupokojowe mieszkanie w bliskich okolicach Centrum. Przy budynku znajduje się zadbany ogród - do wspólnego użytkowania przez mieszkańców. Na powierzchnię mieszkania ok. 56 m2 sk...

  • Mieszkanie Wrocław, Świstackiego
    1 / 15
    Mieszkanie Wrocław, Świstackiego

    Wrocław

    • 599 900 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 13 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego, dwupoziomowego z balkonem francuskim i dwoma łazienkami! Zapraszam na prezentację: Aleksandra Anyszko +4...

  • Mieszkanie Żarów Żarów, Żarów
    1 / 8
    Mieszkanie Żarów Żarów, Żarów

    Żarów

    • 639 424 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 991 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferta bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż mieszkania w nowo powstającym budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w spokojnej części Żarowa. Inwestycja oferuje lokale o zróżnico...

  • Mieszkanie Żarów
    1 / 13
    Mieszkanie Żarów

    Żarów

    • 600 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 4 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA Przestronne czteropokojowe mieszkanie z garażem oraz wspólnym ogrodem w k. centrum w Żarowie. CENA DO NEGOCJACJI! Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Na powierzchnie...

  • Apartament w Kościelisku
    1 / 15
    Apartament w Kościelisku

    Kościelisko

    • 1 450 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 22 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LUKSUSOWY APARTAMENT WIDOK NA TATRY GOTOWY PRODUKT INWESTYCYJNY Kościelisko, ul. Karpielówka 54 Powierzchnia: 64,5 m² Taras: 17,08 m² Rynek wtórny | Apartament inwestycyjny / mies...

  • Mieszkanie Żarów Żarów, Żarów
    1 / 8
    Mieszkanie Żarów Żarów, Żarów

    Żarów

    • 546 134 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Gotowe apartamenty !
    1 / 9
    Gotowe apartamenty !

    Rzeszów

    • 979 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 9 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament dwupoziomowy 106,05 m2 m² z tarasami i garażem | Rzeszów - Budziwój Opis inwestycji Budziwój Legionistów to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, łącząca elegancki desig...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 284 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle Młodych! Mile widziana zamiana na mieszkanie na parterze! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój dzienny z balkonem, dwa osobne po...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska, okolice Centrum
    1 / 10
    Mieszkanie Jaworzyna Śląska, okolice Centrum

    Jaworzyna Śląska

    • 589 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie na wysokim parterze w Jaworzynie Śląskiej z miejscem parkingowym na terenie posesji! Na powierzchnię mieszkania ok. 105 m2 obecnie składa się przestronna ku...

  • MIESZKANIE Z OGRODEM ORAZ PEŁNYM WYPOSAŻENIEM !!!
    1 / 16
    MIESZKANIE Z OGRODEM ORAZ PEŁNYM WYPOSAŻENIEM !!!

    Rzeszów

    • 565 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Miłej 14B. Nieruchomość o powie...

  • Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Śródmieście, Niemcewicza Juliana Ursyna
    Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Śródmieście, Niemcewicza Juliana...

    Wrocław

    • 569 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w kamienicy na Nadodrzu. W mieszkaniu obecnie trwają prace remontowe pod okiem architekta. W cenie 560 tys. oferowany...

  • Perła Centrum – komfort w sercu miasta
    1 / 11
    Perła Centrum – komfort w sercu miasta

    Stargard Szczeciński

    • 270 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Perła Centrum – Twój prestiżowy adres w sercu Stargardu Nowoczesne osiedle premium przy ul. Towarowej łączy wygodę życia w centrum z prywatnością i spokojem. To idealna propozycja...

  • Mieszkanie Żarów Żarów, Żarów
    1 / 8
    Mieszkanie Żarów Żarów, Żarów

    Żarów

    • 406 579 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Sprzedam Mieszkanie Centrum Darłowa 67m/2
    1 / 16
    Sprzedam Mieszkanie Centrum Darłowa 67m/2

    Darłowo

    • 430 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    4 pokoje | 66,960 m² | 1 piętro | Ścisłe centrum Darłowa | Bez pośredników Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,960 m/2, położone na 1 piętrze w kamienicy...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 12
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 720 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 5 497 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w sercu Świdnicy ul. Pułaskiego, przy Rynku Oferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 131 m, położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy bez czyns...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 15
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 790 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 476 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronny czteropokojowy apartament znajdujący się w Centrum Świdnicy! Apartament o powierzchni ok. 123 m2, na którą składa się osobna przestronna kuchnia z...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska
    1 / 8
    Mieszkanie Jaworzyna Śląska

    Jaworzyna Śląska

    • 200 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie w Jaworzynie Śląskiej! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie przeszło kapit...

  • Prywatnie - 3 Pokoje do remontu - Złotego Wieku 53
    1 / 8
    Prywatnie - 3 Pokoje do remontu - Złotego Wieku 53

    Kraków

    • 544 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie do remontu na os. Złotego Wieku 53 Trzy niezależne pokoje, osobna kuchnia, łazienka, przedpokój – w sumie 47,7 m2 mieszkanie. Do tego piwnica – 1,6 m2. Całość...