• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 547)
  • 3 pokoje | 64 m² | DUŻY TARAS 14 m² | 2 OSTATNIE PIĘTRO | GA
    1 / 14
    3 pokoje | 64 m² | DUŻY TARAS 14 m² | 2 OSTATNIE PIĘTRO | GA

    Poznań

    • 1 080 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 16 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 pokoje | 64 m² | DUŻY TARAS 14 m² | 2 OSTATNIE PIĘTRO | GARAŻ | Silva Eco Ville | Poznań Starołęka I BEZ POŚREDNIKÓW Komfortowe mieszkanie położone na kameralnym zamkniętym, str...

  • Przestronne 2-pokojowe z ogródkiem, szopą i garaże
    1 / 10
    Przestronne 2-pokojowe z ogródkiem, szopą i garaże

    Krzeszów

    • 139 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratowych, położone w spokojnej miejscowości Krzeszów, w powiecie kamiennogórskim. To idealna propozycja dla...

  • Adres z charakterem, wnętrze z potencjałem!
    1 / 16
    Adres z charakterem, wnętrze z potencjałem!

    Łódź

    • 497 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 6 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Poszukujesz przestronnego mieszkania w centrum miasta? Chcesz wprowadzić się do gotowego wnętrza? Jestem pewien, że ta oferta Cię zainteresuje!!! Lokal o powierzchni 77,66 m2 mieś...

  • Mieszkanie Włodzisław Włodzisław
    1 / 6
    Mieszkanie Włodzisław Włodzisław

    Wodzisław

    • 199 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS Biuro nieruchomości Twoje M Prezentuje 2 pokojowe mieszkanie w miejscowosci Lubcza Idealne jako inwestycja i do zamieszkania w spokojnej zielnej okolic...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Nawrot
    1 / 13
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, Nawrot

    Łódź

    • 719 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Opiekun oferty: Rafał Araminowicz tel. [tel] Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się ścisłym centrum Łodzi, kilka kroków od pieszej części ulicy Piotrkowskiej ( deptaka)...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany, Jasielska
    1 / 10
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany, Jasielska

    Poznań

    • 448 585 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 461 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dlaczego JASIELSKA to Twój najlepszy ruch. Portfel Ci podziękuje: 0% PCC i 0% Prowizji! Kupując u nas, oszczędzasz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na starcie. Brak podatku PCC...

  • Mieszkanie Białogard, Zamoyskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Białogard, Zamoyskiego

    Białogard

    • 289 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie (58,10 m2) o dogodnym układzie, położone na 2. piętrze w bloku. Mieszkanie jest bardzo słoneczne i cie...

  • Mieszkanie Opole Armii Krajowej, Jana Bytnara Rudego
    1 / 10
    Mieszkanie Opole Armii Krajowej, Jana Bytnara Rudego

    Opole

    • 425 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Polecam do mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane w jednym z wieżowców przy ul.Bytnara Rudego (centrum starego ZWM) z dużym balkonem typu loggia z widokiem na miasto Opole...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 7
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 433 160 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 845 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,20 m², położone na nowym, starannie zaprojektowanym osiedlu Ostoja Przylesie w Lesznie - miejscu, które łączy nowoczesną architek...

  • Okolice Ulicy Czarnieckiego
    1 / 8
    Okolice Ulicy Czarnieckiego

    Wrocław

    • 579 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, klimatyzowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m², położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Wrocławia - zaledwie 10–15 minut spacerem...

  • Stylowy apartament Szklarska Poręba!
    1 / 15
    Stylowy apartament Szklarska Poręba!

    Szklarska Poręba

    • 629 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wygoda, komfort oraz bezpieczeństwo to atuty tej oferty. Apartament w Szklarskiej Porębie zlokalizowany są przy ulicy Szosa Czeska. Jest to malowniczo położone miasto na pograniczu...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany, Jasielska
    1 / 11
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany, Jasielska

    Poznań

    • 445 557 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 377 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Busko -zdrój Busko -zdrój
    1 / 5
    Mieszkanie Busko -zdrój Busko -zdrój

    Busko-Zdrój

    • 430 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Mieszkanie 2 pokojowe w Busko - Zdrój Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem wysoki standard...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Fordon
    1 / 6
    Mieszkanie Bydgoszcz Fordon

    Bydgoszcz

    • 450 604 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 014 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Nowa inwestycja mieszkaniowa w Fordonie - nowoczesne mieszkania w doskonałej lokalizacji. Wybierz komfort i nowoczesność w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Byd...

  • Okolice Ulicy Ferdynanda Magellana
    1 / 10
    Okolice Ulicy Ferdynanda Magellana

    Wrocław

    • 849 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dzień dobry, Sprzedam mieszkanie na osiedlu Olimpia Port. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Salon z aneksem oraz zabudową meblową oraz instalacjami zrobionymi tak, że do wydz...

  • Mieszkanie Świdnica, Centrum
    1 / 7
    Mieszkanie Świdnica, Centrum

    Świdnica

    • 115 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 2 614 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Udział w mieszkaniu - zakup tylko za gotówkę, idealne dla Inwestora! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia oraz osobny pokój - dodatkową powierzchnię stanowi wspólny...

  • 2pok, 48met, ok. Radosnej ROZKŁAD/PIWNICA/PARKING (Wrocław)
    1 / 16
    2pok, 48met, ok. Radosnej ROZKŁAD/PIWNICA/PARKING (Wrocław)

    Wrocław

    • 539 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    TYLKO W HOME EXPERT SUPER OFERTA! NOWA CENA!!! Ciche mieszkanie 2-pokojowe w zadbanym niskim bloku z ogrzewaniem miejskim na bliższych Krzykach - okolice ul. Radosnej. Blok zadbany...

  • Mieszkanie Zabrze, Prof. Tadeusza Banachiewicza
    1 / 7
    Mieszkanie Zabrze, Prof. Tadeusza Banachiewicza

    Zabrze

    • 239 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

     3 POKOJE Z WIDOKIEM NA PRZYSZŁOŚĆ - OS. KOPERNIKA, ZABRZE Szukasz nieruchomości, która jest „maszynką do zarabiania”? A może marzysz o pierwszym własnym kącie, gdzie każdy metr kw...

  • 3 pokoje z balkonem – Centrum Opola
    1 / 10
    3 pokoje z balkonem – Centrum Opola

    Opole

    • 459 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania trzypokojowego o powierzchni 46,11 m², położone w ścisłym Centrum Opola, zaledwie 140 metrów od Gal...

  • Nowoczesne 2 pokoje przy parku Kaczmarka Chęcińska
    1 / 13
    Nowoczesne 2 pokoje przy parku Kaczmarka Chęcińska

    Kielce

    • 439 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Nowoczesne 2 pokoje z balkonem przy parku | ul. Biskupa Kaczmarka -Chęcińska gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni...