• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 547)
  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 490 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 14 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż Apartament 1 pokojowy z aneksem kuchennym o powierzchni 33,57 m2 , Jest zlokalizowany w czterogwiazdkowym hotelu DIVA SPA, w Kołobrzegu. Lokal jest kompletnie umeblowan...

  • Mieszkanie Żarów Żarów, Żarów
    1 / 3
    Mieszkanie Żarów Żarów, Żarów

    Żarów

    • 553 660 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż mieszkania w nowo powstającym budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w spokojnej części Żarowa. Inwestycja oferuje lokale o zróżnico...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Koniecpolskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Koniecpolskiego

    Kołobrzeg

    • 520 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe, z balkonem i piwnicą o powierzchni 52,32 m2 , położone na parterze budynku bez windy Budynek IV kondygnacyjny, rok budowy lata 90-te , położon...

  • Sprzedam mieszkanie 43m2 w Oświęcimiu
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie 43m2 w Oświęcimiu

    Oświęcim

    • 310 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 43m2 do zamieszkania od zaraz.Bez pośredników.

  • Mieszkanie Kołobrzeg Mazowiecka Park, Małopolska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Mazowiecka Park, Małopolska

    Kołobrzeg

    • 845 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta sprzedaży słonecznego mieszkania w Kołobrzegu na strzeżonym i bezpiecznym osiedlu. Mieszkanie jest sprzedawane bez większości mebli. Lokalizacja: prestiżowe osiedle "Mazowi...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia

    Kołobrzeg

    • 195 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kołobrzeg na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe z możliwością rozbudowy o przylegający strych lub dobudowanie 2 dodatkowych pokoi ze skosami. Lokal mieszkalny jest do remontu, posiada...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Klonowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Klonowa

    Kołobrzeg

    • 1 100 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 19 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do morza tylko 500 m2. Kołobrzeg osiedla Polanki na sprzedaż apartament 2 pok. o pow. 57 m2, położony na 1 kondygnacji z balkonem wraz z przynależną komórką oraz dużym garażem o po...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Wylotowa
    1 / 9
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Wylotowa

    Kołobrzeg

    • 799 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Kołobrzeg bezpieczne i ogrodzone osiedla Jantar na ul. Wylotowej ok. 700 m od morza. Na sprzedaż atrakcyjne 3 pok. mieszkanie o pow. 56,45 m2 z balkonem i ogródkiem o pow. 88,29...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Zapleczna
    1 / 10
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Zapleczna

    Kołobrzeg

    • 730 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 775 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62,80 m2 znajdujące się w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w budynku bez...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki
    1 / 9
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 385 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 17 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy apartament o pow. 22,41 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza. Apartament, zarządzany jest przez czterogwiazdkowy...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Towarowa
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Towarowa

    Kołobrzeg

    • 570 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 19 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjny apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Kołobrzegu tylko 80 m od kanału portowego i ok.200 m do MORZA - przy ul. TOWAROWEJ. Przedmiotem...

  • Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg Osiedle Bałtyk, Piaskowa
    1 / 15
    Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg Osiedle Bałtyk, Piaskowa

    Grzybowo

    • 485 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do rozsądnej negocjacji ! Atrakcyjne mieszkanie apartamentowo- wczasowe, 1- pokojowe o pow. użytkowej 37,06 m2, położone na parterze budynku 3 kondygnacyjnego Atrakcyjna lokaliz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kołłątaja
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kołłątaja

    Kołobrzeg

    • 729 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 21 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Atrakcyjny apartament ok. 500 m od morza w nowo wybudowanej inwestycji PERŁOWA PRZYSTAŃ z 2024 roku. Gotowy produkt inwestycyjny z możliwością odliczenia podatku VAT w wysokości 13...

  • Zbylitowska Góra, Mieszkanie z ogródkiem, Gotowe
    1 / 10
    Zbylitowska Góra, Mieszkanie z ogródkiem, Gotowe

    Zbylitowska Góra

    • 594 720 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem na sprzedaż – Zbylitowska Góra | Stan – gotowe do zamieszkania, częściowo umeblowane Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie gotowe do w...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Towarowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Towarowa

    Kołobrzeg

    • 699 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Kołobrzegu tylko 100 m od kanału portowego i ok.200 m do MORZA - przy ul. TOWAROWEJ. Przedmiotem sprzedażn...

  • sprzedam mieszkanie 65,1 m w Ostrołęce
    1 / 8
    sprzedam mieszkanie 65,1 m w Ostrołęce

    Ostrołęka

    • 651 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 016 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam 3 pok. mieszkanie 65,1m , wysoki parter, przy ul. Sikorskiego 18. 1 Właściciel, KW, odrębna własność, bez zadlużeń. Lokalizacja idealna do zamieszkania dla osób chcących z...

  • Mieszkanie Częstochowa Centrum
    1 / 7
    Mieszkanie Częstochowa Centrum

    Częstochowa

    • 289 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie M4 - Częstochowa, ul. Kościuszki - centrum miasta Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie typu M4 o powierzchni 47,5 m², zlokalizowane w ścisłym cent...

  • Mieszkanie wysoki standard, gotowe LSM Pana Balcera
    1 / 16
    Mieszkanie wysoki standard, gotowe LSM Pana Balcera

    Lublin

    • 499 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Mam na sprzedaż bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie 32 m² – po kapitalnym remoncie! ul. Pana Balcera, 8 piętro, Lublin Cena: 499 000 zł Mieszkanie położone na wysokim 8. piętrz...

  • NAJTANIEJ nowe mieszkania - ostatnie dostępne -PAWŁOWICE
    1 / 13
    NAJTANIEJ nowe mieszkania - ostatnie dostępne -PAWŁOWICE

    Pawłowice

    • 247 457 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Pawłowice - (11km od Leszna) 18 NOWYCH lokali mieszkalnych --- pozostało 5 DOSTĘPNYCH >> CENA : 5.300 zł brutto / 1m2 oraz 5.800zł brutto / 1m2+ piwnice, ogródki, miejsca parkingow...

  • Nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie 65 m2 w Iławie
    1 / 16
    Nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie 65 m2 w Iławie

    Iława

    • 535 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem oferty jest przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie położone na trzecim, ostatnim, piętrze bloku przy ul. Zielonej 76 w Iławie. Budynek usytuowany jest z dala od r...