• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 544)
  • Mieszkanie Kołobrzeg Śródmieście, Jedności Narodowej
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Śródmieście, Jedności Narodowej

    Kołobrzeg

    • 630 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Kołobrzeg ul. Jedności Narodowej na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66,47 m2 Mieszkanie położone jest na I piętrze w budynku IV piętrowym bez windy. Budynek został wzniesion...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 430 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy apartament o pow. 30,43 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza. Apartament, położony w czterogwiazdkowym hotelu DI...

  • Mieszkanie Żarów
    1 / 7
    Mieszkanie Żarów

    Żarów

    • 299 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przestronne dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Żarowie! Mieszkanie idealne dla osób ceniących sobie komfort i wygodę. Na powierzchnię mieszkania składa się salon z a...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Zapleczna
    1 / 13
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Zapleczna

    Kołobrzeg

    • 400 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane 2 pokojowe mieszkanie o pow. 32,56 m2 znajdujące się w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej. Mieszkanie usytuowane jest parterze w budynku bez wind...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Sułkowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Sułkowskiego

    Kołobrzeg

    • 950 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 23 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż klimatyzowany apartament o pow. 40,04 m2 znajdujący się na II piętrze w kompleksie hotelowym DIUNE HOTEL 5***** zlokalizowanym ok. 50 m od szerokiej plaży i parku nadm...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Śródmieście, Pomorska
    1 / 7
    Mieszkanie Kołobrzeg Śródmieście, Pomorska

    Kołobrzeg

    • 119 500 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 10 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lub wynajem lokal niemieszkalny w Kołobrzegu przy ul. Pomorskiej 2 oddalony ok. 800 m od morza. Lokalizacja: Śródmieście miasta, w sąsiedztwie punktów usługowych, hand...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Śródmieście, Mazowiecka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Śródmieście, Mazowiecka

    Kołobrzeg

    • 499 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Kołobrzeg ul. Mazowiecka , na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54 m2 , położone na II piętrze w III piętrowym budynku z cegły z lat 70-tych. Budynek - elewacja i klatk...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Towarowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Towarowa

    Kołobrzeg

    • 520 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 17 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjny apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Kołobrzegu tylko 80 m od kanału portowego i ok.200 m do MORZA - przy ul. TOWAROWEJ. Przedmiotem...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Kupiecka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Kupiecka

    Kołobrzeg

    • 630 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52,41 m2, z dużym balkonem położone na VI piętrze w budynku z windą z 2001 r Mieszkanie bardzo jasne doświetlone z dużymi panoramicznymi o...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Cicha
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Cicha

    Kołobrzeg

    • 730 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 16 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam na sprzedaż lokal mieszkalny 2 pokojowy o pow. 44m2 w Porcie Kołobrzeskim ulica Cicha ATRAKCYJNA LOKALIZACJA : 100 m od MORZA i pięknej szerokiej plaży, w sąsiedztwie par...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Podczele
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Podczele

    Kołobrzeg

    • 611 100 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kołobrzeg ul. Tarnopolska na sprzedaż na I piętrze mieszkanie 2 pokojowe o pow. 43,65 m2. Nowo wybudowane mieszkanie od dewelopera z pozwoleniem na użytkowanie budynku. W budynku...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska

    Kołobrzeg

    • 1 027 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 26 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Apartament w strefie uzdrowiskowej 150 m od morza Przedstawiamy komfortowy apartament w nowo powstałej inwestycji WHITEblue, w uzdrowiskowej części miasta, w samym środku kołobrz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Plażowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Plażowa

    Kołobrzeg

    • 718 803 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 21 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Kołobrzeg ul. Plażowa budynek SUN & SNOW do plaży ok. 500 m Obiekt położony w nadmorskiej, spokojnej części Kołobrzegu w dzielnicy zachodniej. Pierwsza linia zabudowy od morza....

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska

    Kołobrzeg

    • 1 199 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 26 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    DO NEGOCJACJI !!! ATRAKCYJNY, DOCHODOWY, Z WIDOKIEM NA MORZE apartament 2-pokojowy o pow. 45,55 m2 z balkonem w pełni umeblowany i wyposażony, położony na VI piętrze w czterogwiaz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Budowlana
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Budowlana

    Kołobrzeg

    • 399 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Świetnie zlokalizowane, w samym centrum Kołobrzegu mieszkanie 2- pokojowe o pow. 39,30 m2 położone na drugim piętrze budynku 3 piętrowym bez windy. Budynek stara kamienica, odnowio...

  • Sprzedam mieszkanie

    Siedlce

    • 319 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 37.5m2, znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1985r. Mieszkanie jest własnościowe zarządzane przez wspólnotę mieszkaniową....

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Stanisława Leszczyńskiego

    Przemyśl » ul. Stanisława Leszczyńskiego

    • 385 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pok. komfortowe mieszkanie 54m, ul. Leszczyńskiego, Przemyśl Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 54 m. Nieruchomość usytuowana jest na...

  • Mieszkanie Nehrybka

    Nehrybka

    • 219 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie bezczynszowe 60 m z tarasem i ogródkiem, Nehrybka, gm. Przemyśl Zapraszam do zapoznania się z ofertą bezczynszowego mieszkania, o łącznej powierzchni użytkowej 60 m...

  • Mieszkanie Przemyśl rynek pierwotny ul. Żołnierzy 1 Armii Wojska...

    Przemyśl » al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

    • 699 313 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 8 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Nowe 3-pok.mieszkanie 83,75m na zielonym osiedlu, Przemyśl Materiały i wykończenie: Budynki zostały wykonane w wysokim standardzie, z wykorzystaniem materiałów najwyższej j...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. pl. Rynek

    Przemyśl » rynek Rynek

    • 690 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie w Rynku, Przemyśl 3-pokojowe mieszkanie ma 98m i znajduje się na 1 piętrze kamienicy w samym centrum Przemyśla. Ekspozycją okien - n...