• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 547)
  • Żory - mieszkanie typu M-6 na osiedlu Pawlikowskiego.
    1 / 16
    Żory - mieszkanie typu M-6 na osiedlu Pawlikowskiego.

    Żory

    • 350 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Przedstawiamy Państwu mieszkanie, zlokalizowane na V-tym piętrze w wysokim bloku na osiedlu Pawlikowskiego w Żorach. Składa się ono z 3 pokojów, salonu połączonego z kuchnią, łazie...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Zwierzyniec, Emaus
    1 / 6
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Zwierzyniec, Emaus

    Kraków

    • 2 173 827 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 24 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesna inwestycja na krakowskim Zwierzyńcu obejmująca 8 dwupoziomowych apartamentów, łącząca funkcjonalne rozwiązania ze spokojnym otoczeniem oraz dogodnym dostępem do centrum...

  • Mieszkanie na sprzedaż nad Jeziorakiem
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż nad Jeziorakiem

    Iława

    • 880 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 19 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Luksusowy Apartament nad samym Brzegiem Jezioraka – Iława Marzysz o porannej kawie z widokiem na taflę jeziora? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość, która łączy bezkompromisowy s...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, Żabia
    1 / 6
    Mieszkanie Białystok Centrum, Żabia

    Białystok

    • 539 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam państwu n...

  • Mieszkanie Stegna, Brzozowa
    1 / 7
    Mieszkanie Stegna, Brzozowa

    Stegna

    • 917 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 26 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy wyjątkowy nadmorski apartament w segmencie premium zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu w Stegnie.   Powierzchnia apartamentu to: 35,33 + taras 11,46. Do aparta...

  • Sprzedam kawalerkę
    1 / 5
    Sprzedam kawalerkę

    Kalisz

    • 210 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam kawalerkę 32,5 m w tym dodatkowe pomieszczenie na garderobę lub gabinet na 4 piętrze do mieszkania przynależna piwnica i wspólna wózkownia .

  • Mieszkanie 1 pokój , 38,42m2, parter , kamienica
    1 / 5
    Mieszkanie 1 pokój , 38,42m2, parter , kamienica

    Bydgoszcz

    • 268 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Inwestycyjnie | Mieszkanie jednopokojowe z oddzielną kuchnią | 38,42 m² | Blisko ul. Gdańskiej Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe z oddzielną kuchnią, położone na parterze w oci...

  • Mieszkanie 40 m² Wyścigowa 42 Radom PCC 0%
    1 / 8
    Mieszkanie 40 m² Wyścigowa 42 Radom PCC 0%

    Radom

    • 355 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 39,91 m² – Wyścigowa 42, Radom Kupujący zwolniony z podatku PCC (0%) Oferujemy nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,91 m² w inwestycji Wyścigowa 42 w...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 13
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 494 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Górczyn. To bardzo dobrze skomunikowana część miasta, oferująca pełną infrastrukturę handlowo - usług...

  • Mieszkanie Katowice Kokociniec, Ligocka
    1 / 6
    Mieszkanie Katowice Kokociniec, Ligocka

    Katowice

    • 502 471 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PROMOCJA: Oszczędź 55 831 zł! Mieszkanie dla rodziny na Stacji Ligockiej. 3 pokoje 45,8m2 przedpokój - 7,4m2 łazienka - 3,7m2 salon + kuchnia 16,5m2 pokój - 10m2 pokój- 7,9m2...

  • Sprzedam mieszkanie 35,9 m² – 2 pokoje, balkon, 10 piętro
    1 / 11
    Sprzedam mieszkanie 35,9 m² – 2 pokoje, balkon, 10 piętro

    Lubin

    • 250 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,9 m² położone na 10. piętrze w bloku z windą przy ul. Modrzewiowej na os. Polnym. Układ mieszkania: • 2 pokoje (z mniejszego wyjście na...

  • Królewiecka / M4 na  osiedlu zamkniętym
    1 / 16
    Królewiecka / M4 na osiedlu zamkniętym

    Włocławek

    • 275 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 42,8 m² ( 50 m² powierzchni liczonej po podłodze) – Śródmieście | 275 000 zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego i funkc...

  • Apartament na parterze 57,88 m2 z ogrodem.
    1 / 6
    Apartament na parterze 57,88 m2 z ogrodem.

    Tarnowiec

    • 620 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. DO ZAMIESZKANIA. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni...

  • 2pok, 53met, okolice Jutrzenki 2 OGRODY/MP/2020 (Wrocław)
    1 / 16
    2pok, 53met, okolice Jutrzenki 2 OGRODY/MP/2020 (Wrocław)

    Wrocław

    • 830 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 15 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami – 53,34 m² + 71,74 m² ogrodu | Parter | Zielona, cicha okolica Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie o pow...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Zwierzyniec, Emaus
    1 / 6
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Zwierzyniec, Emaus

    Kraków

    • 2 127 948 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 24 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Łódź Śródmieście, Kościuszki
    1 / 15
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, Kościuszki

    Łódź

    • 679 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 659 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, 120,1 m2, 7 pokoi (z możliwością przearanżowania). Mieszkanie nie wymaga praktycznie żadnych nakładów finansowych pod wynajem dla 7 osób. Opiek...

  • Mieszkanie Niemcza, Rynek
    1 / 9
    Mieszkanie Niemcza, Rynek

    Niemcza

    • 250 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 5 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    AMG Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,90 m2 usytuowane na parterze kamienicy w centrum Niemczy. Mieszkanie znajduje się w dobrej lokalizacji centrum Nie...

  • Mieszkanie Ustrzyki Dolne, Słoneczna
    1 / 10
    Mieszkanie Ustrzyki Dolne, Słoneczna

    Ustrzyki Dolne

    • 347 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy niezwykłe, 3-pokojowe mieszkanie położone w Ustrzykach Dolnych, w sercu Bieszczadów. Lokal 47 m2 znajduje się na 1. piętrze zadbanego bloku z dostępem do park...

  • Mieszkanie Warszawa Rembertów, Republikańska
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Rembertów, Republikańska

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m, zlokalizowane na 2. piętrze 5-kondygnacyjnego budynku z połowy lat 90. w warszawskim Rembertowie. Lokal stanow...

  • Dwupoziomowe 5 pokoi z tarasem – Ząbki
    1 / 16
    Dwupoziomowe 5 pokoi z tarasem – Ząbki

    Ząbki

    • 890 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 8 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do obejrzenia spaceru wirtualnego. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie, znajdujące się w niskim bloku oddanym do użytku w 2011 roku, brak windy. Budynek zlokalizowany je...