• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 548)
  • Mieszkanie, 72,20 m², Zielona Góra

    Zielona Góra

    • 330 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Bogdana Kasprowicza osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zamieszkałej w Zielonej Górze oferuje do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lok...

  • 1 / 4
    Lokal mieszkalny - Knurów

    Knurów

    • 33 585 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Agnieszki Sucheckiej osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt GL1G...

  • Sprzedaż mieszkania 2 pok. Opole.ZWM.

    Opole

    • 419 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Sprzedaż, funkcjonalnego, rozkładowego mieszkania dwu pokojowego, położonego w Opolu, dzielnica Armii Krajowej/ZWM/. Mieszkanie przeszło gruntowną modernizację, zyskując nowy, fun...

  • Mieszkanie Jantar ul. Rybacka

    Jantar » ul. Rybacka

    • 936 528 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 18 011 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Apartament 800 m od morza | duży taras 24 m² | Jantar | idealny do zamieszkania lub pod inwestycjęNa sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 52,32 m² z dużym taras...

  • Mieszkanie Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 719 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 19 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    | 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Wola | przy metrze Księcia Janusza Na sprzedaż starannie wykończone mieszkanie położone na warszawskiej Woli, w lokalizac...

  • Mieszkanie Dzierżążno ul. Szpitalna

    Dzierżążno » ul. Szpitalna

    • 529 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.61 m2, położone na 2 piętrze w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Dzierżążno, w powiecie Kartuzy. Loka...

  • Mieszkanie Dzierżążno ul. Szpitalna

    Dzierżążno » ul. Szpitalna

    • 466 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 315 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 34,98 m2, położona na 1 piętrze w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Dzierżążno, w powiecie Kartuzy. Lokal cechuje si...

  • Mieszkanie Dzierżążno ul. Szpitalna

    Dzierżążno » ul. Szpitalna

    • 476 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Prezentujemy Państwu atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 34,98 m2, położona na parterze w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Dzierżążno, w powiecie Kartuzy. Lokal cechuje się...

  • Mieszkanie Sopot Dolny ul.

    Sopot » Dolny Sopot

    • 1 300 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 18 310 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Doskonała nieruchomość inwestycyjna z możliwością na 2 niezależne apartamenty lub 3 mikroapartamenty!Świetny układ - blisko plaży - możliwość dodatkowo możliwość adaptacji strychu...

  • 4 pokoje do remontu. Os Krakowiaków

    Kraków » Nowa Huta » ul. Osiedle

    • 920 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 11 220 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 86,36 m², położone na ostatnim piętrze (3/3) kameralnego, zadbanego budynku z 1955 roku, w zielonej i doskonale skomuni...

  • Mieszkanie Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 820 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Wola | przy metrze Księcia Janusza Na sprzedaż starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 50 m², położone w dobrz...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Nieborowska

    Gdańsk » Chełm » ul. Nieborowska

    • 1 200 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 15 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    MIESZKANIE:Całkowicie przearanżowane - idealne dla 2 osób - z dużymi możliwościami. Obecnie 2 pokoje z dużą garderobą . PIERWOTNIE mieszkanie 4 pokojowe co można niewielkim kosztem...

  • Mieszkanie Tczew ul. Christiana Andersena

    Tczew » ul. Andersena

    • 470 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Doskonała przestrzeń dla rodziny, osób starszych, pary bądź singla!2 pokoje z oddzielną kuchnią na OSIEDLU BAJKOWYMMIESZKANIE: Na sprzedaż ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkani...

  • Mieszkanie Dzierżążno ul. Szpitalna

    Dzierżążno » ul. Szpitalna

    • 629 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu atrakcyjne 2-pokojowe środkowe mieszkanie o powierzchni 50.51 m2, położone na 1 piętrze w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Dzierżążno, w powiecie Kart...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Miła

    Warszawa » Śródmieście » ul. Miła

    • 2 399 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 34 m2 usytuowane na ósmym piętrze w bloku mieszkalnym z 1969 roku. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Muranowie, w...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Wójta Radtkego

    Gdynia » Śródmieście » ul. Wójta Radtkego

    • 789 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 13 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    KLIMATYCZNE MIESZKANIE W CENTRUM GDYNILOKALIZACJANieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji- w centrum Gdyni, w związku z czym z łatwością można dojść w zaledwie 3 minuty...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Gen. Stefana Grota-Roweckiego

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Grota-Roweckiego

    • 1 499 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 10 198 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWE, DWUPOZIOMOWE, ELEGANCKIE MIESZKANIE W CENTRUM GDAŃSKAWyjątkowa propozycja dla osób, które szukają komfortu, przestrzeni i ponadczasowej elegancji o funkcjona...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Jacka Malczewskiego

    Gdańsk » Siedlce » ul. Malczewskiego

    • 1 499 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 10 198 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Prof. Stefana Myczkowskiego

    Gdańsk » ul. Myczkowskiego

    • 899 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 12 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS! Stylowe, 4-pokojowe, słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73,2 m2 na gdańskiej Morenie.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Morena. Je...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 645 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 18 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2, położone przy ulicy Górczewskiej, w dzielnicy bliska Wola. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w zrewitalizowanej kamienicy z 1938 r...