• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 548)
  • Rąbin | 2 pokoje, garderoba | 53,85 m² w bloku z 2009 roku
    1 / 11
    Rąbin | 2 pokoje, garderoba | 53,85 m² w bloku z 2009 roku

    Inowrocław

    • 345 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wyobraź sobie miejsce, do którego wracasz po pracy i po prostu czujesz, że jesteś u siebie. Przestrzeń, w której wszystko jest na swoim miejscu – wygodny salon, funkcjonalna kuchni...

  • Kawalerka w samym centrum Łodzi
    1 / 10
    Kawalerka w samym centrum Łodzi

    Łódź

    • 276 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 26.55 m2 na pierwszym piętrze w budynku położonym w centrum Łodzi (ul. Żeromskiego). Ogrodzone podwórko. Okno mieszkania wychodzi na dziedziniec, dlatego w...

  • Okolice Ulicy Kruszwickiej
    1 / 8
    Okolice Ulicy Kruszwickiej

    Wrocław

    • 692 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie z umową najmu do lutego 2027 roku. Mieszkanie wykonane w nowoczesnym stylu, w najmodniejszej panelowej jodełce i modnymi drzwiami. Now...

  • ✅Sprawdź >>> Ładne, ustawne 3 pokoje ✅
    1 / 16
    ✅Sprawdź >>> Ładne, ustawne 3 pokoje ✅

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 11 172 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia - 76,6 m2 - kameralne, zielone osiedle przy ul. Kamińskiego. Istnieje możliwość wydzielenia czwartego pokoju z obecnej kuchni. Polecam pr...

  • Imponująca przestrzeń apartamentu ul. Zdrojowa.
    1 / 15
    Imponująca przestrzeń apartamentu ul. Zdrojowa.

    Świnoujście

    • 1 199 900 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 20 338 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Apartament marzeń przy ul. Zdrojowej w Świnoujściu. Wyobraź sobie poranek z kawą na słonecznym balkonie i spacer po najszerzej, naturalnej plaży w Polsce. 4,5-metrowa wysokość mi...

  • Apartament z ogrodem i garażem
    1 / 5
    Apartament z ogrodem i garażem

    Sosnowiec

    • 502 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Wyjątkowy apartament z prywatnym ogrodem zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji przy ul. Staropogońskiej w Czeladzi. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalny...

  • Banacha, Słupsk, mieszkanie 2 pokoje,
    1 / 15
    Banacha, Słupsk, mieszkanie 2 pokoje,

    Słupsk

    • 310 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zatorze, Banacha, 2 pokoje – świetna lokalizacja! Idealne dla rodziny lub pod wynajem - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - Pełna własność – pełne prawo do lokalu - Dwa oddziel...

  • Mieszkanie Konin, Bydgoska
    1 / 10
    Mieszkanie Konin, Bydgoska

    Konin

    • 300 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Atrakcyjne mieszkanie w centrum Konina - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem! Cena: 300 000 zł. Powierzchnia: 58,29 m Piętro: II (w bloku - 11 piętrowym) Układ: 3 p...

  • Mieszkanie 4-pokojowe, wieżowiec– Piła, ul. Ludowa
    1 / 9
    Mieszkanie 4-pokojowe, wieżowiec– Piła, ul. Ludowa

    Piła

    • 410 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80,81 m², położone na 9. piętrze w wieżowcu przy ul. Ludowej w Pile. Nieruchomość stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu w zasobach...

  • Ekonomiczny apartament pod wynajem
    1 / 16
    Ekonomiczny apartament pod wynajem

    Szczyrk

    • 546 650 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 016 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 42 m² położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w śc...

  • Mieszkanie ul. Wyzwolenia/ Północ Częstochowa
    1 / 7
    Mieszkanie ul. Wyzwolenia/ Północ Częstochowa

    Częstochowa

    • 239 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta sprzedaży mieszkania M-3 ul. Wyzwolenia dzielnica Północ Częstochowa - 49,5m2 - 4 piętro z 4 cena 239 000zł Zapraszam Biuro Wrześniak Nieruchomości tel.. [tel]

  • Słupsk, Szkolna 74,13 m² Kamienica 2 pokoje
    1 / 14
    Słupsk, Szkolna 74,13 m² Kamienica 2 pokoje

    Słupsk

    • 340 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 4 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Słupsk, 2 pokoje, 74 m² w kamienicy przy ul. Szkolnej - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - Duże, ustawne pokoje – dwa po ok. 27 m² każdy! - Mieszkanie z ogromnym potencjałem a...

  • Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Sępolno, Okrzei Stefana
    1 / 14
    Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Sępolno, Okrzei Stefana

    Wrocław

    • 1 139 900 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 17 014 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Katarzyna Flendrich numer licencji PFRN 28425 tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z ofertą wykończonego w wysokim standardzie mieszkanie 4 - pokojowe w kameral...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Zapleczna
    1 / 16
    Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Zapleczna

    Kołobrzeg

    • 620 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, gotowe do zamieszkania w Kołobrzegu na osiedlu Millenium przy ul. Zaplecznej. Dużym atutem nieruchomości jest b. dobra lokalizacja w zasięgu kró...

  • Okolice Ulicy Nożowniczej
    1 / 11
    Okolice Ulicy Nożowniczej

    Wrocław

    • 848 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 53 m2 ul. Nożownicza, Wrocław, Stare Miasto, Cena: 848 000 zł (16 000 zł / m2) Powierzchnia: 53 m2 Liczba pokoi: 3 Ogrzewanie: miejskie; media miejskie...

  • 2 pokojowe mieszkanie, blisko Centrum Warszawy
    1 / 8
    2 pokojowe mieszkanie, blisko Centrum Warszawy

    Warszawa

    • 760 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 16 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sprzedam bezpośrednio mieszkanie na Pradze Południe - Grochów. Powierzchnia mieszkania wynosi 47 m2. Lokal jest usytuowany w bloku z cegły z lat 50 -tych. Mieszkanie jest dwustronn...

  • Słupsk, Bogdanowicza, 81,6m2 Unikalne
    1 / 16
    Słupsk, Bogdanowicza, 81,6m2 Unikalne

    Słupsk

    • 790 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bogdanowicza, Słupsk 2 lokale, 2 balkony, wyjątkowe 81,6m2 - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - Możliwość inwestycji – mieszkanie podzielone na 2 niezależne lokale z własnymi...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Prądnik Czerwony,
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Prądnik Czerwony,

    Kraków

    • 699 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem. Położone na I piętrze w kameralnym budynku w otoczeniu zabudowy domów jednorodzinnych.  Mieszkanie ciche, dużo ziele...

  • Apartament z garażem
    1 / 11
    Apartament z garażem

    Czeladź

    • 620 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji przy ul. Staropogońskiej w Czeladzi. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalny układ oraz bliskość...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Kościuszki
    1 / 2
    Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Kościuszki

    Wrocław

    • 2 427 789 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 20 402 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz innej oferty w tej lokalizacji? Nie ma problemu, posiadamy w sprzedaży inne mieszkania w tej inwestycji. Różne metraże, układy, również mieszkania z tarasami na dachu. Opi...