• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 547)
  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Jacka Malczewskiego

    Gdańsk » Siedlce » ul. Malczewskiego

    • 1 499 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 10 198 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWE, DWUPOZIOMOWE, ELEGANCKIE MIESZKANIE W CENTRUM GDAŃSKAWyjątkowa propozycja dla osób, które szukają komfortu, przestrzeni i ponadczasowej elegancji o funkcjona...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Prof. Stefana Myczkowskiego

    Gdańsk » ul. Myczkowskiego

    • 899 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 12 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS! Stylowe, 4-pokojowe, słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73,2 m2 na gdańskiej Morenie.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Morena. Je...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 645 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 18 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2, położone przy ulicy Górczewskiej, w dzielnicy bliska Wola. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w zrewitalizowanej kamienicy z 1938 r...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Zygmunta Modzelewskiego
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Zygmunta Modzelewskiego

    Warszawa

    • 870 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Niezwykle ustawne trzypokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią, łazienką oraz osobną toaletą.  Mieszkanie jest w położone na pierwszym piętrze kameralnego trzyklatkowego budyn...

  • 2 pokoje | 38,5 m² | ul. Ściegiennego | 2 piętro
    1 / 9
    2 pokoje | 38,5 m² | ul. Ściegiennego | 2 piętro

    Siedlce

    • 309 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W naszej ofercie posiadamy ponad 300 mieszkań i domów w stanie deweloperskim oraz ponad 200 ofert z rynku wtórnego w Siedlcach i okolicach. Nie wszystkie nieruchomości są publikowa...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Pyry, Ludwinowska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Pyry, Ludwinowska

    Warszawa

    • 1 199 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 17 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Jeśli poszukujesz przestrzeni niezbędnej do pracy lub wypoczynku, a nie chcesz przeprowadzać się poza miasto to biuro nieruchomości FindSQUARE ma coś dla Ciebie. Mieszkanie na part...

  • 4 POKOJE / 2 ŁAZIENKI / DUŻY OGRÓD / GARAŻ
    1 / 4
    4 POKOJE / 2 ŁAZIENKI / DUŻY OGRÓD / GARAŻ

    Warszawa

    • 744 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NOWE MIESZKANIE o powierzchni około 60 m2 m2 + duży ogród z tarasem 43m2 - ul. KĄTY GRODZISKIE 19B Mieszkanie znajduje się na parterze - widok z parteru jest na spory teren rekrea...

  • Nowy Świat 2 pokoje 36 m2 na Sprzedaż
    1 / 16
    Nowy Świat 2 pokoje 36 m2 na Sprzedaż

    Siedlce

    • 404 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    GOTOWE DO ZAMIESZKANIA | 2 pokoje | Zamknięte osiedle | Siedlce – Nowy Świat Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m², położone w Siedlcach przy ul. Nowy Świat 5, na...

  • Kawalerka po generalnym remoncie, balkon WYPOSAŻONA
    1 / 8
    Kawalerka po generalnym remoncie, balkon WYPOSAŻONA

    Płock

    • 185 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Przytulna kawalerka o powierzchni 20 m², położona na 4. piętrze zadbanego bloku przy ul. Miodowej 23 w Płocku. Idealna propozycja dla singla, inwestora lub jako lokal pod wynajem....

  • Mieszkanie Kraków Wola Duchacka, Wola Duchacka, Zabawa
    Mieszkanie Kraków Wola Duchacka, Wola Duchacka, Zabawa

    Kraków

    • 535 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 21 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    | Kawalerka na sprzedaż - Wola Duchacka, Kraków Na sprzedaż urocza, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 27 m² , położona w spokojnej i zielonej części Krakowa - W...

  • Mieszkanie
    1 / 6
    Mieszkanie

    Radom

    • 290 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Cicha lokalizacja, blisko sklepy, przychodnia, autobusy.Spokojne sąsiedztwo, dużo zieleni.

  • Niedrogie mieszkanie w pobliżu Rynku Wildeckiego
    1 / 15
    Niedrogie mieszkanie w pobliżu Rynku Wildeckiego

    Poznań

    • 439 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie do remontu położone w wybornej lokalizacji, przy ul. Górna Wilda nr 100 - blisko Rynku Wildeckiego. Pokoje przechodnie. Ogrzewanie c.o. - gazowe. Nowe okna PVC. Pełna wł...

  • REZERWACJA Wysoki standard, 2-pokojowe mieszkanie
    1 / 13
    REZERWACJA Wysoki standard, 2-pokojowe mieszkanie

    Olsztyn

    • 549 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    REZERWACJA MIESZKANIE BEZ PROWIZJI i PCC! GOTOWE DO ZAMIESZKANIA! Przedstawiam na sprzedaż nowoczesne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 46,80 m2, położone na par...

  • 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż Dom Development Cybernetki
    1 / 8
    3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż Dom Development Cybernetki

    Warszawa

    • 1 480 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 72,4 m² | Cybernetyki 17 | Dom Development POŚREDNIKÓW ZAPRASZAM TYLKO Z KLIENTEM Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego 3-pokojowego...

  • Mieszkanie w centrum Lubina-47,15 m2 w stanie deweloperskim
    1 / 10
    Mieszkanie w centrum Lubina-47,15 m2 w stanie deweloperskim

    Lubin

    • 235 750 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 016 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w budynku wielorodzinnym w atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Lubina, w pobliżu licznych sklepów (Biedronka, Lidl, Agata meble, galeria Cuprum Arena), p...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Józefa Szujskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Józefa Szujskiego

    Kraków

    • 4 200 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 29 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | STARE MIASTO, ULICA SZUJSKIEGO - WYJĄTKOWE, PO REMONCIE MIESZKANIE W KAMIENICY - 144 M2 LOKALIZACJA: 300 metrów dzieli mieszkanie w kamienicy przy Szujskiego od Tea...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Koniecpolskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Koniecpolskiego

    Kołobrzeg

    • 499 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe, z balkonem i piwnicą o powierzchni 51,72 m2 , położone na 4 piętrze budynku bez windy Budynek IV kondygnacyjny, rok budowy lata 90-te , położo...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Szpitalna
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Szpitalna

    Kołobrzeg

    • 466 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicy Kołobrzeg ul. Szpitalna, przedstawiamy Państwu na sprzedaż obszerne, umeblowane mieszkanie 1 pokojowe o pow. 49,62 m2, (pow. po podłod...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego
    1 / 15
    Mieszkanie Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego

    Ustronie Morskie

    • 569 800 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ustronie Morskie ul. Chrobrego na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. użytkowej 51,80 m2 znajdujące się w trzyrodzinnej, przedwojennej kamienicy. Nieruchomość położona w urokli...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Unii Lubelskiej
    1 / 13
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Unii Lubelskiej

    Kołobrzeg

    • 490 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nie umeblowane mieszkanie 2- pokojowe z balkonem, dwustronne, położone na I piętrze w budynku o niskiej IV piętrowej zabudowie bez windy. Atrakcyjna lokalizacja w centrum Kołobrze...