• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 548)
  • Komfortowe mieszkanie - Wola
    1 / 17
    Komfortowe mieszkanie - Wola

    Warszawa

    • 1 499 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 18 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego, dwustronnego mieszkania z loggią o powierzchni 8,16 m2, położonego na 1 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu WoW...

  • Dwupoziomowy apartament nad Zalewem Wiślanym
    1 / 16
    Dwupoziomowy apartament nad Zalewem Wiślanym

    Krynica Morska

    • 850 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 50,73 m², położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Krynicy Morskiej – przy ul. Rybackiej, tuż nad brzeg...

  • Cisza, światło i morze w zasięgu kilku minut!
    1 / 11
    Cisza, światło i morze w zasięgu kilku minut!

    Gdańsk

    • 949 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 13 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania przy ul. Mściwoja II 67/69. Mieszkanie znajduje się na piętrze 2 z 3 i składa się z: - salonu 17,5 m², - sypialni 14,4...

  • Klimatyczne 3 pokoje w kamienicy w centrum Radomia
    1 / 16
    Klimatyczne 3 pokoje w kamienicy w centrum Radomia

    Radom

    • 368 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z 1930 roku, znajdujące się przy ul. Focha 6 w ścisłym centrum Radomia. Nieruchomość mieści się na drugim piętrze i zachwyca charaktery...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Bieżanów, Barbary
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Bieżanów, Barbary

    Kraków

    • 630 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 328 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Bieżanów, ul. Barbary. Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 61,89 m 2 . Rozkładowe, dwustronne mieszkanie na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1980 r. Budynek po termomodern...

  • Mieszkanie Szczawno-Zdrój
    1 / 15
    Mieszkanie Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 325 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W 2 PIĘTROWEJ KAMIENICY, ZLOKALIZOWANE W SZCZAWNIE-ZDROJU. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,93m2 usytuowane na parterze 2 pięt...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany, Druskienicka
    1 / 15
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany, Druskienicka

    Poznań

    • 429 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 13 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Nowoczesna kawalerka z potencjałem na dwa pokoje - Poznań, Podolany. Wykończona z dbałością o funkcjonalność, na bezpiecznym i doskonale skomunikowanym osiedlu. Na sprzedaż ustaw...

  • Mieszkanie Białystok Mickiewicza, Juliusza Słowackiego
    1 / 15
    Mieszkanie Białystok Mickiewicza, Juliusza Słowackiego

    Białystok

    • 509 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48m², położone przy ul.Juliusza Słowackiego w Białymstoku na osiedlu Mickiewicza. Znajduje się na 1. pię...

  • Kiedy liczby mówią więcej niż przymiotniki
    1 / 16
    Kiedy liczby mówią więcej niż przymiotniki

    Łódź

    • 364 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    W świecie nieruchomości kawalerka zazwyczaj oznacza walkę o każdy centymetr. Tutaj ta historia brzmi zupełnie inaczej. Mamy do czynienia z 40,48 mkw. zamkniętymi w imponującym, jed...

  • Niepodległości, Słupsk M4 z piwnicą i loggią
    1 / 16
    Niepodległości, Słupsk M4 z piwnicą i loggią

    Słupsk

    • 460 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 6 866 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Słupsk, Niepodległości 3 pokoje z balkonem, 2 łazienki i gotowa kuchnia - Freedom Nieruchomości oddział Słupsk - Przestronny, funkcjonalny układ – 3 pokoje i osobna kuchnia - Dwie...

  • Apartament 163 m² , Osiedle Magnolii, Józefosław
    1 / 11
    Apartament 163 m² , Osiedle Magnolii, Józefosław

    Józefosław

    • 1 499 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 9 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Józefosław, ul. Magnolii Przestronny apartament o powierzchni całkowitej (KW)163 m² z ogrodem, tarasem i garażem – kameralne osiedle z basenem. Na sprzedaż wyjątkowy 5-pokojowy ap...

  • Ustawne mieszkanie blisko SKM i UG
    1 / 13
    Ustawne mieszkanie blisko SKM i UG

    Gdańsk

    • 729 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 020 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, ustawne mieszkanie o powierzchni 52,3 m², położone w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części gdańskiego Przymorza. Nieruchomość wyróżnia się bardzo pr...

  • Mieszkanie Kraków Mistrzejowice, Kombatantów
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Mistrzejowice, Kombatantów

    Kraków

    • 615 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    | 3-pokojowe mieszkanie do remontu| 53 m² | Balkon | - Osiedle Kombatantów Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 53,35 m²....

  • 3 pokoje, osobna kuchnia | 48 m² Lublin | Okazja!
    1 / 12
    3 pokoje, osobna kuchnia | 48 m² Lublin | Okazja!

    Lublin

    • 440 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

     Słoneczne 3 Pokoje w Zielonej Części Lublina – Gotowe do Wejścia! Szukasz mieszkania, które łączy miejską wygodę z kameralnym klimatem? Ta oferta na kameralnym osiedlu w południo...

  • Apartamenty inwestycyjne Dominikana Punta Cana
    1 / 6
    Apartamenty inwestycyjne Dominikana Punta Cana

    Warszawa

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nie pobieramy wynagrodzenia od Kupującego! Nowoczesna inwestycja w sercu Bávaro–Punta Cana oferuje apartamenty 2‑ i 3‑pokojowe, przestronne penthouse’y 4‑pokojowe oraz ekskluzywne...

  • Mieszkanie Czeladź, Niepodległości
    1 / 7
    Mieszkanie Czeladź, Niepodległości

    Czeladź

    • 349 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie - Czeladź, oś. Piłsudskiego, ul. Niepodległości Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 53,59 m, położ...

  • Mieszkanie Ustrzyki Dolne, Jana Iii Sobieskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Ustrzyki Dolne, Jana Iii Sobieskiego

    Ustrzyki Dolne

    • 299 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w spokojnej i zielonej części Ustrzyk Dolnych przy ulicy Sobieskiego. Lokal znajduje się na pierwszym pię...

  • Mieszkanie Kielce Osiedle Świętokrzyskie
    1 / 9
    Mieszkanie Kielce Osiedle Świętokrzyskie

    Kielce

    • 449 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 611 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    TYLKO U NAS! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem bez piecyka, osiedle Świętokrzyskie...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, Stare Włochy, Popularna
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Włochy, Stare Włochy, Popularna

    Warszawa

    • 759 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 18 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI! Dwupokojowe, świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 40,85 m2 z dużym balkonem!!! Podst...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Michała Lermontowa
    1 / 11
    Mieszkanie Łódź Widzew, Michała Lermontowa

    Łódź

    • 318 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Sebastian Korkosz Tel: [tel] Opis lokalizacji: Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w wieżowcu przy ul. Lermontowa na Widzewie, w spokojnej i zielonej okolicy. Ot...