• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 541)
  • Wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie z LOGGIĄ tylko 5295/m2
    1 / 11
    Wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie z LOGGIĄ tylko 5295/m2

    Słupsk

    • 310 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Mieszkanie w stanie deweloperskim. Lokal zlokalizowany jest w kamienicy na 3 piętrze przy ul. Mickiewicza w Słupsku. Powierzchnia lokalu- 59,11 m2, składa się z przestronnego koryt...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 525 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Przestronne mieszkanie o powierzchni 64m2 na osiedlu Bairda. Mieszkanie składa się z: - salonu - pokój - pokój - łazienki - oddzielnej kuchni - przedpokoju - dużej loggi W pokojach...

  • Dwupokojowe 51m2 w Wieliczce
    1 / 16
    Dwupokojowe 51m2 w Wieliczce

    Wieliczka

    • 675 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania komfortowe,jasne i przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 51m2 zlokalizowane w Wieliczce przy ulicy Kościuszki. Nieruchomość znajduje się na drugim p...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie

    Braniewo

    • 390 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie, łazienka i WC osobno, kuchnia osobna, duży balkon, 1 piętro w 4 piętrowym bloku

  • Kawalerka świeżo po remoncie inwestycja
    1 / 4
    Kawalerka świeżo po remoncie inwestycja

    Słupsk

    • 285 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 10 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż kawalerka w bloku, z balkonem, po remoncie generalnym. Zakres prac- nowa elektryka, hydraulika, gładzie, podłogi, nowe drzwi wejściowe i wewnętrzne. Do szybkiego wydani...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Łomża

    • 375 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam M3 49m2 2pietro ciepłe środkowe dobry rozkład dwustronne dobra lokalizacja blisko przedszkole szkoły sklepy przychodnie szpital kościół

  • 2-POKOROWE blisko PKP
    1 / 5
    2-POKOROWE blisko PKP

    Warszawa

    • 550 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie składa się z dwóch pokoi , zamkniętej kuchni z oknem ,przedpokoju i łazienki. W mieszkaniu na podłodze panele, w kuchni i w łazience terakota i glazura.. W bliskiej okol...

  • 3 pokoje z garażem i działką | Chodów
    1 / 13
    3 pokoje z garażem i działką | Chodów

    Aleksandrów

    • 224 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 2 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opis właściwy Przestronne mieszkanie z garażem i własną działką – idealne dla rodziny szukającej spokoju. Jeśli marzysz o codziennym komforcie, zielonym otoczeniu i dobrym dojeździ...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 7
    Mieszkanie na sprzedaż

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 17 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mokotów | ul. Batorego | 37,9 m² | Balkon 5 m² | Przy Polu Mokotowskim Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,9 m², położone na 4. piętrze w 16-piętrowym budynku z 196...

  • Mieszkanie z potencjałem nad Stawem i zielenią.
    1 / 12
    Mieszkanie z potencjałem nad Stawem i zielenią.

    Wrocław

    • 699 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Przestronne 3 pokoje z potencjałem przy Parku Pilczyckim Na sprzedaż mieszkanie z balkonem, położone w zielonej części Wrocławia. Idealna propozycja dla rodziny ceniącej bliskość...

  • Inwestycyjny HIT:2 pokoje przy Raabego(Trójkąt Akademicki)!
    1 / 7
    Inwestycyjny HIT:2 pokoje przy Raabego(Trójkąt Akademicki)!

    Lublin

    • 589 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Inwestycyjny HIT: 2 pokoje przy ul. Raabego (Trójkąt Akademicki)! ​Szukasz pewnej lokaty kapitału lub nowoczesnego mieszkania w samym centrum Lublina? To oferta, której nie możesz...

  • Mieszkanie Gniezno Tysiąclecie, Staszica
    1 / 7
    Mieszkanie Gniezno Tysiąclecie, Staszica

    Gniezno

    • 225 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość na sprzedaż, jaką jest kawalerka, o powierzchni 30,81 m2. Lokal położony jest na 2 piętrze niskiego docieplonego bloku z cegły n...

  • Mieszkanie Skawina, Poniatowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Skawina, Poniatowskiego

    Skawina

    • 445 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 pokoje/50m2/piwnica/Poniatowskiego/Skawina. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie przy ulicy Poniatowskiego w Skawinie. W skład lokalu wchodzą dwa pokoje, oddzielna, w...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie

    Zamość

    • 275 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Zamościu ul Poniatowskiego 10 spokojna okolica . Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze sklada sie z kuchni 2 pokoi korytarza i lazienki. Sprzedaję z calym wyp...

  • Mieszkanie Szczecin, Grażyny
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin, Grażyny

    Szczecin

    • 449 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ***BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU*** *Pełna własność Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin jest mieszkanie 3 pokojowe (45,55m2) znajdujące się na 4 piętrze w 4...

  • Mieszkanie 49.2m2
    1 / 16
    Mieszkanie 49.2m2

    Ząbki

    • 650 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w Ząbkach ul.Calineczki o powierzchni 49.2m2 aneks kuchenny z pokojem 25m2 drugi pokój 15m2 przedpokój około 5m2 łazienka 4.5m2 plus balkon 6m2 do tego jest mie...

  • Mieszkanie Nowinka gm. Korycin,
    1 / 12
    Mieszkanie Nowinka gm. Korycin,

    Nowinka

    • 360 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mam przyjemność zaofer...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Kurdwanów, W. Witosa
    1 / 7
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Kurdwanów, W. Witosa

    Kraków

    • 589 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    2 pok./40 m2 /balkon/ Kurdwanów/ ul. Witosa Super oferta !! Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 2- pokojowe o pow. 40 m 2 w dzielnicy Podgórze przy ulicy Witosa....

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piła

    • 349 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piła
    Biuro nieruchomości

  • Słoneczne 2-pok. Warzymice 569 tys. gotowe!

    Warzymice » park Przy ul. Lipowej

    • 550 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą jasnego, komfortowego i gotowego do natychmiastowego zamieszkania 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,6 m², położonego na kamer...