• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Swojczyce, Sołtysowicka
    1 / 2
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Swojczyce, Sołtysowicka

    Wrocław

    • 437 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 853 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Maciej Mituś tel. [tel] Kawalerka Idealna dla singla lub pary, którzy docenią bliskość przyrody i spokój. Kameralne osiedle oddane do użytku w 2023 r. zlokalizowan...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany, Jasielska
    1 / 15
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany, Jasielska

    Poznań

    • 438 036 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 168 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesną architekturę z bliskością natury? Poznaj inwestycję Jasielska 8C realizowaną przez sprawdzoną Grupę Inwest. To miejsce stworzone z myślą...

  • Mieszkanie Gliwice Centrum
    1 / 11
    Mieszkanie Gliwice Centrum

    Gliwice

    • 429 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie o powierzchni 63,22 m 2 (w tym piwnica o pow. 3,70 m 2 ) na IV piętrze w kamienicy w Centrum Gliwic. Mieszkanie składa się z salonu, s...

  • Mieszkanie Rumia, Roszczynialskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Rumia, Roszczynialskiego

    Rumia

    • 450 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    | 2 POKOJE | UMEBLOWANE | SŁONECZNE | GARAŻ | CICHA OKOLICA | BLISKO SKM | PIWNICA | RUMIA | LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w samym centrum Rumi, w doskonałej lokalizacji...

  • Mieszkanie Inowrocław
    1 / 7
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 230 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 33 m, położone na II. piętrze w bloku na Osiedlu Toruńskim w INOWROCŁAWIU. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi. Okna PCV. Niski czyn...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie

    Siedlce

    • 385 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie przy ulicy 3-go Maja na osiedlu "Ogrody" usytuowane na parterze na które składają się 2 pokoje z oddzielną kuchnią, łazienką i korytarzem. Okna jednego z pokoi są od str...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Księże Wielkie, Turawska
    1 / 8
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Księże Wielkie, Turawska

    Wrocław

    • 870 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Komfortowe mieszkanie w zielonej okolicy. Bulwar Mały Książę. NIE SZUKAJ DALEJ, OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE. Opiekun oferty: Jakub Boroński tel. [tel] Mieszkanie o powierzchni...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce, Seweryna Goszczyńskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Gdańsk Siedlce, Seweryna Goszczyńskiego

    Gdańsk

    • 619 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m² w lokalizacji Gdańsk - Siedlce. To spokojna i dobrze skomunikowana dzielnica położona w bliskim sąsied...

  • Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Nadodrze, Kilińskiego Jana
    1 / 10
    Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Nadodrze, Kilińskiego Jana

    Wrocław

    • 989 990 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 11 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Maciej Pepłowski SDP Nieruchomości tel. [tel] Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 89 m, położone w samym sercu Wrocławia tuż przy Placu Bema, w bloku z 1994 roku z wi...

  • Fazos mieszkanie na sprzedaż
    1 / 5
    Fazos mieszkanie na sprzedaż

    Tarnowskie Góry

    • 275 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w Tarnowskich Górach na osiedlu Fazos ul. Ułańska. Czynsz 480 zł (w tym centralne ogrzewanie), osobno płatne: woda, prąd i gaz. Mieszkanie dostępne...

  • 2 pokoje, parter, po remoncie, wyposażone
    1 / 16
    2 pokoje, parter, po remoncie, wyposażone

    Świerzawa

    • 199 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 3 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania 2 pokojowe, rozkładowe, wyremontowane mieszkanie o pow. 55,70 m2, położone na parterze kamienicy przy ul. Złotoryjskiej w Świerzawie. Lokal składa się z dwóch pokoi,...

  • Mieszkanie Augustów, Norwida
    Mieszkanie Augustów, Norwida

    Augustów

    • 419 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż 3-pokojowe...

  • Mieszkanie Koszalin, Wańkowicza Melchiora
    Mieszkanie Koszalin, Wańkowicza Melchiora

    Koszalin

    • 370 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Koszalin os. Przylesie ul. Melchiora Wańkowicza Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,10 m, położone na I piętrze w budynku z lat 70, wykonanym w technologii murowanej...

  • Mieszkanie Kraków Śródmieście, Grzegórzki, Moniuszki
    Mieszkanie Kraków Śródmieście, Grzegórzki, Moniuszki

    Kraków

    • 1 900 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 13 287 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    OSIEDLE OFICERSKIE !!!! BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE 4 POKOJOWE ( 102m2)na 1 piętrze + LOKAL 41 m kw ( ma parterze) + GARAŻ + OGRÓDEK + PIWNICA Mieszkanie: 4 pokoje, dwie łazienki i kuc...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Garncarska
    1 / 16
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Garncarska

    Kraków

    • 3 297 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 35 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    ŚCISŁE CENTRUM, REJON UL.GARNCARSKIEJ. MIESZKANIE CZTEROPOKOJOWE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU INNYCH MIESZKAŃ! KAMIENICA Z POCZĄTKU XX wieku. Lokal mieszkalny w prestiżowej lokalizacji. W blis...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Stefana Batorego
    1 / 2
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Stefana Batorego

    Kraków

    • 2 999 000 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 6 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    STARE MIASTO REJON UL. BATOREGO STRYCH DO ADAPTACJI NA CELE MIESZKALNE . Wysokość kalenicy 6,02 m. Powierzchnia po obrysie podłogi 351m2, powierzchnia użytkowa- 306,60m2 . Miejscow...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Wola Duchacka, Cechowa
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Wola Duchacka, Cechowa

    Kraków

    • 1 255 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 8 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    DLA INWESTORA TRZY MIESZKANIA NA JEDNEJ KW!!! parter, nadaje się na prowadzenie biura/lokali na wynajem, jest możliwość dostosowania lokalu pod trzy niezależne mieszkania (jedna ka...

  • Sprzedam, wynajmę
    1 / 6
    Sprzedam, wynajmę

    Szczytna

    • 64 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie składające się z jednego pokoju komórki piwnicy WC na korytarzu.

  • Mieszkanie jak dom do remontu
    1 / 8
    Mieszkanie jak dom do remontu

    Sosnowiec

    • 139 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 4 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Cena bez negocjacji , przyjmuje jedynie oferty powyżej kwoty wystawienia nieruchomości Do zaoferowania mam mieszkanie ,które jest jak mały domek z ogródkiem w wielkości 220 m2 M...

  • Sprzedam mieszkanie Włocławek południe
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie Włocławek południe

    Włocławek

    • 295 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe – 44,9 m² | Osiedle Południe Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 44,9 m², położone na 2. piętrze w ni...